Etiket arşivi keçiören çilingir

Atapark çilingir

Atapark çilingir

Keçiören ilçemize bağlı Atapark Mahallesi’nde çilingir servisimiz mevcut olup hizmetimiz kapı açma ve kilit değiştirme işlemleri için 7/24 tür. Çilingir hizmetimizden yararlanmak için bizi aradığınızda yaklaşık 25 dakika içerisinde çilingir ustamızda size yönlendirerek bu hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz. Çilingir hizmetimiz kurumsal olup herhangi bir sıkıntı yaşama durumunuz olmayacaktır. Göndermiş olduğumuz her çilingirin çilingir kimliği iş yeri belgesi bulunmaktadır. kapı açılma esnasında kafanıza herhangi bir zarar verilmeden kapınız açılır eğer kapı kilitli ise sadece kapı üzerindeki göbek kısmı veya rozetler değişme ihtimali teşkil eder.

Atapark anahtarcı

Keçiören atapark’ta bulunan anahtarcı larla olan anlaşmamız sayesinde bu bölgede anahtarcı ve çilingir hizmeti gerektiğinde yaklaşık 20 ila 25 dakika içerisinde çilingiri kapınıza gönderiyoruz herhangi bir aksilik çıkmadığı sürece. Çilingir hizmetimizi kapsayan hizmetler şunlardır oda kapısı kilidi değiştirmek veya ev içerisindeki dolap çekmece sandık para kasası gibi eşyalarınızın arıza tamiri veya açım işlemleri çilingirler mis tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Keçiören ilçemizin her bölgesinde hırsızın açamadığı kilitle alakalı hizmetimizde mevcut olmaktadır bu kilitle alakalı detaylı bilgi almak istiyorsanız 444 0 193 nolu numaramızı arayarak bu konuda bilgi alıp kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Atapark Oto Çilingir

Keçiören ilçemizin her bölgesinde oto çilingir hizmeti veren firmamız Atapark Mahallesi’nde de oto çilingir ile alakalı hizmet vermektedir. Bütün marka otomobillerin kapısı açılır ve açım esnasında herhangi bir zarar vermeden arabanız deforme olmadan bu işlem gerçekleşmektedir. Oto çilingir nin vermiş olduğu diğer hizmetler anahtar çoğaltma hizmeti anahtar üzerinde bulunan arızaları giderme immobilizer ayarlaması yapma kontakta alakalı arızaları giderme durumunda da çilingirler mi size yardımcı olmaktadırlar. Keçiören İlçemizin oto çilingirle alakalı tüm işlerini üstlenen firmamız bu konudaki yapmış olduğu işlerler alakalı garanti vermektedir bizim ile alakalı gerçekleşen arıza durumlarını gidermektedir. Ayrıca firmamız tüm Ankara genelinde de Oto çilingir hizmeti sunmaktadır.

Atapark Çilingir Verdiği hizmetler:
Atapark Hırsızların açamadığı Kilitler
Atapark Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Atapark Elektrikli Kilit Karşılıkları
Atapark Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Atapark Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Atapark Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Atapark Apartman sokak kapıları tamiratları
Atapark Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Atapark Çelik para Kasaları açma servisi
Atapark Hırsıza karşı kilit sistemleri
Atapark Amerikan topuzlu kilitler
Atapark Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Atapark engelset güvenlik sistemleri
Atapark Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Atapark pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Atapark çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Atapark Her marka çeşit Silindirler
Atapark Silindirli Gömme Kilitler
Atapark Gömme Emniyet Kilitleri
Atapark Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Atapark İç Kapı Gömme Kilitleri
Atapark Özel Kilitler
Atapark Çelik Kapı Kilitleri
Atapark Çelik kapı Aksesuarlar
Atapark Yüksek güvenlikli Kilitler

Esertepe Çilingir

Esertepe Çilingir

Keçiören Esertepe Mahallesi’nde çilingir hizmetimiz 16 yıldır kurumsal olarak devam etmektedir. Esertepe semtindeki çilingir ustamızda olan bağlantımız sayesinde çilingir hizmetine en hızlı şekilde almayı size sunuyoruz yaklaşık 20 ile 25 dakika içerisinde kapınızda olan çilingir lerimiz kapı açılma esnasında herhangi bir zarar vermeden kapılarınızı açmaktadırlar. çilingir hizmetimizden yararlanmak için bu sitede bize ulaşarak site içerisindeki numaralardan herhangi birini aradığınızda karşınıza çıkan operatör arkadaşımıza vermiş olduğunuz konum bilgileri sayesinde arkadaşımız yaklaşık olarak 20 dakika içerisinde kapınızda olmaya çalışacaktır herhangi bir sıkıntı çıkmadığı sürece. Kapı açılma esnasında kapınıza hiçbir zarar verilmeden açılmaktadır eğer kapınız kilitliyse kilit veya göbeğin değişme ihtimali vardır. kapı üzerinde yapmış olduğumuz işlemden dolayı herhangi bir sıkıntı yaşarsanız bu kısa süre içerisinde firmamız takmış olduğu malzemenin herhangi bir arıza oluşturması sonucunda bu konuyla alakalı tekrar size geri dönüş yaparak bu işlemin daha düzgün çalışmasını sağlamaktadır.

Esertepe anahtarcı

Esertepe Mahallesi’nde anahtar gereksinimi duyulduğunda bu bölgedeki anahtarcı larla olan anlaşmamız sayesinde en hızlı şekilde anahtarcı gönderme işlemi yapıyoruz. gün içerisinde ev içindeki kapı üzerindeki aksesuarlar ile alakalı arıza giderimi dolap çekmece çelik kasa ve buna benzer üstünde kilit bulunan her ne varsa arıza giderme veya kilit değiştirme işlemleri Esertepe anahtarcı ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için bize aradığınızda yaklaşık 3-4 dakika içerisinde o bölgedeki anahtarcı mızda sizi irtibata geçiriyoruz.

