bomonti çilingir telefonu 444 0 193 Bomonti anahtarcı

bomonti çilingir telefonu 444 0 193 Bomonti anahtarcı


Bomonti çilingir telefonu

İstanbul Şişli ilçemize bağlı Bomonti Mahallesi’nde çilingir servisimiz kendimizde Şişli Kurtuluş semtinde olduğumuzdan dolayı yaklaşık 40 yıldır devam etmektedir. Bomonti semtindeki bir çok müşterimiz de tanışıklığımız olup zaten çoğunlukla numaralarımız kendilerinde kayıtlı bulunup bizi de ama arayıp çilingir hizmeti için çağırmaktadır lar. Yıllardır vermiş olduğumuz güven ile ve daha sonrasında kurumsal bir firma olarak devam eden çilingir firmamız siz değerli müşterilerimizden de almış olduğu destekle güven duygusu ile 7/24 acil çilingir hizmeti vermektedir.

Bomonti anahtarcı

Şişli ilçemizin her bölgesine anahtarcı hizmeti veren firmamız gün içerisinde kapılar ile alakalı arızalar kapı kolu arızası ev içerisindeki oda kapısı kilidi arızası çekmece dolap kilitlerinin arızalarını da dilediğiniz zaman gün içerisinde çağırarak çilingir ustamız a tamir ettirebilirsiniz. Dış kapı otomatı ve dış kapı yayı ayarı ve sıfırdan takılma hizmetleri tarafımızdan verilmektedir. Çilingir firmamız ayrıca hırsızlıkla alakalı konularda da değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır kendi üretimimiz olan patentli ürünümüz hırsıza karşı kilit lerinizi koruma altına alarak hırsızların evinize girmemesini sağlıyor. Hırsız kilidi ile alakalı merkez numaramız 444 0 193 arayarak geniş bilgi alabilirsiniz hırsız gelmeden bizi arayın kendinize ve sevdiklerinize bu türlü tehlikelerden korumanıza yardımcı olalım.

Bomonti oto çilingir

Şişli Bölgesi’nin her tarafına oto çilingir hizmeti veren firmamız 7/24 oto kapısı kilitleme durumlarına yardım eden ve gün içerisinde de anahtar yedeği çıkartma sıfırdan anahtar yaptırma kontak ile alakalı arızaları giderme hizmetimiz mevcuttur. oto açımı esnasında fotolarınızı herhangi bir zarar verilmeden açılmaktadır eğer zarar verilmeden açılmıyorsa da zaten çilingir sizi uyararak bu kapıyı biz açamayız der ve sizi yetkili firmasına yönlendirirler.

Bomonti acil çilingir

acil çilingir konusunda yıllardır kapıda kalan birçok insana yardımımız dokunmuştur çilingir acil durumu olur mu diye sorarsanız genellikle bu durumda çok karşı karşıya kalmış hızdır içerideki yemeğin altında açık kalan Ocak veya içeride çocuğu bırakarak işte kapıdan çıkıp komşuya uğrayıp bir şey almak için gittiğimizde kapı çarpar ve kapanır çocuğunuz içeride siz dışarıda kalırsınız, ve bunun gibi onlarca daha sebep sayabiliriz acil çilingir hizmeti gereksinimi duyan herkese 24 saat kesintisiz çilingir hizmeti veriyoruz. çilingir hizmeti müzik kullanmak isteyen her müşterimiz site içerisindeki dilediği numarayı arayabilir veya bu yazıyı okuduysanız şu an altına bıraktım numaradan da bize ulaşabilirsiniz 0533 957 61 58

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.