Etiket arşivi keçiören atapark çilingir

Atapark çilingir

Atapark çilingir

Keçiören ilçemize bağlı Atapark Mahallesi’nde çilingir servisimiz mevcut olup hizmetimiz kapı açma ve kilit değiştirme işlemleri için 7/24 tür. Çilingir hizmetimizden yararlanmak için bizi aradığınızda yaklaşık 25 dakika içerisinde çilingir ustamızda size yönlendirerek bu hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz. Çilingir hizmetimiz kurumsal olup herhangi bir sıkıntı yaşama durumunuz olmayacaktır. Göndermiş olduğumuz her çilingirin çilingir kimliği iş yeri belgesi bulunmaktadır. kapı açılma esnasında kafanıza herhangi bir zarar verilmeden kapınız açılır eğer kapı kilitli ise sadece kapı üzerindeki göbek kısmı veya rozetler değişme ihtimali teşkil eder.

Atapark anahtarcı

Keçiören atapark’ta bulunan anahtarcı larla olan anlaşmamız sayesinde bu bölgede anahtarcı ve çilingir hizmeti gerektiğinde yaklaşık 20 ila 25 dakika içerisinde çilingiri kapınıza gönderiyoruz herhangi bir aksilik çıkmadığı sürece. Çilingir hizmetimizi kapsayan hizmetler şunlardır oda kapısı kilidi değiştirmek veya ev içerisindeki dolap çekmece sandık para kasası gibi eşyalarınızın arıza tamiri veya açım işlemleri çilingirler mis tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Keçiören ilçemizin her bölgesinde hırsızın açamadığı kilitle alakalı hizmetimizde mevcut olmaktadır bu kilitle alakalı detaylı bilgi almak istiyorsanız 444 0 193 nolu numaramızı arayarak bu konuda bilgi alıp kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Atapark Oto Çilingir

Keçiören ilçemizin her bölgesinde oto çilingir hizmeti veren firmamız Atapark Mahallesi’nde de oto çilingir ile alakalı hizmet vermektedir. Bütün marka otomobillerin kapısı açılır ve açım esnasında herhangi bir zarar vermeden arabanız deforme olmadan bu işlem gerçekleşmektedir. Oto çilingir nin vermiş olduğu diğer hizmetler anahtar çoğaltma hizmeti anahtar üzerinde bulunan arızaları giderme immobilizer ayarlaması yapma kontakta alakalı arızaları giderme durumunda da çilingirler mi size yardımcı olmaktadırlar. Keçiören İlçemizin oto çilingirle alakalı tüm işlerini üstlenen firmamız bu konudaki yapmış olduğu işlerler alakalı garanti vermektedir bizim ile alakalı gerçekleşen arıza durumlarını gidermektedir. Ayrıca firmamız tüm Ankara genelinde de Oto çilingir hizmeti sunmaktadır.

Atapark Çilingir Verdiği hizmetler:
Atapark Hırsızların açamadığı Kilitler
Atapark Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Atapark Elektrikli Kilit Karşılıkları
Atapark Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Atapark Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Atapark Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Atapark Apartman sokak kapıları tamiratları
Atapark Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Atapark Çelik para Kasaları açma servisi
Atapark Hırsıza karşı kilit sistemleri
Atapark Amerikan topuzlu kilitler
Atapark Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Atapark engelset güvenlik sistemleri
Atapark Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Atapark pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Atapark çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Atapark Her marka çeşit Silindirler
Atapark Silindirli Gömme Kilitler
Atapark Gömme Emniyet Kilitleri
Atapark Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Atapark İç Kapı Gömme Kilitleri
Atapark Özel Kilitler
Atapark Çelik Kapı Kilitleri
Atapark Çelik kapı Aksesuarlar
Atapark Yüksek güvenlikli Kilitler