Esertepe oto çilingir

Ankara’nın tümünde ve Keçiören ilçesinin tamamında oto çilingir hizmeti sunan firmamız oto açımı esnasında herhangi bir zarar vermeden oto kapılarınızı açmaktadır. oto çilingir in den yararlanmak için biz aradığımızda en hızlı şekilde kapısı açılması gereken otomobilin kapısını ustayı göndeririz açım yapıldıktan sonra anahtarla denemesi yapılır kapılar açılıp açılmadığı ile alakalı test yapıldıktan sonra anahtarını size teslim edilir. oto çilingiri konusundaki oto anahtarı ile alakalı tüm arızalar oto çilingir lerimiz tarafından giderilmektedir. Anahtar üzerindeki çipler immobilizer ayarlaması kontak arızası giderme anahtar yedeği çıkartma sıfırdan anahtar yaptırma işlemleri de oto çilingir derimiz tarafından yapılmaktadır.
Esertepe Çilingir Verdiği hizmetler:
Esertepe Hırsızların açamadığı Kilitler
Esertepe Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Esertepe Elektrikli Kilit Karşılıkları
Esertepe Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Esertepe Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Esertepe Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Esertepe Apartman sokak kapıları tamiratları
Esertepe Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Esertepe Çelik para Kasaları açma servisi
Esertepe Hırsıza karşı kilit sistemleri
Esertepe Amerikan topuzlu kilitler
Esertepe Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Esertepe engelset güvenlik sistemleri
Esertepe Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Esertepe pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Esertepe çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Esertepe Her marka çeşit Silindirler
Esertepe Silindirli Gömme Kilitler
Esertepe Gömme Emniyet Kilitleri
Esertepe Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Esertepe İç Kapı Gömme Kilitleri
Esertepe Özel Kilitler
Esertepe Çelik Kapı Kilitleri
Esertepe Çelik kapı Aksesuarlar
Esertepe Yüksek güvenlikli Kilitler

Yükseltepe Çilingir

Yükseltepe Çilingir telefonu 0533 957 61 58

Ankara Keçiören ilçemize bağlı yükseltepe Mahallesi’nde çilingir hizmetimiz mevcut olup yaklaşık 16 yıldır kurumsal olarak bu hizmeti sürdürmekteyiz. hizmetimizden yararlanmak için yazı başında vermiş olduğumuz numarayı arayarak veya site içerisindeki diğer numaralarda da bizi aradığınızda yaklaşık 2-3 dakika içerisinde çilingir ile irtibata geçmenizi sağlıyoruz. çilingirin bizle irtibata geçtikten sonra sizden konum bilgilerini aldıktan sonra yaklaşık 20 ila 25 dakika içerisinde bulunmuş olduğunuz konuma ulaşmaktadır kapınızda alakalı sorunun ne durumda olduğu ile alakalı bir bilgi aldıktan sonra ne kadar süre içerisinde halledip Halil etmeyeceğini sizi bilgisini vermektedir. kapı açılma esnasında kapılarımızın gövdesine herhangi bir zarar verilmeden kapınız açılır eğer kapılar kilitli ise kapı üzerindeki kilitler ile alakalı kırılma durma yaşanabiliyor kilit kırıldıktan sonra da yeni kilit yerine takılarak eskisi gibi çalışmasını sağlıyoruz. Değiştirilen kilitlerin sizin istediğiniz markaya göre değiştirilmesi sağlanmaktadır ayrıca takılan kilidin garantisi ile alakalı tarafınıza bilgi verilmektedir herhangi bir malzeme değiştiğinde malzemenin ambalajdan çıkıp kapınıza takıldığına Emin olmanız gerekmektedir kilitlerin üzerindeki göbeklerde 3 veya 5 tane anahtar bulunmaktadır bundan daha az veya daha çok anahtar olursa bu duruma şüphe ile bakıp çilingir ile alakalı soruşturma başlatabilirsiniz. Takılan sıfır kilitlerin garantisi olup garanti belgesi kilidin ambalajı içinde bulunmaktadır Garanti ile alakalı kilidin firması mesul olup herhangi bir kilit arızası oluştuğunda firmaya aradığınızda sizlere yardımcı olacaklardır.

Yükseltepe Çilingir

Yükseltepe oto çilingir

Keçiören ilçemizin tamamından ve yükseltepe Mahallesi’nde oto çilingir gereksinimi duyan her müşterimize yaklaşık 20 dakika içerisinde oto kapısı açması için hizmet vermekteyiz. Acil oto kapısı açma işlemleri haricinde oto anahtarları ile alakalı arızaları gidermek sıfırdan anahtar çıkartmak kontak arızası giderme anahtar üzerinde bulunan immobilizer çipi ile alakalı ayarlamalar ve chip değişimi gerekirse de bu konuda size yardımcı oluyoruz. Araç kapılarını açım esnasında herhangi bir zarar vermeden açıyoruz kapınızı açtıktan sonra anahtarınız da tekrar denedikten sonra kapınızdan ayrılıyoruz. Anahtar yapımı kontak arızası anahtar çoğaltma işlemleri gün içerisinde mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır bu işlemler ile alakalı gece arayıp anahtar yaptırmak istiyorum gibi istekleriniz anahtarcılar tarafından gerçekleştirilmeyeyecektir.

Yükseltepe anahtarcı

her semtte anahtarcı hizmeti veren firmamız yükseltepe Mahallesi’nde de bulunan şirin girmesi sayesinde kapıda kalma veya ev içerisindeki kilit kapı kapı kolu çekmece kilitleri kasa kilitleri ve diğer üzerinde bul trip bulunan bütün malzemelerin ile alakalı hizmet almak istediğinizde bizi aradınız ve yaklaşık 25 dakika içerisinde kapınızda oluyoruz veya bu işlemle alakalı randevu verip istemiş olduğunuz saatte de orada oluyoruz. Keçiören ilçemizin her bölgesinde çilingir hizmeti almak istiyorsanız bizi sitemizin içerisindeki numaralardan arayarak çilingir talebinde bulunabilirsiniz çilingir hizmetimiz kurumsal olup ve 7/24 hizmet sunmaktadır.

