Osmanlı Çilingir

Osmanlı Çilingir

Osmanlı ÇİLİNGİR 0533 957 61 58 Osmanlı ANAHTARCI 0542 317 84 20

Osmanlı Çilingir

Ankara Sincan da Çilingirlik alanında Profesyonel leşmiş usta Anahtarcı ve Profesyonel Çilingir arkadaşlarımız sizlere sektör ile ilgili her türlü yeni çıkmış olan tüm kilit ve koruma sistemlerinin tanıtımı ücretsiz olarak yapacaktır. Ankara Sincan eski anahtarlarınız açmasın istiyorsanız bizi arayınız adresinize gelen ustalarımız eski kilit şifrelerini göbeklerini barellerini hemen kısa zamanda uygun fiyat politikamız ile değiştirecektir.

Ev kapılarında bu kadar uzun süre görüşmek istemeyen hırsızlar bu sistemi gördükleri andan itibaren hiç zaman kaybetmek istemeyecektir ve oradan uzaklaşmaktır daha kolay ve savunmasız kapılara yönelen hırsızlar çok kolay kapı kilitlerini kırdıkları için evlere ve işyerlerine sessiz ve zahmetsiz girebiliyorlar ama kapılarda engelset sistemi takılı ise hiç müdahale bile etmezler sizlerde evinizi ve malınızı emniyetli hale getirmek istiyorsanız uygun fiyat hızlı servis sunduğumuz engelset sistemini yaptırınız..

Osmanlı Çilingir

Ankara Sincan da anahtarcılık ve çilingirlik sektörü ile ilgili her çeşit ürün yelpazemiz elimizde mevcuttur bizden fiyat almadan kilitlerinizi değiştirmeyiniz en uygun fiyat listesi ile çalışmaktayız seyyar çalışan korsan anahtarcılara itibar etmeyiniz her türlü güvenlik zafiyeti vermiş olursunuz bu gibi sıkıntılı durumlara düşmeden biz tercih edebilirsiniz Kurumsal ve profesyonel çalışan tüm çilingir ustaları sistemimizde çalışmaktadır sizlere en iyi kaliteli hizmeti sunmaktayız hemen bizi arayabilir yaşadığınız problemler hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız Ankara Sincan acil çilingir hemen çağır tüm kilitlerinizi yenileri ile değiştiriniz.

Ankara Sincan çilingir aynı zamanda ev kapılarına olduğu gibi oto kapılarına şifre ve anahtar yenileme yedekleme hizmetleri sunmaktadır Ankara Sincan çilingir firmamızdan çelik para kasalarınızı tereddütsüz açtırabilir hasarsız zararsız hizmet alabilir eski anahtarlarınızın artık bir güvenlik zafiyeti olmaktan kurtarabilirsiniz hemen arayın ev kapısı ofis kapıları apartman sokak kapıları kilitlerinizi piyasada kullanılan en kaliteli kilitler ile değiştirebilirsiniz kale kilit, yuma kilit, İTO kilit, Hok kilit,atra kilit gibi kaliteli ve garantili kilit değişimleri yapmaktayız.

