Kocaeli Çilingir Telefonu

Kocaeli Çilingir Telefonu

Kocaeli çilingir telefonu

Kocaeli ilimizin bütün ilçelerinde çilingir hizmetimiz 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir kapıda kalma araç kapısı açtırma acil kilit değiştirme hizmetlerimiz kesintisiz olarak verilmektedir. Kurumsal çilingir hizmetini Kocaeli ilimizin bütün ilçelerinde semtinize en yakın çilingir den almak istiyorsanız sistemimiz üzerindeki numaralardan bize ulaşarak olmuş olduğunu semti bize söyleyerek size en yakın çilingirimizi size yönlendirmenizi sağlayabilirsiniz. çilingir hizmetimiz 7/24 olup servis süremiz en fazla 25 dakikadır yalnız bu süre herhangi bir soru çıkmadığı sürece geçerlidir. Kapıda kaldığınızda yapmanız gereken tek şey öncelikle panik yapmadan çilingirin size daha hızlı gelmesini sağlamak için adresinizi eksiksiz olarak çilingir arkadaşa verdikten sonra nerede kaldınız diye birkaç sefer üst üste aramadan sabırla beklemek bu nedenle çilingirin daha hızlı gelmesini sağlamış olacaksınız.

Kocaeli anahtarcı

her semtin anahtar ısıyla olan anlaşmamız sayesinde kendi mahallemizde anahtarcı ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaştıktan hemen sonra sepetinizdeki olan anahtarcı ile size irtibata geçiriyoruz. Anahtarcının yapabileceği bütün tamirleri yaptırmak için ister anahtarcı evinize çağırabilir veya arızalı kilidinizi anahtarcı götürüp ortada tamir ettirebilirsiniz anahtar çekme işlemleri hafta içi ve mesai saatleri içerisindedir bunun dışındaki saatlerde misalen
akşam saat dokuzda veya gece saat 12’den anahtar çektirmek istiyoruz gibi taleplerde bulunmayınız bu hiçbir çilingirin yapmayacağı bir şeydir ve kanunen yasaktır.

Kocaeli oto çilingir

Kocaeli ilimizin her ilçesinde ve her Mahallesi’nde otomobil çilingiri hizmetini veren oto çilingir elemanlarımızla her marka aracı açım esnasında herhangi bir zarar vermeden açarak anahtarını müşterimize teslim ediyoruz. Oto çilingir olarak sadece kapı açma işlemleri değil anahtar temini immobilizer ayarlaması kontak ile alakalı arızaları giderme konusunda da yardımcı oluyoruz. Tamirat gereken işleriniz için bizi hafta içi ve mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz onun dışında araç kapısı kitlenme sorunu yaşadığımızda 24 saat araç kapısı açtırma hizmeti alabilirsiniz.
Çilingir hizmeti alan her müşterimiz için bilmesi gereken şeyler, çilingir hizmeti alırken kapınıza gelmiş olan çilingirin çilingirlik ya alakalı belgesi çilingir kimliği veya çalıştığı işyerine vergi levhası ile alakalı bilgileri temin edebiliyorsa bu çilingir’de hizmet almanız da herhangi bir sakınca bulunmamaktadır, eğer bu dediğimiz bilgileri size sunamıyor sakirin bir arkadaşımız kendisi çilingir olmayıp seyyar bir çilingir dir ve ileride kapınızda herhangi bir soruna veya maruz kalacağınız bir hırsızlara neden olabilir.bu nedenle kapınıza gelecek olan çilingirin kesinlikle çilingir olmana ya bilindik bir çilingir olmalı ya da çilingir ile alakalı belgeleri sahip olması gerekmektedir. Kendisinin çilingir olduğunu iddia eden arkadaşın kapınızı açtıktan sonra kapıyı açtı ile alakalı o günün saati ve hangi vakitte olduğunu tutanak içerisine tutanak aldıktan sonra kişinin imzasını ve kimlik numarasını alarak kendinizi güvence altına almış olacaksınız eğer bu konuda size yardımcı olmuyorsa içerim bir arkadaşı polise teslim etmekten çekinmeyiniz. Çilingir hizmeti verdiğimiz diğer bölgeler şunlar gibidir Gebze çilingir, dilovası çilingir, İzmit çilingir, Sapanca çilingir, Karamürsel çilingir, Darıca çilingir, Derince çilingir, Kandıra çilingir, Körfez çilingir, Hendek çilingir, ve ismini sayamadığımız diğer ilçe ve mahallelerde de çilingir hizmetimiz mevcuttur.

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.