Bursa Çilingir Yıldırım

Bursa Çilingir Yıldırım

Bursa çilingir Yıldırım

Bursa ilimizin bütün ilçelerinde olduğu gibi Yıldırım ilçesinde de çilingir hizmetimiz mevcut olup kapı açma ve oto kapısı açma hizmeti konusunda 7/24 hizmet vermekteyiz. Yıldırım’da çilingir hizmetinden yararlanmak için bize site içerisindeki numaralardan arayarak size en yakın çilingir talep ederek en yakın somonda kapınızda olmamızı sağlayabilirsiniz. gelen çilingir arkadaş kapınıza hiçbir zarar vermeden eski şekilde nasıl kullanıyorsanız o şekilde kullanmanızı sağlayacak şekilde size teslim edecektir kapınızı. Kapı açılma esnasında kilit veya göbek değişimi olursa eğer bu durumda takılan kilidin ambalajın içinde olup olmadığı ile alakalı gelen çilingirin taktığı ürüne dikkat ederek kilidin ambalajdan veya göbeğin ambalajdan çıkmasına dikkat etmeniz gereklidir eğer ambalaj dışı herhangi bir kilit kullanıyorsa gelen çilingir arkadaş bu konuda ileride başınıza bir sıkıntı gelmemesi için ambalaj içerisindeki bir göbeğin veya kilidi takılmasını talep edip ve takılan kilit veya göbeğin üzerindeki anahtar sayısı 3 veya 5 olmalıdır 2 veya 4 olmamalıdır. Kendiniz ve sevdiklerinizin güvenliği için gelen çilingirin çilingir olup olmadığı ile alakalı çilingir belgelerini gerektiğinde istediğinizde göstermesi gerekmektedir eğer size bu istediğiniz belgeleri göstermiyorsa kapınıza gelen çilingir değildir demektir bu konuyla alakalı çilingir olmayan bu arkadaşa kapınızı açmayın ve aç tutmayın bu konuyla alakalı da polise başvurma durumunuzda mümkün olabilir. kapı güvenliği ile alakalı hırsız kilidi diye adlandırdığımız bir kilidi miz mevcut olup hırsızlara karşı kapınızı bir nebzede olsun açılma durumunu uzatabilecek konumdadır. Caydırıcı özelliği sayesinde gelen çilingirin kapınıza açmaya çalışırken zorlandığını hissedip kapınızı açmamaya çalışıp geri gideceğini deli etmekteyiz. Herhangi bir hırsızlık durumuna maruz kalmadan önce hırsız kilidi ile alakalı bilgi almak isterseniz bizi aradıktan sonra size yönlendirdiğimiz arkadaştan bu konuyla alakalı geniş bilgi alabilirsiniz.

Bursa anahtarcı Yıldırım

Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan anahtarcı larla olan anlaşmamız sayesinde size en yakın anahtarcı yönlendirerek kapı açtırma ev içerisinde herhangi bir kilidin arızasını gidermek dış kapı kapı yayı değiştirmek veya dış kapı tirajlı kilit değiştirme durumları ile alakalı size yardımcı olabilecek en yakın anahtarcı larımız bir telefon kadar size yakın telefonla bizi aradıktan sonra yaklaşık 20 dakika içerisinde anahtarcı veya çilingir ekibimiz bu süre içerisinde sizde olacaklardır. anahtar çektirme işlemleri Yani kendi anahtarınızın kopyasını yaptırmak ile alakalı durumlar tamamen çilingirlerin işyerlerinde olabilen bir durumdur bu konuyla alakalı anahtar yaptırmak istiyorum diye telefonla aramak yerine semtimizde bulunan herhangi bir anahtarcıya gidip elinizdeki asıl olan anahtarınızı götürüp yedek bir anahtar çıkartabilirsiniz bu konuyla alakalı gece saat ikide arayıp anahtar yaptırmak istiyorum diyen arkadaşlar var geceleri kesinlikle anahtar yapmak kanunen yasak olduğu için bizde geceleri hiç kimseye dükkan açıp anahtar yapmıyoruz.

Bursa oto çilingir Yıldırım

Yıldırım oto çilingir olarak bütün marka otomobillerin kamyonların minibüslerin ve diğer bütün araç olan oto sektörü içerisine girmiş bütün araçların kapısı çilingir lerimiz tarafından herhangi bir zarar verilmeden açılmaktadır. anahtarınızı Arabanın içerisinde mi unuttunuz veya anahtar bagajda kaldı ve bagajı kapattınız bir daha açma şansınız mı olmadı bu durumlarla alakalı hiçbir sıkıntı yaşamadan araba kapınız veya araba bagaj kapınız zarar verilmeden çilingir lerimiz tarafından açılmaktadır. Oto çilingiri ile alakalı diğer işlemler misalen yedek anahtar yaptırma sıfırdan anahtar çıkartma anahtar üzerindeki immobilizer ile alakalı ayarlama işlemleri yaptırmak veya kontak arızası giderme durumları için bizi gün içerisinde arayıp onunla alakalı randevu alıp bu hizmetleri bize yaptırabilirsiniz. oto çilingiri ile alakalı geniş bilgi almak istiyorsanız sitemizin içerisinde bulunan telefonlardan bize ulaşarak bu konuyla alakalı geniş bilgi alabilirsiniz.