Osmanlı en yakın çilingir iş yerimiz yada Ankara Sincan anahtarcı işyeri Adresi olarak internetten arama yaptığınızda firmamızı en yakın olarak görebileceksiniz en yakın anahtarcı numarası 444 01 93 aradığınızda Kurumsal çilingir çağrı merkezimize ulaşacak ve hemen yetkili ustayı servis için çağırabileceksiniz. adrese ulaşım süremiz en geç yirmi dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Osmanlı ilimizin Genelinde vermiş olduğumuz acil çilingir servislerimize yukarıda ve site içinde mevcut telefon numaralarından ulaşım sağlayabilirsiniz. Osmanlı en yakın çilingir olarak sizlere senenin her günü Servis vermeye devam ediyoruz tam 2000 yılından bu güne kadar kurumsal çilingir firması olarak 444 01 93 nolu çilingir çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ankara Sincan tamamında verdiğimiz acil kapı açma ve kilit değişim işleri için bizi yedi gün yirmi dört saat arayabilir istediğiniz an adresinize Profesyonel çilingir ustamızı çağırabilirsiniz. vermiş olduğumuz çilingir ve acil anahtarcı numaramızı hemen kaydediniz bir gün mutlaka size olmazsa bile sevdiklerinize ihtiyaç olacaktır 24 saat acil olarak hizmet vermekteyiz. Ankara Sincan ya bağlı tüm mahalle ve sokaklara adres olarak hakim olan ustalarımız adresinize en geç on beş ila yirmi dakika gibi kısa bir zamanda ulaşacak problemlerinize profesyonel çözümler sunacaktır şimdi arayabilir ustamız ile telefonda canlı görüşebilir kapı ve kilit sistemleri ile ilgili ne probleminiz varsa ustamıza anlatabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ustamızın adrese ulaşım yolları genellikle motosiklet ile olmaktadır bazı durumlarda ustalarımız çilingir otoları ile hizmet vermektedir. Hırsızlık yaşanmış olaylarda adresinize gelen ustalarımız hırsızlar tarafından açılmış zarar verilmiş olan kapı ve kilitlerinizi eskisi gibi yeni ve çalışır durumda kapanır pozisyonuna getirecek ve sizlere hırsızların bir daha kapınızı açamayacak son sistem kapı ve koruma sistemleri hakkında detaylı bilgi verecektir eğer bu sistemleri beğenir fiyat bilgisi aklınıza yatarsa ustamız hemen yeni sistemleri kapınıza monte edecektir sistemler hakkında detaylandırılmış bilgi almak isterseniz hırsızlık yaşamadan yaptırmanızı tavsiye ederiz hemen çilingir çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ankara Sincan ilçemize bağlı Osmanlı çilingir olarak hizmetimiz 7/24 özel çelik kapı açma otomobil özel çelik kapısı açma ve özel çelik kapı üzerindeki arıza giderme hizmetleri çilingirlerimiz tarafından Profesyonel ellerde sorunsuz olaraktan yapılmaktadır. Osmanlı çilingir hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen şimdi çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmadan bizden Profesyonel anahtarcı talebinde bulunmak için internet site adresimiz içerisinde vermiş olduğumuz numaraların herhangi birinden bizi arayarak Osmanlı’da çilingir hizmetinden yararlanmak istiyorum demeniz yeterlidir en çabuk şekilde alabilirsiniz.

Ankara Sincan çilingir ve Ankara Sincan Anahtarcı Hizmetlerimiz Ankara Sincan çilingir Acilen olarak Yirmi Dört saat sunulmaktadır. Osmanlı çilingir servislerimiz en geç On beş dakika içinde ulaşım sağlanarak senenin her günü sunulmaktadır. Osmanlı de en yakın çilingir olarak Ankara Sincan caddesi üzerinde bulunan firmamız Adrese en hızlı gelebilecek en yakın çilingir olarak Adres İnde 7 gün 24 saat Servis vermektedir telefon numaramızı cep telefonuna.

Ankara Sincan çilingir olarak kaydediniz alanında Profesyonel olmuş çilingir ustalarımız ile her türlü anahtar ile çalışan ev kapıları Otomobil kapıları ve çelik para kasaları açma kilit tamiratları ve kilit montaj servisleri yapılmaktadır Ankara Sincan Ta bulunan işyerlerinin dükkan kepenkleri ve garaj bariyerlerinin uzaktan kumandalarının tamirleri kaybolan kumandaların yedekleme çoğaltım işlemleri Osmanlı de birçok caddesi üzerindeki anahtarcı iş yerimizde sunulmaktadır.