Yükseltepe Çilingir Verdiği hizmetler:

Yükseltepe Hırsızların açamadığı Kilitler
Yükseltepe Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Yükseltepe Elektrikli Kilit Karşılıkları
Yükseltepe Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Yükseltepe Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Yükseltepe Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Yükseltepe Apartman sokak kapıları tamiratları
Yükseltepe Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Yükseltepe Çelik para Kasaları açma servisi
Yükseltepe Hırsıza karşı kilit sistemleri
Yükseltepe Amerikan topuzlu kilitler
Yükseltepe Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Yükseltepe engelset güvenlik sistemleri
Yükseltepe Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Yükseltepe pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Yükseltepe çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Yükseltepe Her marka çeşit Silindirler
Yükseltepe Silindirli Gömme Kilitler
Yükseltepe Gömme Emniyet Kilitleri
Yükseltepe Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Yükseltepe İç Kapı Gömme Kilitleri
Yükseltepe Özel Kilitler
Yükseltepe Çelik Kapı Kilitleri
Yükseltepe Çelik kapı Aksesuarlar
Yükseltepe Yüksek güvenlikli Kilitler

Subayevleri çilingir

Subayevleri çilingir

keçiören’in bütün mahallelerinde olduğu gibi subay evleri Mahallesi’nde de çilingir hizmetimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. çilingir hizmetimizden yararlanmak için bizi site içerisindeki verilen numaralardan arayabilir veya kurumsal olan numaramız 444 0 193 ten bizi arayarak konumunuzu belirttikten sonra size en yakın çilingir imizi yönlendirme mize yardımcı olacaksınız. çilingir hizmetimiz kurumsal olup kapıda kalan herkese ve kilit değiştirmek isteyen herkese hizmetimiz 7/24 devam etmektedir. Çilingir hizmetimizden yararlanan herkes eğer malzeme değiştiğinde takılan malzemenin ambalajdan çıktığına emin olması gerekmektedir artı takılan malzeme eğer kapı göbeği ise göbeğin ya 3 ya da 5 anahtarı bulunmaktadır anahtarlar bu sayılardan daha az veya daha çoksa şüpheli bir durumdur bu konuda çilingir’de konuşup ambalaj içerisinde olan bir kilidi kullanmasını söyleyiniz.

Subayevleri anahtarcı

subayevlerinde anahtarcı hizmeti veren anahtarcı larla olan anlaşmamız sayesinde en kısa zamanda kapınızda olup kapı üzerindeki kilit aksamı kapı kolu aksamı ve kapı yayları ile alakalı arızaları giderme konusunda size yardımcı oluyoruz ayrıca ev içerisindeki çekmece dolap para kasası ve üzerinde kilit bulunan her şey tamiri ve değişim işlemleri Subayevleri anahtarcılarımız tarafından yapılmaktadır.

Subayevleri oto çilingir

Keçiören oto çilingir olarak Subayevleri Mahallesi’nde oto çilingiri gereksinimini duyan herkese en kısa zamanda oto çilingir hizmeti veriyoruz. Oto açım esnasında herhangi bir zarar verilmeden oto kapılarınız açılır ve anahtarını size teslim edilir. ayrıca oto ile alakalı anahtar arızaları kontak arızası ve immobilizer arızası giderme işlemleri de Keçiören oto çilingir lerimiz tarafından yapılmaktadır.

Subayevleri Hırsızların açamadığı Kilitler
Subayevleri Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Subayevleri Elektrikli Kilit Karşılıkları
Subayevleri Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Subayevleri Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Subayevleri Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Subayevleri Apartman sokak kapıları tamiratları
Subayevleri Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Subayevleri Çelik para Kasaları açma servisi
Subayevleri Hırsıza karşı kilit sistemleri
Subayevleri Amerikan topuzlu kilitler
Subayevleri Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Subayevleri engelset güvenlik sistemleri
Subayevleri Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Subayevleri pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Subayevleri çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Subayevleri Her marka çeşit Silindirler
Subayevleri Silindirli Gömme Kilitler
Subayevleri Gömme Emniyet Kilitleri
Subayevleri Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Subayevleri İç Kapı Gömme Kilitleri
Subayevleri Özel Kilitler
Subayevleri Çelik Kapı Kilitleri
Subayevleri Çelik kapı Aksesuarlar
Subayevleri Yüksek güvenlikli Kilitler
19 Mayıs Çilingir, 23 Nisan Çilingir, Adnan Menderes Çilingir, Aktepe Çilingir, Aşağı Eğlence Çilingir, Atapark Çilingir, Ayvalı Çilingir, Bademlik Çilingir, Bağlarbaşı Çilingir, Bağlum Güzelyurt Çilingir, Basınevleri Çilingir, Çaldıran Çilingir, Çalseki Çilingir, Çiçekli Çilingir, Emrah Çilingir, Esertepe Çilingir, Etlik Çilingir, Güçlükaya Çilingir, Gümüşdere Çilingir, Güzelyurt Çilingir, Hasköy Çilingir, Hisar Çilingir, İncirli Çilingir, Kafkas Çilingir, Kalaba Çilingir, Kamil Ocak Çilingir, Kanuni Çilingir, Karakaya Çilingir, Karargahtepe Çilingir, Karşıyaka Çilingir, Kavacık Subayevleri Çilingir, Köşk Çilingir, Kösrelik Çilingir, Kuşcağız Çilingir, Osmangazi Çilingir, Ovacık Çilingir, Pınarbaşı Çilingir, Sancaktepe Çilingir, Sarıbeyler Çilingir, Şefkat Çilingir, Şehit Kubilay Çilingir, Şenlik Çilingir, Şenyuva Çilingir, Tepebaşı Çilingir, Ufuktepe Çilingir, Uyanış Çilingir, Yakacık Çilingir, Yayla Çilingir, Yeşilöz Çilingir, Yeşiltepe Çilingir, Yükseltepe Çilingir,

Keçiören Çilingir

Keçiören Çilingir 0533 957 61 58

Keçiören genelinde 7/24 hizmet vermekteyiz. hizmet numaralarımızı yukarıdaki resimde aşağıda vereceğimiz numaralardan

