fulya çilingir telefonu 444 0 193 fulya anahtarcı telefonu

fulya çilingir telefonu 444 0 193 fulya anahtarcı telefonu

Fulya çilingir telefonu

İstanbul Şişli ilçemize bağlı Fulya Mahallesi’nde Fulya çilingir olarak hizmet vermekte olan firmamız 7/24 çilingir hizmeti ve acil çilingir hizmeti olarak hizmetlerimiz devam etmektedir. Fulya’da kapıda kalan müşterilerimiz için her mahallede çilingir politikasıyla çilingir firmamız nöbetçi çilingir sistemi sayesinde müşterimizin kapıda kalma durumunu çok vakit geçmeden çözmektedir..

Fulya oto çilingir

Şişli Fulya oto çilingir hizmetinde kapı kilitleme durumlarında veya anahtar içerisinde unutulma durumumda kapılarınızı hiçbir zarar verilmeden araç kapıları nasıl açılır. oto ile alakalı diğer işlemler anahtar yaptırma kumanda pili ile alakalı sıkıntılar kontakt ile alakalı arızalar gün içerisinde yapılmaktadır. Otoların acil açılma durumu dışında geceleri anahtar yaptırma veya anahtar arızası giderme ile alakalı aramanıza gerek yoktur.

Fulya anahtarcı

İstanbul Şişli Fulya Mahallesi’nde anahtarcılık yapan usta larımızla gün içerisinde ev içerisinde bulunan kapı dolap çekmece kasa kilidi ile alakalı arzularımız da bizi aramanız yeterlidir. Ulaşım numaralarımız 444 0 193 veya 0533 957 61 58 ne oldu numaradan merkez çilingir hizmeti çağrı merkezimizi arayarak içinde bulunmuş olduğunuz durumu kısa bir şekilde anlatarak size gelecek olan anahtarcı arkadaşımızın size en kısa şekilde yardım etmesini sağlamış olursunuz. Fulya mahallesi ve şişli’nin bütün mahallelerinde Şişli çilingir adı altında bizi bularak çilingir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hırsızın açamayacağı kilit

Yıllardır hırsızların nasıl eve girdiğini tecrübe eden çilingir firmamız bu nedenle hırsızların girmesini engelleyecek durumlar üzerinde çoğu zaman denemelerde bulunmaktadır, bu denemeler sayesinde asır kilitle alakalı kısmı değil de kilidin üzerindeki rozet dediğimiz kısmı güçlendirerek Çelik rozetler takarak Bir hırsızın kapıyı kesici bir madde ile kesmeden içeriye girme şansını tamamen ortadan kaldırıyoruz. Patentli ürünümüz engelset ile ugüne kadar İstanbul genelinde yaklaşık 5000’den fazla kapıya takılarak test edilmiştir ve takıldığı günden beri bugüne kadar bu müşterilerimizden herhangi bir işte bu sistem takıldıktan sonra da hırsız evime girdi diye bir şikayet alınmamıştır. Engelset sloganımız olan kapına en gelsek tak hırsızı kafana takma sloganıyla sizi ve sevdiklerinizi malınızı ve canınızı koruma altına alıyoruz. Biz anahtarcım ailesi olarak sadece Şişli ve Şişli mahallelerinde çilingir hizmeti sunuyoruz hizmetimiz Türkiye genelinde verilmektedir kapıda kalan herhangi bir yakınınız olursa bizim site içerisindeki herhangi bir numaramızı vererek kapıda kalan eşinize veya arkadaşınıza ee uzaktaki bir akrabamıza o şekilde yardımcı olabilirsiniz. Çilingir hizmetimizi içeren konular oto çilingiri, kasa çilingiri, çelik kapı, ahşap kapı ve diğer üzerinde kilit bulunan bütün materyallerde yardımcı olmaktayız.

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.