ümraniye armağanevler çilingir 0533 957 61 58 ümraniye çilingir

ümraniye armağanevler çilingir 0533 957 61 58 ümraniye çilingir

Ümraniye armağanevler çilingir

Ümraniye ilçemize bağlı armağanevler mahallesinde çilingir hizmetimiz 16 yıldır kurumsal olarak devam etmektedir. ayrıca Ümraniye ilçesinin her Mahallesi’nde çilingir hizmetimiz mevcut olup ve İstanbul genelinde de bütün ilçeler semtler ve mahallelerde çilingir hizmetimiz mevcuttur. Türkiye genelinde de hizmet veren firmamız yaklaşık 1000 kayıtlı çilingiri ile Türkiye genelinde her il ilçe ve mahalleden çilingir hizmeti sunmaktadır. Çilingir hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken site içerisindeki herhangi bir numaradan bizi arayarak karşınıza çıkmış olan operatör arkadaşımıza kapı ile alakalı yaşamış olduğunuz sıkıntıyı kısa bir şekilde anlatmak ve konum bilginizi bizimle paylaşmak. Firmamız tarafından almış olduğunuz çilingir hizmeti müşteri memnuniyeti adı altında herhangi bir sorun oluşturduğuna yaptığımız iş firmamız tarafından yaklaşık 10-15 gün içerisinde oluşmuş olacak arıza veya değişen parçanın arıza vermesi ile alakalı tekrar gelme ile alakalı herhangi bir ücret talep edilmeyecektir yaptığımız her işin taktığımız her ürünün denemesi yapılarak kapınızdan ayrılmaktadır. Çilingir hizmeti konusunda bir ilke imza atarak Türkiye geneli de çilingir hizmeti veren firmamız asistans firmaları ile olan anlaşması sayesinde kapıda kalma durumlarında evine sigorta yaptırmış sigorta hizmeti üzerinden kapı açma hizmetleri de çilingir firmamız tarafından verilmektedir.

Armağanevler anahtarcı

Ümraniye armağanevler mahallesinde anahtarcı hizmeti sunan firmamız ev içerisindeki kapı dolap çekmece veya değerli eşyalarınızı sakladığınız kasalarınız ve sandıklarımızın üzerinde bulunan kilit aksamı arızası ile alakalı herhangi bir durum oluştuğunda bizi arayarak gün içerisinde tamir için veya arızalı parçanın değiştirilmesi için randevu alabilirsiniz. Gün içerisinde anahtar çekim işleri için aradığınızda sizi en yakın anahtarcı mıza yönlendirerek bu hizmetten de yararlanmasını sağlıyoruz. bunun dışında kapıda kalma durumlarına 24 saat kesintisiz olarak hizmet verilmektedir kapıda kalan her müşterimiz bizi aradığından en yakın çilingir kendisine yönlendirerek en kısa zamanda kapısını açmış oluyoruz.

Ümraniye armağanevler oto çilingir

Oto çilingiri hususunda yıllardır hizmet veren firmamız oto hizmeti veren çilingir arkadaşlarla yapılan anlaşmamız sayesinde sizin araç kapınızı açan çilingir kesinlikle araç ile alakalı çilingir olmaktadır. Araç kapısı açımı esnasında kapınıza herhangi bir zarar vermeksizin herhangi bir cam kırma veya kapı üzerinde bir çizik oluşmasına sebep olma açım esnasında kilit bozukluğu yaratma gibi herhangi bir durum olmayacaktır. Bunun dışında anahtar yedekleme anahtar immobilizer arızası giderme araç kontağı ile alakalı arızaları giderme durumları sadece gün içerisinde mesai saati içinde yapılmaktadır. 24 saat olarak oto çilingir hizmeti sadece kapım açım için kullanılmaktadır arızalarla alakalı hafta içi mesai saatleri içerisinde bizi aramanız sizin için daha iyi olacaktır.

Hırsızın açamadığı kilit

İstanbul’un her yerinde hırsızlıkla alakalı aldığımız şikayetlerden dolayı ve bu mesleği yaklaşık olarak 45 yıldır sürdüren firmamız hırsıza karşı kapınızı nasıl güçlendireceğini bilmektedir. Hırsıza karşı engel olacak kapı üzerindeki kilitleri güçlendirecek engelset adı altında olan hırsız kilidi adı da verilen patentli ürünümüz ile İstanbul genelinde yaklaşık 6000 tane kapıya takılarak herhangi bir sıkıntı olmaksızın takılan bütün kapıların herhangi birinde bugüne kadar hiçbir hırsızlık meydana gelmemiştir. Kendi mal varlığınızı canınızı ve sevdiklerinin canını koruma altına almak için hırsız gelmeden kapınıza engelset taktırarak hırsıza karşı muazzam bir önlem alabilirsiniz.

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.