Esat Çilingir Telefonu 0533 957 6158 Esat Anahtarcı

Esat Çilingir Telefonu 0533 957 6158 Esat Anahtarcı

Esat Çilingir

Ankara Çankaya ilçemize bağlı Esat Mahallesi’nde çilingir servisimiz 14 yıldır kurumsal olarak devam etmektedir. Bugüne kadar kapıda kalan siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteli servisi verdik ve vermeye çalışıyoruz. Yıllardır kapıda kalma olaylarında yaşamış olduğumuz deneyimlerinden dolayı en hızlı servisi verme dalında Türkiye’de 1 numara sayılırız, en yakın çilingir politikası ile size en yakın olan semtimizde ki çilingir ile olan anlaşmamız sayesinde en kısa sürede kapınızda oluyoruz.

Esat Acil Çilingir

Kapıda kalma durumları vakaları dışında acil kilit değişimi dış kapı kilidi değiştirme anahtar çoğaltma kapı yayı değiştirme veya yarı yapma anahtar çekme hizmetleri de mevcut olup bu hizmetler gün içerisinde verilmektedir. kapıda kalma durumları için 24 saat hizmet veren firmamız sadece ev kapıları değil oto kapısı konusunda da hizmetinizdedir.

Esat Nöbetçi Çilingir

Nöbetçi çilingir hizmeti sayesinde Esat bölgesinde kapıda kalan herkese en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz, nöbetçi çilingir de alakalı bilgi vermek istersek her bölgedeki çilingir arkadaşları eczane tekniği gibi herkes bir gün nöbetçi olarak kapıda kalan vatandaşlarımızın acil çilingir hizmeti vermektedirler.

Çankaya Esat Çilingir

Çilingir çağırırken nelere dikkat etmemiz gerekir öncelikle çilingir’in işyeri olmalı çalışma belge ve ruhsatı olmalı çilingirlik sertifikası olmalı onun dışında mahallenizde seyyar çilingirlik yapan arkadaşlara güvenirseniz ileriki bir zamanda başınız yanabilir. kapı kilitlerinin arızası varsa gideridir eğer arıza giderilmeyecek durumdaysa başka bir malzeme ile değiştirilir gelen çilingir iki çeşit kilit ve anahtar çeşitleri olarak size sunmaktadır bazı kilitler 5 anahtarlı olup bazı kilitlerde 3 anahtarlı Iğdır takmış olduğu malzemeyi kutu içerisinden çıkartmalı anahtarlar 4 veya 2 ise o kilit eski bir kilittir demektir, dediğimiz gibi kutu içerisinden çıkan anahtar ya 3 ya da 5 olmalıdır bunun dışında takılan kilidi dikkat etmeniz gereken diğer hususta anahtarın üzerinde numaralarının olması anahtar üzerinde numara yoksa sonradan çekilmiş bir anahtar olabilir ve kapınıza tamamen eski başka yerden çıkarılmış Bir kilit takılmıştır bu fırsatçılara lütfen kapınıza açtırarak kendinizi ve ailenizi güvensiz bırakmayınız.

Ankara Esat Çilingir

Çankaya esat’ta kapıda kalan herkese yaklaşık 20 ila 25 dakika içerisinde hizmet veriyoruz. Tüm kilit çeşitleri mevcut olup bütün markaların kilitleri stoğumuzda bulunmaktadır kapınıza uygun veya sizin istediğiniz herhangi bir marka kilidi değiştirmek istediğiniz zaman bizi aramanız yeterlidir. Esat çilingir olarak çilingir derimiz kaliteden ödün vermemektedir yaptığımız her işin teminatı biziz istediğiniz zaman bize 444 0 193 nolu telefon numarasından arayabilirsiniz.

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.