çünür çilingir

çünür çilingir

Çünür çilingir

Isparta ilimizin merkez ilçelerinden hepsinde çilingir hizmetimiz mevcut olup çünür evlerinde çilingir hizmetimiz 24 saat boyunca devam etmektedir. Çilingir hizmetinden yararlanmak için bizi istediğiniz saat site içerisindeki telefon numaralarını herhangi birinden arayarak yaşamış olduğunuz kapıda kalma durumunu bize anlatarak çilingiri en hızlı şekilde kafanızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Isparta Çilingir

Çilingir hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken şeyler eğer çilingiri bizim sitemiz üzerinden istemişsiniz herhangi bir sıkıntı olmadan gelen arkadaşın bütün sertifikalar sahip olduğunu düşünebilirsiniz, veyahut kendi imkanlarımızla da çağırmış olduğunuz herhangi bir çilingiri internet üzerinden bularak çağırdınız gelen çilingir çilingir belgesini size göstermek zorundadır sizin istediğiniz takdirde, çilingirlik belgesi kimliği veya iş yeri vergi levhası yoksa o arkadaş çilingir değil sadece el becerileriyle kapınızı açabilen haksız bir kazanç elde etmeye çalışan ileride belki kapınıza gelip hırsızlık yapabilecek birisi olabilir, kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için her zaman gelecek olan çilingirin tanınmış biri olması gerçekten mesleğinin çilingir olmasa Ve çilingir ustalık belgesine sahip olması gerekmektedir, günümüzde çilingirlerin artık kimlik kartı gibi çilingir kartı bulunmaktadır gelen çilingirler lütfen çilingirlik kartını göstermesini isteyiniz, kendi ve sevdiklerinizin güvenliği için gelmiş olan çilingir kapınızı açtığında herhangi bir belge göstermiyorsa kapınızı açtığına dair bir tutanak tutarak t.c. kimlik numarasını alarak bir kağıt üzerine imzasını bu bu tarihte bu arkadaş benim kapımı açmıştır diye kendinizi sağlama alabilirsiniz. kapıda kalmak dışındaki çilingirlik hizmetleri içinde bizi arayabilirsiniz misal’en acil klip değişimi kapı kolunda Arzu olmazsa bozuk çekmece kilidi niz dolap kilitleri oda ve ofis kilitleri ve dış kapı kilit ve yayları tarafımızdan tamir edilir veya isteğiniz üzerine yenisi takılabilir.

Isparta acil Çilingir

Isparta geneli olmak üzere çilingir hizmetimiz 24 saat kesintisiz devam etmektedir nöbetçi çilingir ekibimizle her an kapıda kalan insanlara en hızlı şekilde kapıda olmamız gerektiği için bu sistemde bünyemize bağlı olan çilingirler nöbetleşerek her gün biri geceleri çilingir hizmeti ne hazır olarak beklemektedir.

Isparta Oto Çilingir

Oto çilingiri konusunda da hizmet veren firmamız araç kapılarını açarken kapınıza herhangi bir zarar vermez veya camını kırmaz açım esnasında arabanızın herhangi bir yere zarar görecekse zaten bu kapı bu şekilde açılmadı diye size uyarı verir ve oradan ayrılır. Kasa çilingiri gereksinimi üzerine de size yardımcı olabiliriz çilingirler mız kaç saat açımı esnasında kasa sahibin gerçekte o kız hanım sahibi olduğunu kesinlikle beyan etmek zorundadır kasalar sadece gündüzleri açılmaktadır gece kasa açımı yapılmaz sadece otellere geceleri b kasa açımı hizmeti verilir.

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.