 
• Hırsızların açamadığı Kilitler
• Topuzlu Kilitler , Otel tipi
• Elektrikli Kilit Karşılıkları
• Elektrikli Tirajlı Kilitleri
• Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
• Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
• Apartman sokak kapıları tamiratları
• Asma Kilit çeşitleri ve satışları
• Çelik para Kasaları açma servisi
• Hırsıza karşı kilit sistemleri
• Amerikan topuzlu kilitler
• Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
• engelset güvenlik sistemleri
• Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
• pratik kart kartlı geçiş sistemleri
Yıldırım Çilingir

Yıldırım Oto Çilingir

Yıldırım Kasa Çilingir

Yıldırım Kilit Değişim ve Onarım

Ne kadar süre beklemem gerekir?

En yakın çilingiri bölgenizi seçerek bulabilirsiniz. En yakın çilingir sizin olduğunuz semtte telefonunuzu beklemektedir. Yıldırım bölgesinde ki motorlu çilingircimize telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bir sorun olması durumunda merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Yıldırım bölgesinde hizmet verdiğimiz tüm hizmetler

Yıldırım Çilingir
Yıldırım En Yakın Çilingir
Yıldırım Nöbetçi Çilingir
Yıldırım Acil Çilingir
Yıldırım Oto Çilingir
Yıldırım 24 Saat Çilingir
Yıldırım Kasa Çilingir
Yıldırım Araba Çilingir
Yıldırım Anahtarcı
Yıldırım En Yakın Anahtarcı
Yıldırım Nöbetçi Anahtarcı
Yıldırım Acil Anahtarcı
Yıldırım Oto Anahtarcı
Yıldırım 24 Saat Anahtarcı
Yıldırımda Hizmet verdiğimiz Mahalleler

152evler Mahallesi Çilingir, 75.Yıl Mahallesi Çilingir, Akçağlayan Mahallesi Çilingir, Anadolu Mahallesi Çilingir, Arabayatağı Mahallesi Çilingir, Bağlaraltı Mahallesi Çilingir, Balaban Mahallesi Çilingir, Baruthane Mahallesi Çilingir, Beyazıt Mahallesi Çilingir, Çınarönü Mahallesi Çilingir, Cumalıkızık Mahallesi Çilingir, Davutdede Mahallesi Çilingir, Davutkadı Mahallesi Çilingir, Değirmenlikızık Mahallesi Çilingir, Değirmenönü Mahallesi Çilingir, Demetevler Mahallesi Çilingir, Duaçınarı Mahallesi Çilingir, Eğitim Mahallesi Çilingir, Emirsultan Mahallesi Çilingir, Erikli Mahallesi Çilingir, Ertuğrulgazi Mahallesi Çilingir, Esenevler Mahallesi Çilingir, Fidyekızık Mahallesi Çilingir, Güllük Mahallesi Çilingir, Hacıseyfettin Mahallesi Çilingir, Hacivat Mahallesi Çilingir, Hamamlıkızık Mahallesi Çilingir, Hocataşkın Mahallesi Çilingir, İsabey Mahallesi Çilingir, Kaplıkaya Mahallesi Çilingir, Karaağaç Mahallesi Çilingir, Karamazak Mahallesi Çilingir, Karapınar Mahallesi Çilingir, Kazım Karabekir Mahallesi Çilingir, Kurtoğlu Mahallesi Çilingir, Maltepe Mahallesi Çilingir, Mehmetakifersoy Mahallesi Çilingir, Mevlana Mahallesi Çilingir, Meydancık Mahallesi Çilingir, Millet Mahallesi Çilingir, Mimarsinan Mahallesi Çilingir, Mollaarap Mahallesi Çilingir, Musababa Mahallesi Çilingir, Namazgah Mahallesi Çilingir, Ortabağlar Mahallesi Çilingir, Piremir Mahallesi Çilingir, Samanlı Mahallesi Çilingir, Selçukbey Mahallesi Çilingir, Selimzade Mahallesi Çilingir, Sinandede Mahallesi Çilingir, Sıracevizler Mahallesi Çilingir, Şirinevler Mahallesi Çilingir, Siteler Mahallesi Çilingir, Şükraniye Mahallesi Çilingir, Teferrüç Mahallesi Çilingir, Ulus Mahallesi Çilingir, Umurbey Mahallesi Çilingir, Vakıf Mahallesi Çilingir, Vatan Mahallesi Çilingir, Yavuzselım Mahallesi Çilingir, Yediselviler Mahallesi Çilingir, Yenımahalle Mahallesi Çilingir, Yeşil Mahallesi Çilingir, Yeşilyayla Mahallesi Çilingir, Yiğitler Mahallesi Çilingir, Yıldırım Mahallesi Çilingir, Yunusemre Mahallesi Çilingir, Zeyniler Mahallesi Çilingir, Zümrütevler Mahallesi Çilingir,

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.