0505 616 94 050542 317 84 200533 957 61 58

Değerli Keçiören ilçesinde yaşayan müşterilerimiz çilingir hizmetimiz sizler için yaklaşık 16 yıldır kurumsal olarak devam etmekte olup servis süremiz eğer herhangi bir aksilik çıkmazsa yaklaşık 20 ile 25 dakikadır. Firmamızdan alınmış olan çilingir hizmetleri siz ve sevdikleriniz için her zaman daha güvenli olmaktadır bu nedenle gönül rahatlığı ile bizde gelen bir çilingirin kapınızı açtıktan sonra bütün kontrolleri yaptıktan sonra kapınızdan ayrılırlar ileride herhangi bir sorun oluşursa da kısa dönem içerisinde oluşmuş olan yolu sorun kitle alakalı arıza veya kapınızda alakalı herhangi bir arıza olursa da size göndermiş olduğumuz çilingiri tekrar gönderip bu sıkıntı ile alakalı sizlere yardımcı oluyoruz müşteri memnuniyeti Bizim için en üst safhada olduğu için genelde göndermiş olduğumuz çilingiri müşterimiz kendisi komşusuna ve yakınlarına tavsiye etmektedir. Keçiören’de gece saat 2’de kapıda kaldıysanız eğer sadece size bizim firmamız tarafından nöbetçi çilingir hizmeti sunulmaktadır bu hizmetimizden yararlanmak için bizi aradığınızda yaklaşık 2 dakika içerisinde size yönlendireceğim iz çilingir sizinle iletişime geçerek konum bilgilerini ve aldıktan sonra en kısa zamanda kapınızda olur. Kapınıza gelen çilingirin malzeme değişimi konusunda takılan malzemenin ambalajı içinden çıkıp çıkmadığına dikkat ediniz ve gelen çilingir kim olursa olsun bizim firmamızdan veya çağırdınız herhangi başka bir firmadan gelen bir çilingirin çilingirlik ile alakalı belgesini sormayı unutmayınız.

Keçiören anahtarcı

Her semtte her mahallede çilingir hizmeti veren firmamız konumunuza en yakın çilingir ile olan anlaşması sayesinde kapıda kalma durumlara acil kilit değiştirme durumları ve arızalı kilit değiştirme durumları için en hızlı çilingir hizmeti vermektedir. Gün içerisinde bizi aradığınızda kapı üzerindeki arızalar kapı kolu kapı karşılık ayarı veya dış kapıya yarı arızaları çilingir vermiş tarafından mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır. Ev içerisindeki çekmece dolap çelik kasa ve üstünde kilit bulunan her türlü malzemenin tamir için göndermiştim tarafından yapılmaktadır.

Keçiören oto çilingir

Ankara keçiören’de oto çilingir hizmetimiz tüm oto markaları için geçerli olmak üzere kapı açma ve anahtar yapma anahtar arızası giderme immobilizer ayarlaması yapmak kontak arızası giderme işlemleri Keçiören oto çilingir ustalarımız tarafından yapılmaktadır bu konuyla alakalı bilgi almak için site içerisindeki herhangi bir numaradan aradığınızda araç markanızı bize söyledikten sonra ne sıkıntı ile alakalı bilgileri bizimle paylaştıktan sonra alakalı sıkıntınızı çözmeye çalışıyoruz.

Keçiören Hırsızların açamadığı Kilitler
Keçiören Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Keçiören Elektrikli Kilit Karşılıkları
Keçiören Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Keçiören Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Keçiören Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Keçiören Apartman sokak kapıları tamiratları
Keçiören Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Keçiören Çelik para Kasaları açma servisi
Keçiören Hırsıza karşı kilit sistemleri
Keçiören Amerikan topuzlu kilitler
Keçiören Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Keçiören engelset güvenlik sistemleri
Keçiören Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Keçiören pratik kart kartlı geçiş sistemleri

mahallesi çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Keçiören Her marka çeşit Silindirler
Keçiören Silindirli Gömme Kilitler
Keçiören Gömme Emniyet Kilitleri
Keçiören Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Keçiören İç Kapı Gömme Kilitleri
Keçiören Özel Kilitler
Keçiören Çelik Kapı Kilitleri
Keçiören Çelik kapı Aksesuarlar
Keçiören Yüksek güvenlikli Kilitler
19 Mayıs Mahallesi Çilingir, 23 Nisan Mahallesi Çilingir, Adnan Menderes Mahallesi Çilingir, Aktepe Mahallesi Çilingir, Aşağı Eğlence Mahallesi Çilingir, Atapark Mahallesi Çilingir, Ayvalı Mahallesi Çilingir, Bademlik Mahallesi Çilingir, Bağlarbaşı Mahallesi Çilingir, Bağlum Güzelyurt Mahallesi Çilingir, Basınevleri Mahallesi Çilingir, Çaldıran Mahallesi Çilingir, Çalseki Mahallesi Çilingir, Çiçekli Mahallesi Çilingir, Emrah Mahallesi Çilingir, Esertepe Mahallesi Çilingir, Etlik Mahallesi Çilingir, Güçlükaya Mahallesi Çilingir, Gümüşdere Mahallesi Çilingir, Güzelyurt Mahallesi Çilingir, Hasköy Mahallesi Çilingir, Hisar Mahallesi Çilingir, İncirli Mahallesi Çilingir, Kafkas Mahallesi Çilingir, Kalaba Mahallesi Çilingir, Kamil Ocak Mahallesi Çilingir, Kanuni Mahallesi Çilingir, Karakaya Mahallesi Çilingir, Karargahtepe Mahallesi Çilingir, Karşıyaka Mahallesi Çilingir, Kavacık Subayevleri Mahallesi Çilingir, Köşk Mahallesi Çilingir, Kösrelik Mahallesi Çilingir, Kuşcağız Mahallesi Çilingir, Osmangazi Mahallesi Çilingir, Ovacık Mahallesi Çilingir, Pınarbaşı Mahallesi Çilingir, Sancaktepe Mahallesi Çilingir, Sarıbeyler Mahallesi Çilingir, Şefkat Mahallesi Çilingir, Şehit Kubilay Mahallesi Çilingir, Şenlik Mahallesi Çilingir, Şenyuva Mahallesi Çilingir, Tepebaşı Mahallesi Çilingir, Ufuktepe Mahallesi Çilingir, Uyanış Mahallesi Çilingir, Yakacık Mahallesi Çilingir, Yayla Mahallesi Çilingir, Yeşilöz Mahallesi Çilingir, Yeşiltepe Mahallesi Çilingir, Yükseltepe Mahallesi Çilingir,

