Antakya çilingir

Antakya çilingir

Antakya çilingir

Hatay ilimizin Antakya ilçesinde çilingir hizmetimiz 16 yıldır kurumsal olarak 7/24 olarak çilingir hizmeti vermektedir. Antakya’da çilingir hizmeti gerektiğinde bizi aradığınızda yaklaşık olarak 20 ila 25 dakika içerisinde kapınızda olmaya çalışıyoruz. kapı açılma esnasında kapınıza herhangi bir zarar verilmeden açılır, eğer kapı sadece çekili değil de kilitli ise üstünde bulunan kilidin içerisindeki silindir göbek dediğimiz kısa kırılarak yenisi takılarak eskiden çalıştığı gibi çalışmaya devam eder ama anahtarlı değiştirmiş olur Yeni takılan göbeğin üzerinde 3 veya 5 tane anahtar bulunmaktadır ve yeni takılan göbeğim garantisi varsa o garanti belgesi de size verilir herhangi bir arıza durumunda 3 ile 5 yıl garanti veren kilit firmalarıyla çalışıyoruz. Garanti süresi içerisinde sizden kaynaklanan herhangi bir arıza durumu değilse kilit firması bu göbeğin yenisiyle veya arızasını gidermek için size sergisinden bir arkadaşı yönlendirir. Kapıda kaldığınızda acil çilingir hizmeti gerektiğinde antakya’nın her yerine çilingir hizmetimiz yaklaşık olarak 20 ile 25 dakikadır bu süre aşımı hangi durumlarda olabilir herhangi bir sorun olduğundan veya trafik şartları nedeniyle bu zaman biraz uzayabilir. antakya’daki çilingirler ile olan anlaşmamız sayesinde kapınıza göndermiş olduğumuz her çilingirin çilingirlik ile alakalı tüm sertifikaları bulunmaktadır. Kapımıza gelen çilingirin çilingir olup olmadığı ile alakalı soracağınız şeyi çilingir belgeniz var mı eğer varsa bunu size o anda hemen temin etmek zorundadır eğer size belgesini göster emiyorsa kapınızı gelen o şirin gelen lütfen aç tutmayınız bu sizin ve sevdikleriniz için sıkıntılı bir durum oluşturabilir. bünyemize bağlı bütün çilingirleri tekrar ulaşabilme durumu kurumsal firma olma urumumuz dan dolayı mümkündür istediğiniz zaman size gelen çilingirin ne zaman geldi ile alakalı bize bilgi verdikten sonra tekrar aynı kişi ile irtibata geçmenizi sağlıyoruz.

Antakya anahtarcı

Antakya ilçemizde bulunan anahtarcı larla olan kurumsal işbirliği sayesinde her bölgede çilingir ve anahtarcı hizmetimiz olup bu hizmeti en hızlı şekilde vermemiz için size en yakın da bulunan anahtarcı yı konumunuza göndererek en hızlı şekilde kapınızda olup kapınızda alakalı sorunu en hızlı şekilde çözerek evinizin içerisine sözü sokmuş oluyoruz. Antakya en yakın anahtarcı hizmetinden yararlanmak için site içerisindeki herhangi bir numaradan bizi aradığınızda konumuz o bize bildirdikten sonra sizin konumunuza en yakın çilingiri sizinle telefona irtibata geçilip WhatsApp üzerinden 60 olduğunuz lokasyon bilgilerinizle size gelecek olan arkadaşı daha hızlı bir şekilde yönlendirmiş olacağız. Ev içerisindeki kilitli olan kapı çekmece dolap kasa gibi kilit arızası varsa arıza giderme kitle alakalı tamamen bozulma durumu varsa yeni kilit takma gibi işlemler anahtarcılar mız tarafından yapılmaktadır bu işlemler gün içerisinde Antakya anahtarcıları tarafından yapılmaktadır arıza ile olan işler gün içerisinde mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır kapı açtırma hizmetimizde 7/24 hizmetinizdedir.

Antakya oto çilingir

Antakya oto çilingir olarak açtığımız bütün otomobillerin kapısını herhangi bir zarar vermeden açıyoruz. Bütün ortho markalarının kilit arızaları kontak arızaları anahtar arızaları immobilizer arızaları çilingir lerimiz tarafından giderilmektedir arızada anahtar arızası giderme işlemleri gün içerisinde mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır veya aracınızın kontakla alakalı bir sıkıntısı varsa kontak sökme ile bu arızanın giderileceği için gece değil de gündüz mesai saatleri içerisinde bu işlemde yapılmaktadır.Antakya’da oto çilingir ile alakalı herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda bize aradığımızda yaklaşık 20 ile 25 dakika içerisinde yanınızda oluyoruz sorun en kısa zamanda çözmeye çalışıyoruz.

Hatay/Antakya genelinde 7/24 hizmet vermekteyiz. hizmet numaralarımızı yukarıdaki resimde aşağıda vereceğimiz numaralardan görebilirsiniz. Kapıda olma süremiz ise 25 dk içerisinde gerçekleşir..Antakya da mesela çelik kapınızmı kilitlendi çelik para kasanızın şifresinin mi degişmesi gerekiyor otonuzun anahtarınımı kaybettiniz kapılarınızı kilitlerinizi hasarsız uzman ustalarımıza emanet edebilirsiniz Hatay çilingir-antakya anahtarcı bayramda bile açık çilingir firması telefonu kurumsaldır 444 01 93 

antakya oto çilingir, antakya kasa çilingir, antakya çilingir numarası, antakya çilingirleri, antakyada çilingir no

0505 616 94 050542 317 84 200533 957 61 58

Bir önceki Çilingir Başlığımız olan Şırnak Çilingir - 0533 957 61 58 başlıklı makalemizde Şırnak anahtarcı ve Şırnak Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.