Etiket arşivi Sefaköy çilingir ve safaköy anahtarcı

sefaköy çilingir

Sefaköy çilingir ve safaköy anahtarcı hizmetleri 0533 957 61 58

Sefaköyde anahtarcı ve sefaköyde çilingir hizmetlerimiz için hemen bizi aramanız yeterli. Aradığınızda yaklaşık 20 ile 25 dakika arası kapınızda olmaya söz veriyoruz çilingir hizmetimiz kurumsal olup siz ve sevdikleriniz için herhangi bir olumsuz durum teşkil etmez. Güvenli çilingirin tek adresi olan firmamız 16 yıldır kurmuş olduğu bu sistem ile gece gündüz demeden çilingir hizmeti bekleyen her müşterimiz güler yüzlü güvenilir çilingir  hizmeti sunmuştur.

Sefaköy çilingir ve safaköy anahtarcı hizmetleri 0533 957 61 58Sefaköyde anahtarcı ve sefaköyde çilingir hizmetlerimiz için hemen bizi aramanız yeterli

 

 

 

 

 

 

Türkiye genelinde de çilingir hizmeti veren firmamız 7/24 bu hizmeti sunmaktadır acil çilingir gerektiğinde sefaköy’ün neresi olursa olsun veya Sefaköy civarındaki herhangi bir ilçe veya mahalle neresi olursa olsun çilingir hizmetimiz o bölgede de vardır. çilingir hizmetimizden yararlanmak çok kolay bizi aradığınızda yaklaşık 3 dakika içerisinde usta ile irtibata geçiriyoruz bu irtibat sırasında kapı ile alakalı sıkıntımızı  anlatıyorsunuz hemen sonrasında sizden bir konum bilgisi alınarak yaklaşık 25 dakika içerisinde kapınızda oluyoruz kapı açma işlemi eğer kapınız herhangi bir hırsızlık konusu tarafından yıpranmamış sın yaklaşık olarak 5 ile 10 dakika arasında bu kapının açılması mümkündür. kapı açımı esnasında herhangi bir zarar verilmeden açıdır eğer kapı kilitli ise göbek veya kilit değişimi gerekebilir bu durumda da sadece kilide zarar verelim tekrar yerine Yeni ambalajından çekmiş kilit be göbekler takılmaktadır.

Sefaköy anahtarcı

Yıllarda sefaköy’de anahtarcı hizmeti veren çilingir usta larımızla olan anlaşmamız sayesinde kapıda kalma durumuna veya araç kapısı açtırmak için beklemeye son en hızlı şekilde kapınıza veya aracınızın yanınıza göndereceğimiz çilingir ustalarımız lan 7/24 bu hizmeti vermekteyiz. gün içerisinde ev içinde oluşabilecek kilit üzerindeki arızalarla alakalı bizi aradığınızda mesai saatleri içerisinde bu arızalar ile alakalı yardımlarımızı sunuyoruz. Kasa çilingiri konusunda da çilingir ustalarımızın kasa açımı esnasında herhangi bir zarar vermeden kasalarınız da açmaktadır lar ve eğer anahtarınız kayıpsa yeni anahtar temininde de yardımcı olmaktadırlar. Ayrıca hırsız kilidi denilen engelset adında patentli ürünümüz kapınızın üzerindeki mevcut kilitlerin üstüne takılan Çelik rozet lerle hırsızın evinize girmesini imkansız hale getiren bu sistemle kendinizi ve sevdiklerinizi Güven altına almak istiyorsanız bu konuyla alakalı sitemizin içerisindeki numaralardan bizi arayarak veya 444 0 193 nolu numaramızdan bize ulaştığınız da bu konuyla alakalı geniş bilgi alabilirsiniz veya engelset diye yazdığınızda videoları da Google’da çıkmaktadır bu videoları da izleyerek geniş bilgi alabilirsiniz.

Sefaköy oto çilingir

sefaköy’de oto çilingir hizmeti gerektiği zaman bizi aradığınızda yaklaşık 20 dakika içerisinde gelip kapınızı açıyoruz oto kapılarını açarken herhangi bir zarar vermeden açıyoruz kapınızı eski zamanda kullandığınız gibi tekrar kullanmaya devam ediyorsunuz. Ayrıca oto çilingiri olarak sıfırdan anahtar yapma nahtar yedeği çıkartma anahtar üzerindeki İmam immobilizer arızalarını giderme arızası giderme işlemleri ve oto çilingir leriniz tarafından mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır.

Sefaköy Çilingir Verdiği hizmetler:
Sefaköy Hırsızların açamadığı Kilitler
Sefaköy Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Sefaköy Elektrikli Kilit Karşılıkları
Sefaköy Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Sefaköy Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Sefaköy Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Sefaköy Apartman sokak kapıları tamiratları
Sefaköy Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Sefaköy Çelik para Kasaları açma servisi
Sefaköy Hırsıza karşı kilit sistemleri
Sefaköy Amerikan topuzlu kilitler
Sefaköy Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Sefaköy engelset güvenlik sistemleri
Sefaköy Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Sefaköy pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Sefaköy çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Sefaköy Her marka çeşit Silindirler
Sefaköy Silindirli Gömme Kilitler
Sefaköy Gömme Emniyet Kilitleri
Sefaköy Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Sefaköy İç Kapı Gömme Kilitleri
Sefaköy Özel Kilitler
Sefaköy Çelik Kapı Kilitleri
Sefaköy Çelik kapı Aksesuarlar
Sefaköy Yüksek güvenlikli Kilitler