Bağlum Çilingir

Keçiören bağlum çilingir telefonu 0533 957 61 58

Bağlum’da  kapıda kalma durumu mu yaşadınız yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve size en yakın çilingiri göndermemizi sağlamak. Kapıda kalma dışında kapı kilidi değiştirme dış kapı yayı ayarı yapma dış kapı göstergeç otomatik kapı açma sistemleri takma konusunda Şirin güllerimiz yardımcı olmaktadır. Bağlum çilingir olarak kapıda kalanlar için acil hizmet veriyoruz hizmetimiz 7/24 devam etmektedir Herhangi bir sorun yoksa ülkemizde coronavirüs ile alakalı bir sıkıntı yoksa 7/24 kesintisiz kapıda kalanlar için çilingir hizmeti kapısı açtırmak isteyenler için de oto çilingir hizmeti verilmektedir. Sadece Keçiören Bağlum’da çilingir hizmetimiz sınırlı kalmayıp bütün Ankara’nın her semtinde 7/24 kesintisiz bir telefonla aradıktan sonra 20 dakika veya 25 dakika içerisinde kapınızda olma şartıyla çilingirlerimiz hazır bir halde beklemektedir.

Bağlum Oto Çilingir

Bağlum açık oto çilingir olarak 7/24 otomobil açma konusunda çilingir hizmeti sunan firmamız otomobil çilingiri dalında en iyi çilingirler ve çalışıp araç açım esnasında herhangi bir zarar verilmeden kapalı araç kapılarınız açılmaktadır. Ayrıca oto çilingir hizmeti gerektiren anahtar yedeği çıkartmak kontak anahtar sorunları gidermek anahtar üzerinde geçip immobilizer dediğimiz parçanın çalışmama durumunda olduğunda arızasını giderme işlemleri Bağlum oto çilingir ustalarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Ayrıca her marka otomobil anahtarı ile alakalı sorun arıza ve yeniden anahtar çıkarma işlemleri Ankara’nın tüm genelinde bu hizmeti verebilecek ustalarımız lan hizmetinizdeyiz.

Bağlum Anahtarcı

Ankara Keçiören Bağlum Mahallesi’nde Anahtarcı hizmetini en hızlı şekilde veren Anahtarcı ekibimiz ne gün içerisinde evinizin içerisindeki kapıların ve dış kapınızın veya işyerlerinin kapılarının kilit arızaları kol arızaları Fethiye üzerinde kilit materyali bulunan çekmece, sandık, para kasası, dolap kilitleri ile alakalı arızalar anahtarcılar musk tarafından giderilmektedir. Anahtarcı hizmetini veren ustalarımız kurumsal firmamızın bünyesi altında çalıştıkları için kapı açım esnasında herhangi bir zarar bizim tarafımızdan verilirse bu zararın tamamen giderilmesi ile alakalı teminat veren firmamız Anahtarcı Ve Çilingir konusunda en kaliteli hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir. Bağlum’da Anahtarcı Ve Çilingir hizmeti alma hususunda Türkiye’de tek olan kurumsal firmamızdan almanız sizin ve Sevdikleriniz açısından daha mantıklı olur kurumsal bir firma yaptığı Her işin arkasında durarak gerektiğinde geri dönüş sağladığınız da kapınıza gelmiş olan ekibi tekrar gönderir veya istemiş olduğunuz başka bir ekibi de kendi kapıların uzun üzerindeki bizim tarafımızdan oluşan arızaları giderir ve bunun içinde herhangi bir ücret talep etmezler. kilit değişirken nelere dikkat etmeliyiz gelen Usta’nın kilidi ambalaj içerisinde size göstererek açması gerekmektedir ve takılan kilidin üzerinde 3 veya 5 tane anahtar bulunması zorunludur Eğer bu şekilde değilse o kilit yağ çıkma bekletir ya da daha önce arızalanmış bir kilidi yeniden tamir edip sizin kapınıza takma girişiminde bulunabilirler bu konuda lütfen gelen anahtarcı ustasının kilidi değişme esnasında kilidin ambalaj içerisinde ve varsa garanti belgesinde size gösterilmesini sağlayabilirsiniz.
Ankara çilingir, çankaya çilingir ve mamak çilingir hizmetleri de firmamız tarafından sunulmaktadır.

