Etiket arşivi Yükseltepe Çilingir

Yükseltepe Çilingir

Yükseltepe Çilingir telefonu 0533 957 61 58

Ankara Keçiören ilçemize bağlı yükseltepe Mahallesi’nde çilingir hizmetimiz mevcut olup yaklaşık 16 yıldır kurumsal olarak bu hizmeti sürdürmekteyiz. hizmetimizden yararlanmak için yazı başında vermiş olduğumuz numarayı arayarak veya site içerisindeki diğer numaralarda da bizi aradığınızda yaklaşık 2-3 dakika içerisinde çilingir ile irtibata geçmenizi sağlıyoruz. çilingirin bizle irtibata geçtikten sonra sizden konum bilgilerini aldıktan sonra yaklaşık 20 ila 25 dakika içerisinde bulunmuş olduğunuz konuma ulaşmaktadır kapınızda alakalı sorunun ne durumda olduğu ile alakalı bir bilgi aldıktan sonra ne kadar süre içerisinde halledip Halil etmeyeceğini sizi bilgisini vermektedir. kapı açılma esnasında kapılarımızın gövdesine herhangi bir zarar verilmeden kapınız açılır eğer kapılar kilitli ise kapı üzerindeki kilitler ile alakalı kırılma durma yaşanabiliyor kilit kırıldıktan sonra da yeni kilit yerine takılarak eskisi gibi çalışmasını sağlıyoruz. Değiştirilen kilitlerin sizin istediğiniz markaya göre değiştirilmesi sağlanmaktadır ayrıca takılan kilidin garantisi ile alakalı tarafınıza bilgi verilmektedir herhangi bir malzeme değiştiğinde malzemenin ambalajdan çıkıp kapınıza takıldığına Emin olmanız gerekmektedir kilitlerin üzerindeki göbeklerde 3 veya 5 tane anahtar bulunmaktadır bundan daha az veya daha çok anahtar olursa bu duruma şüphe ile bakıp çilingir ile alakalı soruşturma başlatabilirsiniz. Takılan sıfır kilitlerin garantisi olup garanti belgesi kilidin ambalajı içinde bulunmaktadır Garanti ile alakalı kilidin firması mesul olup herhangi bir kilit arızası oluştuğunda firmaya aradığınızda sizlere yardımcı olacaklardır.

Yükseltepe Çilingir

Yükseltepe oto çilingir

Keçiören ilçemizin tamamından ve yükseltepe Mahallesi’nde oto çilingir gereksinimi duyan her müşterimize yaklaşık 20 dakika içerisinde oto kapısı açması için hizmet vermekteyiz. Acil oto kapısı açma işlemleri haricinde oto anahtarları ile alakalı arızaları gidermek sıfırdan anahtar çıkartmak kontak arızası giderme anahtar üzerinde bulunan immobilizer çipi ile alakalı ayarlamalar ve chip değişimi gerekirse de bu konuda size yardımcı oluyoruz. Araç kapılarını açım esnasında herhangi bir zarar vermeden açıyoruz kapınızı açtıktan sonra anahtarınız da tekrar denedikten sonra kapınızdan ayrılıyoruz. Anahtar yapımı kontak arızası anahtar çoğaltma işlemleri gün içerisinde mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır bu işlemler ile alakalı gece arayıp anahtar yaptırmak istiyorum gibi istekleriniz anahtarcılar tarafından gerçekleştirilmeyeyecektir.

Yükseltepe anahtarcı

her semtte anahtarcı hizmeti veren firmamız yükseltepe Mahallesi’nde de bulunan şirin girmesi sayesinde kapıda kalma veya ev içerisindeki kilit kapı kapı kolu çekmece kilitleri kasa kilitleri ve diğer üzerinde bul trip bulunan bütün malzemelerin ile alakalı hizmet almak istediğinizde bizi aradınız ve yaklaşık 25 dakika içerisinde kapınızda oluyoruz veya bu işlemle alakalı randevu verip istemiş olduğunuz saatte de orada oluyoruz. Keçiören ilçemizin her bölgesinde çilingir hizmeti almak istiyorsanız bizi sitemizin içerisindeki numaralardan arayarak çilingir talebinde bulunabilirsiniz çilingir hizmetimiz kurumsal olup ve 7/24 hizmet sunmaktadır.

Yükseltepe Çilingir Verdiği hizmetler:

Yükseltepe Hırsızların açamadığı Kilitler
Yükseltepe Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Yükseltepe Elektrikli Kilit Karşılıkları
Yükseltepe Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Yükseltepe Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Yükseltepe Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Yükseltepe Apartman sokak kapıları tamiratları
Yükseltepe Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Yükseltepe Çelik para Kasaları açma servisi
Yükseltepe Hırsıza karşı kilit sistemleri
Yükseltepe Amerikan topuzlu kilitler
Yükseltepe Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Yükseltepe engelset güvenlik sistemleri
Yükseltepe Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Yükseltepe pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Yükseltepe çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Yükseltepe Her marka çeşit Silindirler
Yükseltepe Silindirli Gömme Kilitler
Yükseltepe Gömme Emniyet Kilitleri
Yükseltepe Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Yükseltepe İç Kapı Gömme Kilitleri
Yükseltepe Özel Kilitler
Yükseltepe Çelik Kapı Kilitleri
Yükseltepe Çelik kapı Aksesuarlar
Yükseltepe Yüksek güvenlikli Kilitler