Osmanlı Anahtarcı

Çilingir hizmetimiz kurumsal olduğu için gelen çilingirin herhangi bir sorun oluşturduğu durumlarda tekrar bize ulaşma şansımız yüzde yüzdür kapı açılma esnasında kapının ana gövdesini herhangi bir zarar vermeden kapılarınızı açıp eğer kilit veya göbek değişimi durumlara olursa yeni takılan kilit veya göbeğin tamamen kutularından çıkmış orjinal kilitler olması gerekmektedir bu durumla karşı karşıya kaldığınızda gelen çilingir eğer sıfır bir kilit takmıyorsa kafanıza lütfen uyarınız. Takılan kilit veya göbeğin veya kapı kolu hangisi olursa olsun bunların çoğu firmada garantileri mevcuttur bu garanti ile alakalı çilingirin size bilgi vermesi gerekmektedir. hemen şimdi telefon ile adresinize en yakın olan çilingirimize ulaşabilirsiniz..

Osmanlı Mahallesi genelinde verdiğimiz Çilingirlik ve Anahtarcılık işi ile ilgili çalışan hizmet erbabı ustalarımız mahallesine hakim hatta tüm ilçeye hakim adresleri çok iyi bilen çok sevilen meslek ehli kişilerden oluşmaktadır .

Osmanlı’da ikamet ediyor yada yeni taşındınız hemen kilitlerinizi değiştirmeniz gerekiyor yada eski kilitlerinizden bir tanesi arıza yaptı çalışmıyor kapıda kalabilirsiniz hiç telaş panik yapmadan bizi arayabilirsiniz ustamız olay yerine en geç on beş – yirmi dakika içinde ulaşacak konumdadır bizi aradığınız anda telefonunuza çıkan operatör arkadaşlarımız sizin adresinize gelecek ustayı yönlendirme yaparak işlerinizin sorunsuz bir şekilde sonuçlanana kadar takibatını yapmaktadır. Acil olarak Adresinize gelen ustalarımız Çilingir yetki belgesi sahibi, meslek odalarına kayıtlı, vergi levhalı ustalardan oluşmaktadır tüm ustalarımız çilingir ağımız içinde alanında Profesyonelleşmiş ustalar bulunmaktadır.

Kapı açma esnasında kapı sadece ev sahibine veya o evde oturan kişilerin o evde oturduğunu kanıtladığı zaman açılabilir nasıl kanıtlarım diye düşünürseniz eğer o evde oturduğunuzu belgeleyecek ve adınıza gelen bir fatura veya o evde kira kontratı ile alakalı adınızda olan bir belge ya da herhangi bir komşunuzun size şahitlik etmesi de yeterli olacaktır kapı açıldıktan sonra kapı açılan kişi adına tutanak tutularak bu kişiye bu kapı şu saatte açıldı diye bu tutanak tutulur ve sizden de imza alınmaktadır.

Ankara Sincan çilingir hizmet ve servislerimiz aynı zamanda çevre ilçelerimizde ve semtlerinde 24 saat olarak uygun fiyat ve acil service mantığı ile verilmektedir bunlardan bazıları aşağıda sıralanmıştır: çilingir olarak 30 yıldır kurumsal çilingir hizmeti verdiğimiz telefon numaraları .Ankara Sincan mahallesinde en yakın anahtarcı firmalarına ulaşabilmek telefon numaralarına ve adresleri hakkında bilgi için hemen arayın.

Ankara Sincan de vermiş olduğumuz çilingir servislerimiz senenin her gün acil ve çabuk profesyonel olarak verilmektedir , Bu süre zarfında siz değerli vatandaşlarımızın memnuniyeti her geçen gün yeni müşteri memnuniyetleri doğurmaktadır. Ankara Sincan’da kapıda kalma durumuyla karşı karşıya geldiğinizde yapmanız gereken bizim sitemiz içerisinde ki numaraların herhangi birinden bizi arayarak kapıda kalma durumunuzu karşınıza çıkan operatör arkadaşımıza anlatarak gelecek olan çilingirin daha hızlı gelip olayı daha hızlı çözmesini sebebiyet vermiş olursunuz.

Osmanlı Oto çilingir

Ankara Sincan genelinde gece ve gündüz demeden tamamında ve yakınında bulunan tüm komşu ilçelerde acil oto kapısı açma çilingir servislerimiz 24 saat acil olarak Profesyonel ekipler ile hasarsız ve zararsız olarak verilmektedir.