Aktepe Çilingir

Aktepe çilingir telefonu 0533 957 61 58

Ankara Keçiören ilçesine bağlı Aktepe Mahallesi’nde çilingir hizmetimiz 17 yıldır kurumsal olarak devam etmektedir. Aktepe’de çilingir hizmetinden yararlanmak için sizin istediğiniz zaman sitemizin içindeki Telefon numaralarında veya üstte vermiş olduğumuz telefon numarasını arayarak ulaşıp çilingir hizmetinden yararlanabilirsiniz. çilingir hizmetimiz kurumsal olup verdiğimiz her hizmet belirli bir süre garantilidir kapı açılma esnasında değişecek olan Malzemelerin hepsi garantili olup Garanti belgeleri verilmektedir. izden alacak olacağınız hizmet ve Sevdikleriniz için daha güvenli olacaktır nedeni kurumsal olmamız ve İstediğiniz zaman bize ulaşma şansı bulabileceğiniz bir firma olduğumuzu belirterek kendinizi ve sevdiklerinizi Güven altına almak için tanınmamış bir çilingir veya siyasi liderlik yapan insanlardan almayınız. Kurumsal olma özelliğimiz sayesinde Keçiören’in bütün mahallelerinde bulunan çilingir illerimizde olan anlaşma sayesinde en kısa zamanda kapınızda oluyoruz kapı açma esnasında kapınızın ana gövdesini herhangi bir zarar verilmez kapınız çekili ise kilidinize zarar verilmez Eğer kapınız kilitli ise göbeğin kırılma ihtimali ve yerine yeni göbeğin takılma olasılığı vardır. Günümüzde internet üzerinden ilan vermek ve internet üzerinden reklam vermek kolay olduğu için kapı açmayı bilen vekilin yeri olmayan Herkes bu tür ilanlar vererek kendisini içiren girmiş gibi tanıtarak kapınızı açar veya daha sonra da size gelip hırsızlıkta yapabilir Bu nedenle kapınıza gelecek olan çilingirin gerçekte çilingir olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir, bu kontrolü nasıl yapabilirsiniz? Çilingirler de genelde son zamanlarda çilingir kimliği ve eski bir çilingir çilingir belgesi gibi bir belge verilmektedir veya işyeri belgesi çalışma ruhsatı ile alakalı Ticaret Odası veya Anahtarcı odası ile alakalı bağlantılarını kontrol edebilirsiniz. Eğer bu isteklerinizi yerine getiremiyorsa bu arkadaş çilingir değil seyyar çilingirlik yapan emek hırsızı birisidir Lütfen bu tür çilingirlerden hizmeti almayınız.

Aktepe anahtarcı

Keçiören’in her Mahallesi’nde olduğu gibi Aktepe Mahallesi’nde Anahtarcı Ve Çilingir hizmetimiz mevcut olup hem çilingir hizmeti hem de anahtarcılık hizmeti sunmaktadır. Anahtarcı Ve Çilingir aslında aynı meslekler olup çilingir kapı açma ve kilit değiştirme hizmetleri yapmaktadır anahtarcılık hizmetide Bir semtte Dükkanı olup dükkan içerisinde hizmet vermektedir anahtar çoğaltma yeter nasıl giderme dış kapılara yay takma ya Yarı yapma kasa kilidi açma kasa anahtarı yapma ve bunun gibi bir sürü daha meslekle alakalı işler bulunmaktadır Anahtarcı dediğimizde gün içerisinde mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir ama çilingir hizmeti ile alakalı Eğer konuşursak çilingir hizmetini 7/24 kapıda kalma ve araç kapısı açtırma işlemlerinde çağırdığınızda hizmetimiz mevcuttur.

Keçiören Aktepe oto çilingir

Ankara’nın ve bütün ilçelerinin her Mahallesi’nin ve her semtinde oto çilingir hizmeti vermekteyiz. oto çilingir hizmetimiz oto çilingiri ile alakalı bilgi ve donanıma sahip olan çilingirlerimiz tarafından verilmektedir. Bütün otomobil markaları ile alakalı açım işlemleri anahtar yaptırma kontak ayarı hizmetleri verilmektedir. otomobilinizin kapısı açılımı esnasında herhangi bir zarar verilmeden açılmaktadır kapınıza veya camınızı kırmadan çizmeden Yağmur tutmadan araç kapınızı açar ve anahtarınızı size teslim ederiz kontak arızası giderme çipli anahtar arızası giderme hizmetleride oto çilingir emmys tarafından verilmektedir Detaylı bilgi için yukarıda vermiş olduğumuz numarayı arayarak aracınızla alakalı sıkıntıyı bize belirterek bu hizmeti bizden alabilirsiniz.

Keçiören Çilingir Numarası 0533 957 61 58 keçiören oto çilingir

KUŞCAĞIZ ÇİLİNGİR 0533 957 61 58 KUŞCAĞIZ ANAHTARCI TELEFON NUMARALARI

ANKARA KEÇİÖREN DE BULUNAN KUŞCAGIZ ÇİLİNGİR HİZMETLERİ İÇİN ACİLEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

kuşcağız çilingir servislerimiz ev kapıları ve kilitleri otomobil kapıları çilingiri ve anahtar yedekleme işlemleri çelik para kasaları açma ve şifrelerini değiştirme arızalı olan kilitler yerine yenilerinin montajları yanı sıra emniyet ve güvenlik sistemleri hakkında yardım almak istiyorsanız hemen bizi kurumsal çilingir çağrı merkezi numaramızdan arayabilirsiniz 444 0 193.

Ayvalı mahallesi Çilingir :

Keçiören çilingir olarak ayvalı mahallesinde bulunan firmamızdan gece ve gündüz acil olarak tüm keçiören de kapı açma ve kilit değişimlerine gitmekteyiz siz arayın adres verin gerisi sistemimize bırakın alanında uzman olmuş ustalarımız tarafından tüm arızalarınız profesyonelce giderilmektedir.

Yayla Mahallesi Çilingir :

Keçiören yayla mahallesi Çilingir hizmetlerimiz tüm ankara genelinde sene boyunca verilen acil kurumsal çilingir merkezinden takip edilmektedir seyyar olarak çalışanlara itibar etmeyiniz kurumsal çilingir firma telefon numaramız 444 01 93 Türkiye nin neresinde olursanız olun arayın adresinize en yakın ustayı gönderelim ulaşım süremiz en geç 10 ila 30 dakika içinde gerçekleşmektedir.

