İyi Çilingir ve Anahtarcı Ustası

İyi Çilingir ve Anahtarcı Ustası

SEKTÖRÜNÜN LOKOMOTİFİ BİR ŞİRKET !MASTER KİLİT LTD. ŞTİ. sektöründe yılların tecrübesiyle hizmet veren ve sürekli yeni ürünler sunarak alanında öncü olmuş bir kurum. Son 15 yıldır anahtarcim.com ile Türkiye’nin 81 ilinde ve Kıbrıs’ta 444 0 193 numaralı merkezi çağrı sistemi üzerinden7/24 saat acil anahtar, anahtarcı, çilingir ve teknik servis hizmeti sunan MASTER KİLİT, İstanbul’da 100 Türkiye genelinde 1000 şubeyle, Garantili Yetkili Servis Hizmetleri sunuyor. Anahtarcim.com çilingir, anahtarcı hizmetleri merkezi İstanbul Şişli’de bulunan MASTER KİLİT LTD ŞTİ’ne ait.TÜM YURTTA VE KIBRISTA 7 GÜN 24 SAAT ACİL ÇİLİNGİR HİZMETİ Türkiye’nin neresinde olursanız olun tüm GSM hatlarından Turkcell, Vodafone ve Avea’dan alan kodu yazmadan direkt 444 0 193 numaralı çağrı merkezini aradığınızda Anahtarcim.com 7/24 çilingir çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Acil anahtarcı ve çilingir hizmetleri size en yakın olan anahtarcı ve çilingir şubesine yönlendirilir ve 25 dakikada anahtarcı çilingir ustası kapıya gelir. Firma isteyene ücretsiz keşiflendirme hizmeti de sunuyor.GÜVENLİK SINIR TANIMAZ! MASTER KİLİT bünyesinde ev ve iş yerlerinize Hırsızların yapabileceği müdahaleri önleyecek kilit sistemleri üretmektedir. Herhangi bir sabotaj durumunda size ve sevdiklerinize zarar verilmemesi adına alınacak önlemleri almaktayız.

Hırsıza karşı maksimum güvenlik

MEKAN GÜVENLİĞİNDE ENTEGRE DEVRİM: HIRSIZA KARŞI ENGELSET Hırsızların hangi yöntemleri nasıl kullanarak mekan güvenliğini tehdit ettikleri fikrinden yola çıkılarak MASTER KİLİT LTD.ŞTİ. tarafından geliştirilen ve halktan yoğun talep gören ve www.engelset.net adresinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz HIRSIZA KARŞI ENGELSET üç bileşenli. İlk bileşen kapı ile kapı kasası arasındaki boşluğun tornavida, levye gibi yabancı bir cisimle dışarıdan kanırtılmasını imkansızlaştıran Emniyet Çubuğu. İkinci bileşen evin içinden değil kapının dış yüzeyindeki ön sacın içinden, 6 adet ve 12 mm’lik kısa ve kırılmaz vida kullanılarak ve somun desteğiyle monte edilen ve böylece kilidi tam koruyarak kilit göbeğinin kırılmasını imkansızlaştıran, 15 ton basınca dayanıklı Emniyet Rozeti. Üçüncü bileşen, kapıyı ve master kilit beraber koruma altına alan ve kapının dışından uygulanan bu önlemlerin yanında evin içinden kapının iç tarafına monte edilen Emniyet Kancası. 3’lü HIRSIZA KARŞI ENGELSET monte edildiği tüm kapılara başarıyla uygulanıyor.

Hırsızların açamadığı kapı ve pencere

iyi anahtarci

SON SİSTEM BİLEY HİZMETLERİ İstanbul ve Türkiye geneli her türlü kesici alet bileyleme hizmeti vermeye başladıklarını belirten firma yetkilileri, özel makinelerle ve konusunda uzman bir ekiple her türlü kesici aletlere son sistem biley yapıldığını ve müşterilerin son derece memnun kaldığını belirtiyorlar. Restoran, otel, berber ve kuaför, market, lokanta, kasap, pastane, kebapçı, tekstil ve konfeksiyon gibi değişik iş alanlarında her boy bıçak, satır, balta, döner bıçağı, robot mikser bıçakları, kıyma bıçak ve aynaları, konfeksiyon makasları, çıt makasları, berber makasları, manikür makaslarına uygulanan sistem ürünlerin ömrünü uzatıyor, tekrar biley süresini uzatıyor, ürüne zarar vermeden eskisinden çok daha keskin ve işlevsel kesici aletler haline geliyor. İstanbul Şişli’deki çağrı merkezi üzerinden nerede olursanız olun alan kodu yazmadan direk 444 0 193 çevirerek 7/24 çilingir çağrı merkezi ne ulaşabilirsiniz. her türlü kesici alet hizmetleri de MASTER KİLİT LTD ŞTİ’ne ait. KURUMSAL YETKİLİ SERVİS HİZMETLERİ Emniyet Kancaları, Güvenlik kilitleri ,en yakın Anahtarcı ve en yakın Çilingir servis hizmetleri, Manyetik Anahtarlı Kilit Sistemleri, Manyetik Kartla Çalışan Akıllı Geçiş Sistemleri gibi ürün ve hizmetleri de şahıslar ve kurumlardan oluşan her türden müşteriye sunan MASTER KİLİT aynı zamanda kurumsal olarak çalışan Çelik Kapı, Çelik Para Kasaları, Kilit Firmaları ve Sigorta Şirketlerine de garantili yetkili servis hizmetleri de vermektedir.

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.