Toroslar Çilingir Telefonu 0533 957 61 58 Toroslar Anahtarcı

Toroslar Çilingir Telefonu 0533 957 61 58 Toroslar Anahtarcı

Mersin Toroslar çilingir

Mersin ilimizin her ilçesinde olduğu gibi Toroslar ilçesinde de çilingir hizmetimiz 16 yıldır kurumsal olarak hizmet vermektedir. Toroslar çilingir hizmetinden yararlanmak için bizi 444 0 193 nolu telefonumuzdan veya site içerisindeki herhangi bir cep telefonundan bizi arayarak en kısa zamanda çilingirin kapınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Çilingir hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar şunlardır, gelen çilingirin çilingirlik ile alakalı çilingir kimliği veya iş yeri belgesi veya çilingirlik le alakalı odaya bağlı veya ticaret odası ile alakalı ruhsat olması gerekmektedir. eğer bu belgeleri çilingir ibraz edemiyorsa kapınıza gelen kişi hırsız da olabilir onun için çok dikkat edip kendinize ve sevdiklerinize risk altına sokmamız lazım. Kapı açma esnasında kapınız eğer çekili bir kapıyı sa herhangi bir zarar verilmeden kilidinizi de hiçbir arıza yoksa herhangi bir zarar verilmeden kapı nasıl açılır ve tekrar eski anahtarınızı kullanmaya devam edersiniz, eğer kapımız kilitli veya anahtar içerisinde kırılmışsa veya kapı nasıl tırnaklı bir kapıyı sa kilidi kırılması ve yeni bir kilidini takılması sizin açınızdan daha iyi olacaktır kilitli kapılar çilingirler tarafından çoğu zaman açılabilir ama ileride arıza verme durumu olduğu için ilk etapta eğer kilitli ise göbeğin kırılması sizin açınızdan daha emniyetli olacaktır. Toroslar ilçesinin bütün mahallelerinde çilingir hizmetimiz mevcut olup çilingir ihtiyacı olduğunda konumunuza en yakın çilingir de tarafımızdan irtibata geçirilip en kısa zamanda kapınızda olmayı sağlıyoruz. Kapıda kalma veya kilit değişimi gereksinimleriniz olduğunda bizi aradığınızda yaklaşık 20 ile 25 dakika içerisinde kapınızda oluyoruz.

Toroslar anahtarcı

toroslar’da anahtarcı hizmeti veren ve Toroslar ilçesinin içerisinde olan bütün anahtarcılar ile olan anlaşmamız sayesinde kurumsal anahtarcı hizmeti alarak kendinizi ve sevdiklerinizi emniyet altına almış oluyorsunuz. gün içerisinde kapı üzerindeki kilit aksama veya kapı kilit karşılığı veya dış kapımızdaki kilit ve kilit ya ile alakalı arızalar için bizi gün içerisinde aradığımızda gün içerisinde gelip arızaları nasıl giderim kapılarınızı çalışır hale getiriyoruz, ve ev içerisindeki kilit çekmece dolap kasa kilidi gibi arızası olan veya kilitlenmiş ve kilidi kaybolmuş bir kasanız varsa onun açımı çilingir lerimiz tarafından yapılmaktadır yapmanız gereken şey gün içerisinde bizi aramak ve arızası olan anahtarcı ustalığı isteyen işleriniz tarafımızdan itina ile yapılmaktadır.

Toroslar oto çilingir

Günümüzde akıllı oto kilitleri sayesinde çoğu zaman anahtarımızı aracın içerisinde unuttuğumuzda belli bir süre geçtikten sonra otomatikman kapının kilitlenmesi birçok otomobil kullanıcısı başına gelmiştir, bu sebeple oto çilingiri denilen bir meslek ortaya çıkmış bulunmaktadır oto çilingiri derken oto çilingiri kafanıza açtığı Zaman kapınıza veya aracınızın herhangi bir bölgesine zarar vermek veya çizmek gibi bir durum olmadan kapınızı açmaktadır açım esnasında kapı üzerindeki camlar kapı kolu kapı üzerindeki anahtar kısmı herhangi bir zarar görmez açıl bittikten sonra eskiden nasıl kullanıyorsanız aracınız aynı şekilde kullanmaya devam ediyorsunuz. her marka aracın açma çilingir lerimiz tarafından zarar verilmeden açılmaktadır, gün içerisinde oto ile alakalı arızalar Çilingirlerimiz tarafından yapılmaktadır. Araç kontak arızası anahtar immobilizer ayarlaması anahtar çoğaltma kumanda arızası giderme veya pili değiştirme işlemleri gün içerisinde mesai saatleri içerisinde gerçekleşmektedir bu saatler dışında gece saat 2’de misal anahtarla alakalı yardımcı olunmaz.

Aşağıdaki tüm mahalleler de çilingir hizmetimiz mevcuttur.

Akbelen Mahallesi

Aladağ Mahallesi

Alanyalı Mahallesi

Alsancak Mahallesi

Arpaçsakarlar Mahallesi

Arslanköy Mahallesi

Atlılar Mahallesi

Ayvagediği Mahallesi

Bekiralanı Mahallesi

Buluklu Mahallesi

Çağdaşkent Mahallesi

Çağlarca Mahallesi

Çamlıdere Mahallesi

Çandır Mahallesi

Çavuşlu Mahallesi

Çelebili Mahallesi

Çopurlu Mahallesi

Çukurova Mahallesi

Dalakdere Mahallesi

Darısekisi Mahallesi

Değirmendere Mahallesi

Değnek Mahallesi

Demirtaş Mahallesi

Doruklu Mahallesi

Düğdüören Mahallesi

Evrenli Mahallesi

Gözne Mahallesi

Güneykent Mahallesi

Güzelyayla Mahallesi

Halkkent Mahallesi

Hamzabeyli Mahallesi

Horozlu Mahallesi

Hüseyin Okan Merzeci Mahallesi

Işıktepe Mahallesi

Karaisalı Mahallesi

Kaşlı Mahallesi

Kavaklıpınar Mahallesi

Kayrakkeşli Mahallesi

Kepirli Mahallesi

Kerimler Mahallesi

Kızılkaya Mahallesi

Korucular Mahallesi

Korukent Mahallesi

Kurdali Mahallesi

Kurudere Mahallesi

Mevlana Mahallesi

Mithat Toroğlu Mahallesi

Musalı Mahallesi

Mustafa Kemal Mahallesi

Osmaniye Mahallesi

Portakal Mahallesi

Resulköy Mahallesi

Sağlık Mahallesi

Selçuklar Mahallesi

Soğucak Mahallesi

Şahinpınarı Mahallesi

Tırtar Mahallesi

Toroslar Mahallesi

Tozkoparan Mahallesi

Turgut Türkalp Mahallesi

Turunçlu Mahallesi

Yalınayak Mahallesi

Yavca Mahallesi

Yeniköy Mahallesi

Yusuf Kılıç Mahallesi

Yüksekoluk Mahallesi

Zeki Ayan Mahallesi

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.