Çilingir Esenyurt 0533 957 6158 Esenyurt çilingir

Çilingir Esenyurt 0533 957 6158 Esenyurt çilingir

­­Çilingir Esenyurt

‌İstanbul ilimize bağlı Esenyurt ilçesinde 16 yılda kurumsal olarak devam eden çilingir hizmetimiz çilingir Esenyurt olarak tüm Esenyurt mahallelerinde kurumsal çilingir hizmeti vermektedir. Çilingir Esenyurt olarak 24 saat kesintisiz kapıda kalma durumlarında çilingir hizmeti sağlamaktadır. Çilingir Esenyurt oto çilingiri konusunda da araçlarınıza hiçbir zarar vermeden kapılar ardında bir çizik bile değdirmeden araç kapılar ne zaman açmaktadır.

Esenyurt çilingir

Esenyurt çilingir tüm Esenyurt ilçesindeki mahallelerde size en yakın çilingir ile anlaşma kuru kapıda kalma veya kilit değiştirme hizmeti gerektiğinde konumunuza en yakın çilingir göndererek en hızlı şekilde kapıda kalma veya kilit değiştirme işlemini gerçekleştirmektedir. Çilingir Esenyurt oda kapıları çekmece dolap kapıları dış kapı kilit ve yay ayarı işlemlerine en ustalık gerektiren biçimde zarar vermeden oluşan arızaları gidermektedir.

Esenyurt çilingir fiyatları

çilingir fiyatları çoğu zaman her çilingir tarafından fiyat değişimi olayı sağlanmaktadır biz anahtarcım ailesi olarak üm İstanbul ve tüm Türkiye’de vermiş olduğumuz hizmette sabit fiyatlarla çalışmaktayız, gündüz sizin kendi konumunuz dan size gelecek olan en yakın çilingir 50 TL normal kapılar 70 TL özel kapılar olmak üzere açım yapmaktadır fiyatlara değişecek malzeme ücreti dahil değildir malzeme değişimi sadece gerektiğinde kullanıyor, Esenyurt çilingir fiyatları gece tarifesi gece mesai saati dışında olduğu için gelecek olan çilingirler evinden çıkıp geldiği için servis ücreti 70 TL olup özel kapılarda servis ücreti 90 TL’dir fiyatlara malzeme fiyatları dahil değildir, çilingir Esenyurt oto çilingir fiyatları en düşük oto kapısı açma 120 TL ile başlar en yüksek 500 TL’ye kadar marka ve modeline göre fiyatlar değişmektedir.

Anahtarcı Esenyurt

Esenyurt’ta hizmet veren anahtarcıları mızdan hizmet almak için anahtar değişimi kilit değişimi kilit arızası giderme ve çilingirlik ile alakalı bütün işleriniz için bizi site içerisindeki numaralardan arayabilirsiniz. Esenyurt çilingir hırsıza karşı sizi ve sevdiklerinizi korumak için kapılarınızı değil kapı üzerindeki kilitleri güçlendirerek kapının daha zor açılmasını sağlayarak hırsızın en az o kapıyı açabilme süresini yaklaşık olarak yarım saat ve 1 saat arasında çıkartmaktadır süre uzadı içinde hırsızlara caydırıcı bir sebep olduğu için bu konudan biraz geçirmektedir. Hırsız kilidi ile alakalı bilgi almak isterseniz bizi 444 0 193 nolu telefondan arayarak kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alabilirsiniz. Esenyurt bölgesinde çilingir hizmeti veren firmamız hizmet süresi 25 dakika olmaktadır herhangi bir aksilik çıkmadığı sürece bu süre geçerlidir. Değerli müşterilerimiz çilingir çağırırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır gelecek olan çilingirin çilingirlik belgesi olması gerekmektedir çilingirlik belgesi olmayan kişilere kapılarınızı açtırmayın hırsıza davetiye çıkarmayınız, hiç kimsenin kapıda kalmamak dileğiyle değerli müşterilerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz çilingir hizmeti gerektiği Esenyurt çilingir olarak her an hazır olan ekibimizle 24 saat hizmetinizdeyiz.

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.