Etiket arşivi Samsun oto çilingir

Samsun Çilingir

Samsun Çilingir

Samsun Çilingir

Samsun ilimizin genelinde ve bütün ilçelerinde çilingir hizmetimiz 16 yıldır kurumsal olarak devam etmektedir. Çilingir hizmetimizden yararlanmak için site içerisinde vermiş olduğumuz numaraları arayarak olmuş olduğunuz konumu biz de verdikten sonra size en yakın çilingir yönlendirmemizi sağlamış olacaksınız. Çilingir servis ücretimiz kapınıza gelme süresi 25 dakikadır kapının üzerindeki arızaya durumuna göre de yaklaşık 10 dakika ile yarım saat içerisinde kapı açma işlemi çözülmektedir. Kapı açılma esnasında eğer çok büyük bir sorun yoksa bir fırlaması gibi bir sorununuz yoksa kapınıza herhangi bir zarar verilmeden açılmaktadır. Kapının açıldıktan sonra çoğunlukla eğer kapı çekilirse kilidin veya göbeğin herhangi bir zarar görme durumu olmamaktadır ama eğer kapımıza çıkarken kilitle değilseniz göbeklerinin kırılma durumu muhtemeldir. Göbeklerib kırılma durumu meydana geldiğinde ise çilingir mizin yanında her kapıya uygun anahtarın girmiş olduğu ismine göbek denilen birçok kişi tarafından da silindir olarak bilinen anahtarı sokup kapımızı açmaya çalıştığımız göbeğin değişme durumu gerektiğinde bütün marka ve bütün kapı modellerine uyacak göbek ve kilitlerimiz çilingirin malzeme çantasında bulunmaktadır. Bu neden ile kapınızda herhangi bir hasar oluşmadan kapı üzerindeki malzemenin değişimi ile kapınıza eski zamanda kullanmış olduğunuz gibi tekrar kullanmaya devam edeceksiniz bu işlem sonucunda eğer kilit değişmişsin sadece anahtarınız değişmiş olacak değişen göbeğin üzerinde zaten 3 tane anahtar veya 5 tane anahtar verilmektedir ayrıca bu anahtarları çoğaltmak için de anahtar cıların iş yerine giderek anahtar çoğaltma işlemi de yaptırabilirsiniz.

Samsun anahtarcı

Samsun ilimizin bütün ilçeleri ve bütün mahallelerinde anahtarcı hizmeti veren anahtarcı ustaları ile olan anlaşmamız sayesinde her semtte anahtarcı hizmeti sloganıyla kapıda kalma ve ev içerisindeki herhangi bir kilitli bölümün kapısını açma konusunda veya kilit ve kapı kolları üzerinde oluşan arızalar ile alakalı en hızlı şekilde yardımcı olabilecek konumdayız adresinizi bize verdikten sonra adresinize en yakın arkadaşla irtibata geçip yaklaşık 3 dakika içerisinde sizi aratmış oluyoruz çilingirin elinde iş varsa eğer size ileri bir tarihe randevu vermesini sağlıyoruz eğer elinde iş yoksa yaklaşık 25 dakika içerisinde kapınızda oluyor. Ev içerisindeki dolap kilidi sandık kilidi çekmece kilidi çelik kasalar oda kapı kilitleri ile alakalı hasar arıza giderim leri ile alakalı bizi aradığınızda gün içerisinde bu konuyla alakalı yardımcı oluyoruz. Anahtar çektirme işlemleri veya anahtar tamiri ile alakalı tamir konusu genelde otomobillerde geçerli oluyor bu konularla alakalı genelde iş yerinin içerisinde bu arızalar ve tamir işlemleri yapılmaktadır bununla alakalı gelip kafanızda herhangi bir arıza giderimi yapılmamaktadır sadece araçların kontak kısmı ile alakalı arızalar olduğunda bu konuyla alakalı araç başında işlem yapılır.

Samsun oto çilingir

Samsun oto çilingir konusunda oto çilingir ekibimizle yaklaşık 16 yıldır kurumsal olarak oto kapısı açma ve oto anahtar arızaları giderme konusunda hizmetimiz devam etmektedir. Her marka otomobil kamyon kamyonet minibüs otobüs kapısı çilingir lerimiz tarafından açılır herhangi bir zarar verilmez. Ayrıca gün içerisinde otomobil kontak arızaları ile alakalı da yardımımız vardır. Mesai saatleri dışında anahtar veya kontak arızası giderme işlemleri yapılmamaktadır onun için gündüz bizi arayıp konuyla alakalı sıkıntınızı bize bildirdikten sonra bu konuyla alakalı mesai saatleri içerisinde size yardımcı olmaktayız.
Samsun Çilingir Verdiği hizmetler:
Samsun Hırsızların açamadığı Kilitler
Samsun Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Samsun Elektrikli Kilit Karşılıkları
Samsun Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Samsun Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Samsun Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Samsun Apartman sokak kapıları tamiratları
Samsun Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Samsun Çelik para Kasaları açma servisi
Samsun Hırsıza karşı kilit sistemleri
Samsun Amerikan topuzlu kilitler
Samsun Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Samsun engelset güvenlik sistemleri
Samsun Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Samsun pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Samsun çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Samsun Her marka çeşit Silindirler
Samsun Silindirli Gömme Kilitler
Samsun Gömme Emniyet Kilitleri
Samsun Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Samsun İç Kapı Gömme Kilitleri
Samsun Özel Kilitler
Samsun Çelik Kapı Kilitleri
Samsun Çelik kapı Aksesuarlar
Samsun Yüksek güvenlikli Kilitler
Samsun çilingir hizmeti verdiğimiz İlçeleri:
19 Mayıs Çilingir
Alaçam Çilingir
Asarcık Çilingir
Atakum Çilingir
Ayvacık Çilingir
Bafra Çilingir
Canik Çilingir
Çarşamba Çilingir
Havza Çilingir
İlkadım Çilingir
Kavak Çilingir
Ladik Çilingir
Salıpazarı Çilingir
Tekkeköy Çilingir
Terme Çilingir
Vezirköprü Çilingir
Yakakent Çilingir