Gemlik Çilingir telefonu 0533 957 6158 gemlik anahtarcı

Gemlik Çilingir telefonu 0533 957 6158 gemlik anahtarcı

Gemlik Çilingir 0533 957 61 58

Bursa Gemlik ilçemizde 24 saat acil çilingir hizmetleri vermekteyiz. Gemlikte 365 gün boyunca acil gece ve gündüz nöbet tutmaktayız adresinize en yakın çilingir arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gemlik tamamında tüm mahallelerinde ev oto ve çelik para kasaları açmakta uzman olmuş ustalarımız size hizmet vermekten gurur duyar. Gemlik de artık kapıda kalmak ve anahtarcı bulmak çok kolay hemen bizi arayın en kısa zamanda ustamız adresinize gelsin. En geç 10-15 dakikada adresinizdeyiz. Ev oto ve kasa açma işlerinde uzman ustalarımız profesyonel kapı açma maymuncukları ile çalışmaktadır.kullanmış olduğumuz kilitler garanti kapsamındadır,kale kilit,yuma kilit, ito kilit, securemme kilit, atra kilit, fiam kilit, gibi piyasada kaliteli ve garanti kapsamı kullanan kilit markaları kullanmaktayız.son zamanlarda seyyar çalışan adresi olmayan kişiler kullandıkları reklamlar ile adreslere gitmektedirler ustalarımız gemlikte vergi levhalı ve tanınan kişilerden olmaktadır lütfen çağırdığınız kişilere dikkat ediniz bizim kullanmış olduğumuz fiyat ve müşteri memnuniyetini sorgulamadan adresinize çilingir çağırmayınız. adrese gelen ustalarımız işlemleri bitine kadar çilingir çağrı merkezimizden kontrol edilmektedir sizlerin mağduriyetleri memnuniyetiniz ile sonuçlanan kadar profesyonel çilingir operatörlerimiz tarafından takibat yapılmaktadır.Sizlerin yapması gereken tek olay merkezimize telefon açmanız olacaktır hemen şimdi arayın sistemden adresinize en yakın usta yönlendirmesi ile gelecek olan kişi ile iletişime geçiniz.

Gemlik Anahtarcı :

Gemlikte bulunan anahtar çoğaltmak ve yedekleme yapmak isteyen vatandaşlarımız için vermiş olduğumuz anahtar yedekleme hizmetleri ev oto ve çelik para kasaları yanında garaj ve kepenk kumandaları otomobil kumandaları yedeklerinin yapılması işleri için bizimle iletişime geçiniz.

Gemlik oto Çilingir :

Bursa genelinde vermekte olduğumuz oto çilingir hizmetlerimiz gemlik te de 24 saat genelinde verilmektedir.Oto çilingir ustalarımız adresinize gelerek aracınızı hasarsız bir şekilde profesyonel oto çilingir maymuncukları ile açmaktadırlar siz arayın biz uzman ustamızı otonuzun yanına en kısa sürede yönlendirelim ustamız kapınızı sorunsuz ve hasarsız açsın ,Anahtarları kayıp olan otolarınız için eğer istiyorsanız eski anahtarlar açmayacak şekilde eski şifrelerini yenileri ile değiştirerek sizlere yeni anahtar ve kumanda veriyoruz… çağrı merkezi numaramızı kaydediniz 444 0 193

Gemlikte hizmet verdiğimiz çilingir bölgelerimiz aşağıda tüm mahalleler olarak sıralanmıştır.

ADLİYE MAHALLESİ
ATA MAHALLESİ
BALIKPAZARI MAHALLESİ
BÜYÜKKUMLA MAHALLESİ
CİHATLI MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
DEMİRSUBAŞI MAHALLESİ
DR.ZİYA KAYA MAHALLESİ
ENGÜRÜCÜK MAHALLESİ
EŞREF DİNÇER MAHALLESİ
FEVZİYE MAHALLESİ
FINDICAK MAHALLESİ
GENÇALİ MAHALLESİ
GÜVENLİ MAHALLESİ
HALİTPAŞA MAHALLESİ
HAMİDİYE MAHALLESİ
HAMİDİYEKÖY MAHALLESİ
HAYDARİYE MAHALLESİ
HİSAR MAHALLESİ
KARACAALİ MAHALLESİ
KATIRLI MAHALLESİ
KAYHAN MAHALLESİ
KUMLA MAHALLESİ
KURŞUNLU MAHALLESİ
KURTUL MAHALLESİ
KÜÇÜKKUMLA MAHALLESİ
MURATOBA MAHALLESİ
NARLI MAHALLESİ
ORHANİYE MAHALLESİ
OSMANİYE MAHALLESİ
ŞAHİNYURDU MAHALLESİ
ŞÜKRİYE MAHALLESİ
UMURBEY MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİKÖY MAHALLESİ

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

1 yorum

Gemlik Çilingir telefonu 0533 957 6158Yayın tarihi4:46 am - Oca 6, 2021

[…] Gemlik Oto Çilingir […]

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.