Etiket arşivi Şırnak anahtarcı

Şırnak Çilingir – 0533 957 61 58

Şırnak Çilingir

Şırnak genelinde 7/24 hizmet vermekteyiz. hizmet numaralarımızı yukarıdaki resimde aşağıda vereceğimiz numaralardan görebilirsiniz. Kapıda olma süremiz ise 25 dk içerisinde gerçekleşir..

0505 616 94 050542 317 84 200533 957 61 58

Şırnak Çilingir

Şırnak ilimizin merkez ilçelerinin tamamında çilingir hizmetimiz mevcut olup servisimiz yaklaşık 25 dakika içerisinde olmaktadır. Çilingir hizmetimizden yararlanmak çok kolay site içerisindeki herhangi bir numaradan arayarak size en yakın çilingirimizi talep edebilirsiniz. Çilingir hizmetinden yararlanan müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar şunlardır kapı açma esnasında kapı üzerinde değişecek malzemenin ambalajının içinden çıkması gerekmektedir değişen malzemenin kontrol edip kontrol yapıldıktan sonra çilingirin ayrılması gerekmektedir ayrıca gelen çilingirin gerçekte çilingir olup olmadığı ile alakalı çilingir sertifikası sorgusu yapılması gerekmektedir.

Şırnak anahtarcı

Şırnak ilimizin bütün ilçelerinde çilingir hizmetimiz mevcut olup hangi mahallede bulunuyorsanız size en yakın çilingiri size yönlendirerek en kısa zamanda kapıda kalma durumunuzu çözüm konusunda en hızlı hizmeti veren kurumsal çilingir firmasıyız. Hizmetimizi kapsayan hizmetler şunlardır kapıda kalındığında acil kapı açma hizmeti ev içerisinde bulunan oda banyo mutfak kapısı ile alakalı kapı açma hizmeti veya kapı üzerindeki kilit göbek arızası giderme hizmetleri de çilingirler mis tarafından verilmektedir. ev içerisinde çekmece dolap sandık kilidi veya çelik kasa kilitleri ile alakalı hizmetlerde şirin güllerimiz tarafından verilmektedir.

Şırnak oto çilingir

Şırnak ilimizin her ilçesi ve eğer Mahallesi’nde oto çilingir hizmetimiz bulunmaktadır oto açma esnasında herhangi bir zarar verilmeden oto kapılarınız açılmaktadır. oto çilingiri ile alakalı bizi aradığımızda yaklaşık 20 ila 25 dakika içerisinde otomobilin yanınızda oluyoruz. oto kapısı açma esnasında kapılara herhangi bir zarar verilmez eskisi gibi tekrar kullanmaya devam edersiniz. Ayrıca oto kilit sistemi ile alakalı arıza giderimi kontak arızası giderme immobilizer arızası giderme ve ayarlama işlemleri oto çilingirlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Şırnak Çilingir Verdiği hizmetler:
Şırnak Hırsızların açamadığı Kilitler
Şırnak Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Şırnak Elektrikli Kilit Karşılıkları
Şırnak Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Şırnak Silindirler, bareller, özel ölçü bareller
Şırnak Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj

Şırnak Apartman sokak kapıları tamiratları
Şırnak Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Şırnak Çelik para Kasaları açma servisi
Şırnak Hırsıza karşı kilit sistemleri
Şırnak Amerikan topuzlu kilitler
Şırnak Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Şırnak engelset güvenlik sistemleri
Şırnak Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Şırnak pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Şırnak Çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Şırnak Her marka çeşit Silindirler
Şırnak Silindirli Gömme Kilitler
Şırnak Gömme Emniyet Kilitleri
Şırnak Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Şırnak İç Kapı Gömme Kilitleri
Şırnak Özel Kilitler
Şırnak Çelik Kapı Kilitleri
Şırnak Çelik kapı Aksesuarlar
Şırnak Yüksek güvenlikli Kilitler

Şırnak An yakın  anahtarcı