Yetkili servis olarak firmalara ait ürünlerin satış bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız. Ankara Çilingir yetkili servis markalarımız aşağıdaki gibidir;

kuşcagızMahallesi Hok Kilit Yetkili servisi
Mahallesi Multlock Çilingir Yetkili Servisi
Mahallesi Yale Kilit Servisi
yayla Mahallesi Atra Kilit Yetkili Servisi
Mahallesi Yuma Kilit Yetkili Servisi
Mahallesi Kale kilit Yetkili servisi
ayvalı Mahallesi İto Kilit Yetkili servisi

keçiörende Çilingircilik ve Anahtarcılık Sektörü adına verdiğimiz diğer Hizmetlerimiz

ayvalı Mahallesi Çelik Kapı Kilidi tamir ve montajı,
hisar Mahallesi En Yakın Anahtarcı ve Çilingir,
güçlükaya Mahallesi Garaj Kumandası Kopyalama,
esertepe Mahallesi Servis hizmetleri Akıllı Kilit,
etlik Mahallesi Apartman Kilidi montajları,
19 mayıs Mahallesi Çelik Kasa Çilingir,
incirli Mahallesi Kasa Açma,Anahtar yapımı
basınevleri Mahallesi Kasa Kilit Açma,
yayla Mahallesi Oto Çilingir,kapı açma
Mahallesi Oto Kumanda,kepenk kumanda
Mahallesi ev oto kasa çilingiri
Mahallesi HOK kilit ,
kuşcağız Mahallesi yuma Kilit,

• Hırsızların açamadığı Kilitler
• Topuzlu Kilitler , Otel tipi
• Elektrikli Kilit Karşılıkları
• Elektrikli Tirajlı Kilitleri
• Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
• Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
• Apartman sokak kapıları tamiratları
• Asma Kilit çeşitleri ve satışları
• Çelik para Kasaları açma servisi
• Hırsıza karşı kilit sistemleri
• Amerikan topuzlu kilitler
• Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
• engelset güvenlik sistemleri
• Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
• pratik kart kartlı geçiş sistemleri

yayla mahallesi çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

• Her marka çeşit Silindirler
• Silindirli Gömme Kilitler
• Gömme Emniyet Kilitleri
• Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
• İç Kapı Gömme Kilitleri
• kuşcağız mahallesi Özel Kilitler
• Çelik Kapı Kilitleri
• Çelik kapı Aksesuarlar
• Yüksek güvenlikli Kilitler

ANKARA TAMAMINDA 24 SAAT ACİL ÇİLİNGİR HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ AŞAGIDA KEÇİÖREN İLÇESİ MAHALLERİ BULUNMAKTADIR..

19 MAYIS MAHALLESİ,23 NİSAN MAHALLESİ,ADNAN MENDERES MAHALLESİ,AKTEPE MAHALLESİ,AŞAĞI EĞLENCE MAHALLESİ ÇİLİNGİR,ATAPARK MAHALLESİ ÇİLİNGİR,AYVALI MAHALLESİ ÇİLİNGİR,BADEMLİK MAHALLESİ ÇİLİNGİR,BAĞLARBAŞI MAHALLESİ ÇİLİNGİR,BAĞLUM GÜZELYURT MAHALLESİ
BASINEVLERİ MAHALLESİ ÇİLİNGİR , ÇALDIRAN MAHALLESİ ÇİLİNGİR,ÇALSEKİ MAHALLESİ ÇİLİNGİR,ÇİÇEKLİ MAHALLESİ ÇİLİNGİR,EMRAH MAHALLESİ ÇİLİNGİR,ESERTEPE MAHALLESİ ÇİLİNGİR ,ETLİK MAHALLESİ ANAHTARCI ,GÜÇLÜKAYA MAHALLESİ ÇİLİNGİR,GÜMÜŞDERE MAHALLESİ ÇİLİNGİR, GÜZELYURT MAHALLESİ
HASKÖY MAHALLESİ ÇİLİNGİR,HİSAR MAHALLESİ ÇİLİNGİR,İNCİRLİ MAHALLESİ ÇİLİNGİR,KAFKAS MAHALLESİ ÇİLİNGİRCİLER,KALABA MAHALLESİ ANAHTARCI ADRESLERİ,KAMİL OCAK MAHALLESİ ÇİLİNGİR TELEFON NUMARASI,KEÇİÖREN KANUNİ MAHALLESİ EN YAKIN ÇİLİNGİR,ANKARA KARAKAYA MAHALLESİ KİLİT SATAN FİRMA,
KARARGAHTEPE MAHALLESİ ÇELİK KAPI AKSESUARLARI, ANKARA KARŞIYAKA MAHALLESİ ÇİLİNGİR , KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ ÇİLİNGİR,KÖSRELİK MAHALLESİ ANAHTARCI,KÖŞK MAHALLESİ KİLİTÇİ, KUŞCAĞIZ MAHALLESİ ÇİLİNGİR ,OSMANGAZİ MAHALLESİ ANAHTAR,OVACIK MAHALLESİ ANAHTARCI TELEFONLARI,PINARBAŞI MAHALLESİ ÇİLİNGİR HİZMETİ,
SANCAKTEPE MAHALLESİ KAPI AÇMA SERVİSİ,SARIBEYLER MAHALLESİ ÇİLİNGİR USTASI,ŞEFKAT MAHALLESİNDE ÇİLİNGİR,EN YAKIN ÇİLİNGİR GETİR,ALO ÇİLİNGİR,ŞEHİT KUBİLAY MAHALLESİ ÇİLİNGİRİ,ŞENLİK MAHALLESİ UZMAN ÇİLİNGİR,ŞENYUVA MAHALLESİ ÇİLİNGİR,TEPEBAŞI MAHALLESİ ANAHTARCI, UFUKTEPE MAHALLESİ ÇİLİNGİR,UYANIŞ MAHALLESİ KİLİTÇİLER,
YAKACIK MAHALLESİ ÇİLİNGİRCİ,ANKARA KEÇİÖREN ŞİŞLİ FERİKÖY YAYLA MAHALLESİ ÇİLİNGİR USTALARI,YEŞİLÖZ MAHALLESİ ACİL ÇİLİNGİR,ALO YEŞİLTEPE MAHALLESİ ÇİLİNGİRCİ, YÜKSELTEPE MAHALLESİ EN YAKIN ANAHTARCI TELEFON NUMARALARI