Ankara Sincan Osmanlı Genelinde vermekte olduğumuz acil oto kapısı açma çilingir servis Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken olay acil çağrı merkezi numaramızı aramanız olacaktır….Otomobil kapısı açma esnasında kapılara herhangi bir Hasar vermez eskisi gibi tekrar kullanmaya devam edersiniz. Ayrıca Otomobil kilit sistemi ile alakalı arıza giderimi kontak arızası giderme immobilizer arızası giderme ve ayarlama işlemleri Otomobil çilingirlerimiz tarafından yapılmaktadır. Osmanlı caddesi üzerinden Adresimize ulaşım çok çabuk olduğundan Adresimize gelerek istediğiniz her türlü garaj kepenk ve bariyer kumandalarını yedekleme yaptırabilirsiniz.

Otomobil ile alakalı anahtar arızası kontak arızası immobilizer arızası ile alakalı Servislerde gün içerisinde mesai saatleri içerisinde sunulmaktadır. bütün marka Otomobil açım esnasında herhangi bir Hasar verilmeden açılmasına istiyorsanız Kurumsal çilingir firmamızı tercih ederek aracınızın başına gelebilecek herhangi bir sürprizler den kaçmış olacaksınız. Arabanızın anahtarı Otomobilinizin herhangi bir noktasında unutulmuş vaziyette kapılarının kilitlenmesi durumunda aracınızın bulunduğu konuma gelen Profesyonel Otomobilci ustalarımız tarafından özverili bir sistemde Hasar ve hasar vermeden profesyonelce Otomobil açma maymuncukları ile sorununuzu çözümlemektedirler.

Ankara Sincan Çilingir yetkili servis markalarımız aşağıdaki gibidir;

Osmanlı Yale Kilit Servisi
Osmanlı Atra Kilit Yetkili Servisi
Osmanlı Yuma Kilit Yetkili Servisi
Osmanlı Kale kilit Yetkili servisi
Osmanlı İto Kilit Yetkili servisi
Osmanlı securemme yetkili servis
Osmanlı masterlock yetkili servis
Osmanlı Hok Kilit yetkili servis
Osmanlı ENGELSET Yetkili servisi
Osmanlı Anahtarcim Yetkili servis
Osmanlı Master Kilit Yetkili servis
Osmanlı Hok Kilit Yetkili servisi
Osmanlı Multlock Çilingir Yetkili Servisi

Osmanlı Çilingirlik ve Anahtarcılık Sektörü adına Sunduğumuz diğer Hizmetlerimiz

Osmanlı Çelik Kasa Çilingir ve Anahtarcı
Osmanlı Kasa Açma, Anahtar yapımı
Osmanlı Çelik Kapı Kilidi montajı
Osmanlı Kasa Kilit Açma,
Osmanlı Oto Çilingir, kapı açma
Osmanlı Oto Kumanda, kepenk kumanda
Osmanlı ev Otomobil kasa çilingiri
Osmanlı Çelik Kapı Kilitleri satan Anahtarcı
Osmanlı hırsızların kıramadığı kilit
Osmanlı Kasa Açan Anahtarcı ve yeni şifre yapımı
Osmanlı HOK kilit satış ve servis
Osmanlı yuma Kilit satış servis

Osmanlı Otomobil Çilingir
Osmanlı yakın anahtarcı ustası
Osmanlı Araba kapısı Çilingir
Osmanlı uzaktan kumanda kopyalamak
Osmanlı uygun fiyat listesi
Osmanlı hızlı çabuk Profesyonel Çilingir
Osmanlı hırsızların açamadığı kilitler
Osmanlı Çelik Kapı Kilidi tamir ustası
Osmanlı En Yakın Anahtarcı ve Çilingir
Osmanlı Garaj Kumandası Kopyalamak
Osmanlı Servis Servisleri Akıllı Kilit
Osmanlı Apartman Kilidi montajları
Osmanlı hırsızların açamadığı kapı sistemleri

