Urla Çilingir

Urla Çilingir

Urla Çilingir telefonu 0533 957 61 58 Urla Anahtarcı

İzmir ilimize bağlı Urla’da çilingir hizmetimiz kurumsal olarak Kesintisiz 24 saat kapıda kalma ve acil kilit değişimleri için hizmet vermektedir. Çilingir hizmetimizden yararlanmak için bizi istediğiniz saatte arayabilir size gelecek olan çilingiri gerekli bilgileri verdikten sonra yaklaşık 25 ile 30 dakika içerisinde kapınızda oluyoruz Bu süre Herhangi bir aksilik çıkmadığı sürece değişmeyecektir. İzmir ilimizin diğer ilçelerinde de çilingir hizmetimiz mevcut olup her semte her mahalleye bir çilingir adı altında kurumsal çilingir hizmeti veren ve oldukça güvenli olan çilingir hizmetimizden yararlanmak için bizi istediğiniz saatte sitemizin içerisindeki bulunan size Uyan herhangi bir numarayı arayarak çilingir talebinde bulunabilirsiniz. kapıda kalma durumunuzu veya değiştirmek istediğiniz kilidin çeşidini çilingir imize sorarak kendini tarif ederek kapınızda daha Yelken olmamızı sağlamış olursunuz. kapıda kalma durumlarında genelde müşterilerimizin çoğunun panik içerisinde işte acele etme gibi bir durum oluşuyor Bu durum girecek olan çilingirin kapınızın daha da geç gelmesini sağlayabilir bunun için öncelikle kapıda kalma durumunuzun nasıl olduğunu işte anahtar mı Kırıldı veya anahtarınız mak ayıp gibi sorular soracaktır çilingir arkadaşımız bu sorulara ne bu şekilde cevap verdikten sonra Adres bilgilerinizi çilingir arkadaşımıza ileterek veya konumunuzu kendisine telefon üzerinden WhatsApp’tan paylaşarak daha hızlı bir şekilde kapınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Urla Anahtarcı Telefonu 0533 957 61 58

Buradan her Mahallesi’nde çilingir milleti vermek için her mahalle ve her semtte bulunan çilingirler de kurmuş olduğumuz kurumsal çilingir bağı ile kapıda kalma veya kapı Üzerindeki herhangi bir arızayı gidermek için bizi arayabilirsiniz. Bizi aradığınızda Vermiş olduğunuz adrese göre semtinize en yakın çilingir ve Anahtarcı ve yönlendirerek en kısa zamanda kafanızda olup içinde bulunmuş olduğumuz sorunu en kısa sürede halletmeye çalışıyoruz.
Anahtarcı arkadaşlarımız kapı kolu kapı üzerindeki kilit arızaları giderme kapı karşılık ayarı yapma dış kapı yayı takma veya yarı yapma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bunun dışındaki hizmetler içeride üstünde kilit bulunan çekmece dolap kilidi ve para kasaları nasıl alakalı açım işlemleri ve arıza giderme işlemleri çilingirlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Urla Oto Çilingir

Urla’da oto çilingir hizmeti veren firmamız her marka otomobil Kapısına açma işlemi ve anahtar çoğaltma işlemleri oto çilingir lerimiz tarafından yapılmaktadır. oto açılma esnasında herhangi bir zarar verilmeden açılır anahtarınız içerisinde ise aracın anahtarını size teslim edilir Anahtarı yoksa kontak üzerinden yeni anahtar uydurularak yeni anahtarı da eski anahtarı işlev görecek şekilde ayarlanıp verilir. Oto anahtarı ile alakalı herhangi bir işlem yaptırmak istiyorsanız bu işlemi yaptırmak için mesai saatleri içerisinde aramanız bizim için daha iyi olacaktır geceleri anahtarı yapma kontak ile alakalı arızaları giderme işlemleri yapılmaz.

Urlada Hizmet verdiğimiz mahalleler.

Altuntaş Mahallesi Çilingir,
Atatürk Mahallesi Çilingir,
Cami Atik Mahallesi Çilingir,
Çamlıçay Mahallesi Çilingir,
Denizli Mahallesi Çilingir,
Güvendik Mahallesi Çilingir,
Hacıisa Mahallesi Çilingir,
İçmeler Mahallesi Çilingir,
İskele Mahallesi Çilingir,
Kalabak Mahallesi Çilingir,
Özbek Mahallesi Çilingir,
Rüstem Mahallesi Çilingir,
Sıra Mahallesi Çilingir,
Şirinkent Mahallesi Çilingir,
Torasan Mahallesi Çilingir,
Yaka Mahallesi Çilingir,
Yelaltı Mahallesi Çilingir,
Yeni Mahallesi Çilingir,
Yenice Mahallesi Çilingir,
Yenikent Mahallesi Çilingir,
Zeytinalanı Mahallesi Çilingir,

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.