Etlik Çilingir

Etlik çilingir telefonu 0533 957 61 58

Keçiören ilçemize bağlı Etlik Mahallesi’nde çilingir hizmetimiz 7/24 kurumsal olarak devam etmektedir. Çilingir hizmetinden yararlanmak için bize site içerisindeki bulunan numaralar veya 444 0 193 nolu telefon numarasından arayarak konumunuza en yakın çilingiri talep edebilirsiniz. 16 yıldır kurumsal çilingir hizmeti veren firmamız Ankara’nın bütün ilçe ve bütün mahalle ve bütün semtlerinde çilingir hizmeti sunmaktadır sunmuş olduğumuz hizmetin müşterilerimiz tarafından beğenilip diğer müşterilerimize tavsiyesi üzerinden daha da çok büyümeye daha da çok kurumsal çilingir bayisi bünyesine katmaya devam etmektedir bu sebeple her semtte olan çilingir ustalarımız sayesinde kapıda kalan herkese en hızlı şekilde çilingir hizmeti sunmaktayız. Etlik çilingir olarak müşteri memnuniyetini en üst derecede kıymet veren ve yaptığımız her işin belli bir süre garantisini sunmaktayız. Kapı açılma esnasında kırılacak olan göbek rozet ve diğer materyaller tamamen sıfır olarak değişmektedir eğer kapınıza gelen çilingirin kapı üzerine değiştirmiş olduğu kilit ve herhangi kapı üzerindeki 1 malzeme değiştirdiğinde sıfır olmasına ve eğer ürün garantili ise Garanti belgesini almanızı tavsiye ederiz.

Etlik anahtarcı

Etlik’te anahtarcı hizmeti gerektiğinde size en yakın etlik’te bulunan arkadaşımızı göndererek kapı üzerinde bulunan sıkıntılar arızalar değiştirmek istediğiniz kilit göbek ve kapı rozeti olan bütün materyaller için bize ararsanız eğer size en yakın çilingir anında yönlendirmeye çalışıyoruz. Anahtarcı hizmetini gün içerisinde vermiş olduğumuz hizmetler kapı üzerindeki arızaları giderme kapı yayı taktırma varsa ev içerisinde üstüme kilit bulunan bütün eşyalarını da alakalı arıza giderme ve kilit değişme işlemleri yapılmaktadır bu işlemlerin hepsi gün içerisinde yapılmaktadır gün içerisinde yapılıp mesai saatleri içerisinde uygulanmaktadır eğer gün içerisinde değilse bu işlemler mesai saati dışında çağırdığınızda hizmetleri vermiyoruz ama bunun dışında kapıda kalma veya acil kilit değiştirme hizmetleri için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Keçiören Etlik oto çilingir

Etlik’te oto çilingiri ile alakalı almak istediğiniz bütün hizmetler oto çilingir lerimiz tarafından verilmektedir. Her marka otomobilin açılımını kontak ile alakalı sıkıntılar ile gidermek anahtar yedeği çıkartmak immobilizer ayarı yaptırmak hizmetleri tarafımızdan verilmektedir. Bütün otomobil markalarının da kapı açma esnasında herhangi bir zarar verilmeden kapılarınız açılmaktadır. oto çilingiri lazım olduğunda bizi aradığımızda yaklaşık olarak 25 dakika içerisinde kapınızda oluyoruz. Keçiören her Mahallesi’nde çilingir hizmetimiz mevcut olup tüm mahallelerde çalışan çilingir ustalarımız kurumsal çilingir firmamız bünyesinde çalışarak en güvenli hizmeti sunmaktadırlar. sunmuş olduğumuz çilingir hizmetinin güvenli halde devam etmesi için istediğiniz sana bizi aradığınızda Size göndermiş olduğumuz indir Anahtarcı hastalarımıza tekrar ulaşma hakkım Eğer size karşı herhangi bir yanlış bir hareket içerisinde bulunduklarında da bununla alakalı olayı inceleyip hakkımızı savunmaya çalışacağımıza teminatı veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Keçiören Mahalleleri:

19 Mayıs Mahallesi Çilingir, 23 Nisan Mahallesi Çilingir, Adnan Menderes Mahallesi Çilingir, Aktepe Mahallesi Çilingir, Aşağı Eğlence Mahallesi Çilingir, Atapark Mahallesi Çilingir, Ayvalı Mahallesi Çilingir, Bademlik Mahallesi Çilingir, Bağlarbaşı Mahallesi Çilingir, Bağlum Güzelyurt Mahallesi Çilingir, Basınevleri Mahallesi Çilingir, Çaldıran Mahallesi Çilingir, Çalseki Mahallesi Çilingir, Çiçekli Mahallesi Çilingir, Emrah Mahallesi Çilingir, Esertepe Mahallesi Çilingir, Güçlükaya Mahallesi Çilingir, Gümüşdere Mahallesi Çilingir, Güzelyurt Mahallesi Çilingir, Hasköy Mahallesi Çilingir, Hisar Mahallesi Çilingir, İncirli Mahallesi Çilingir, Kafkas Mahallesi Çilingir, Kalaba Mahallesi Çilingir, Kamil Ocak Mahallesi Çilingir, Kanuni Mahallesi Çilingir, Karakaya Mahallesi Çilingir, Karargahtepe Mahallesi Çilingir, Karşıyaka Mahallesi Çilingir, Kavacık Subayevleri Mahallesi Çilingir, Köşk Mahallesi Çilingir, Kösrelik Mahallesi Çilingir, Kuşcağız Mahallesi Çilingir, Osmangazi Mahallesi Çilingir, Ovacık Mahallesi Çilingir, Pınarbaşı Mahallesi Çilingir, Sancaktepe Mahallesi Çilingir, Sarıbeyler Mahallesi Çilingir, Şefkat Mahallesi Çilingir, Şehit Kubilay Mahallesi Çilingir, Şenlik Mahallesi Çilingir, Şenyuva Mahallesi Çilingir, Tepebaşı Mahallesi Çilingir, Ufuktepe Mahallesi Çilingir, Uyanış Mahallesi Çilingir, Yakacık Mahallesi Çilingir, Yayla Mahallesi Çilingir, Yeşilöz Mahallesi Çilingir, Yeşiltepe Mahallesi Çilingir, Yükseltepe Mahallesi Çilingir,