• Özel Çelik para Kasaları açma servisi
• Hırsıza karşı kilit sistemleri
• Amerikan topuzlu kilitler
• Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
• Engelset güvenlik sistemleri
• Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
• pratik kart kartlı geçiş sistemleri
• Yangın Kapıları emniyet Kilit montajı
• Yangın Exit kapısına kilit takmak
• Hırsızların açamadığı Kilitler ve sistemleri
• Topuzlu Kilitler , Otel tipi takan usta
• Elektrikli Kilit Karşılıkları montaj
• Elektrikli Tirajlı Kilitleri servisleri
• Kilitler için bareller , özel ölçü bareller
• Çelik Kapı Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
• Apartman sokak kapıları tamiratları
• Her marka Asma Kilit Türleri ve satışları

Osmanlı Anahtarcı numaraları
Osmanlı En Yakın Çilingir
Osmanlı Nöbetçi Çilingir
Osmanlı Kasa Çilingir
Osmanlı Araba Çilingir
Osmanlı Anahtarcı
Osmanlı Çilingir telefonu
Osmanlı Acil Çilingir
Osmanlı Oto Çilingir
Osmanlı Yirmi Dört Saat Çilingir
Osmanlı Çilingir numaraları
Osmanlı En Yakın Anahtarcı
Osmanlı Nöbetçi Anahtarcı
Osmanlı Acil Anahtarcı
Osmanlı Oto Anahtarcı
Osmanlı Yirmi Dört Saat Anahtarcı
Osmanlı Çilingir numarası

Osmanlı Anahtarcı Telefonu
Osmanlı En Yakın Anahtarcı
Osmanlı Nöbetçi Anahtarcı
Osmanlı Acil Anahtarcı
Osmanlı Oto Anahtarcı
Osmanlı Yirmi Dört Saat Anahtarcı
Osmanlı Çilingir
Osmanlı En Yakın Çilingir
Osmanlı Nöbetçi Çilingir
Osmanlı Acil Çilingir
Osmanlı Oto Çilingir
Osmanlı Yirmi Dört Saat Çilingir
Osmanlı Kasa Çilingir
Osmanlı Araba Çilingir

Ankara Sincan ÇOKÖREN MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ERKEKSU MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ESENLER MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan FATİH MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan GAZİ MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan GAZİ OSMANPAŞA MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan GİRMEÇ MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan GÖKÇEK MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan HİSARLIKAYA MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan HÜRRİYET MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan İLYAKUT MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan İNCİRLİK MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan İSTASYON MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan İSTİKLAL MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan KESİKTAŞ MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan MALAZGİRT MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan MALIKÖY MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan MALIKÖY BAŞKENT OSB MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan MARAŞAL ÇAKMAK MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan MENDERES MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan MEVLANA MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan MÜLK MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan OSMANİYE MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan OSMANLI MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan PINARBAŞI MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan PLEVNE MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan POLATLAR MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan SARAYCIK MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan SELÇUKLU MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan TANDOĞAN MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan TATLAR MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan 29 EKİM MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ADALET MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan AHİ EVRAN MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan AHİ EVRAN OSB MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan AKÇAÖREN MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan AKŞEMSETTİN MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ALAGÖZ MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan ALCI MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ANAYURT MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ANDİÇEN MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ATATÜRK MAHALLESİ ÇİLİNGİR ACİL ANAHTARC

Ankara Sincan BACI MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan BEYOBASI MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan CUMHURİYET MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ÇİÇEKTEPE MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ÇOĞLU MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan TÖREKENT MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan TÜRKOBASI MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ULUBATLI HASAN MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan ÜCRET MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Ankara Sincan YENİÇİMŞİT MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan YENİHİSAR MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan YENİKAYI MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan YENİPEÇENEK MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR
Ankara Sincan YUNUS EMRE MAHALLESİ ANAHTARCI EN YAKIN ÇİLİNGİR

Bir önceki Çilingir Başlığımız Vatan Çilingir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.