Etiket arşivi kale kilit

ENGELSET NEDİR

ENGELSET NEDİR ?

Son zamanlarda günümüzde artan hırsızlık olaylarına karşı 30 yıllık Çilingircilik ve Anahtarcılık adına vermiş oldugumuz Hizmetlerimizin elde edinilmiş olan bilgi birikim ve tecrübelerimizi yaşanabilecek ev kapısı açma hırsızlıklarına karşı patenti firmamız Master Kilit limited şirketimize ait olan buluşumuzun adıdır Hırsıza karşı Engelset

hırsız kilidi

HIRSIZIN AÇAMADIGI KAPI VE KİLİT SİSTEMİ ENGELSET

PATENTLİ OLAN ÜÇÜ BİRARADA HIRSIZA KARŞI ENGELSET ;

Üçü bir arada olan engelset sistemi üç ana parçadan oluşmaktadır.

1-EMNİYET ÇUBUĞU : Kilitleme tarafı olan kapı kasasının üzerine kapıya sıfır gelecek şekilde boydan boya tamamı çelik olan 15 adet matkap uçlu vidalar ile montaj edilir, vidalar montaj sonrası matkap uçlu freze ile köreltilir bir daha biz istesek dahi yerinden çıkarılamaz. Dışardan gelebilecek hırsız tarafından herhangi bir müdahale yi bu hırsızların çokça kullandıkları LEVYE yada kalın başlı büyük tornavida ile uygulayacakları kanırtmayı ve kastırmayı engeller. Emniyet çubuğunun takıldıgı hiç bir çelik kapı ve kasasının arasına Hırsızlık olayları durumunda hiç bir alet giremez hale getirilir.

2-EMNİYET KANCASI : Emniyet kancası evimizin içinden hırsızın göremeyeceği şekilde 2 adet monte edilir bir tanesi alttaki ana kilidin hemen üzerine diger kanca ise emniyet kilidi denilen üstteki kilidin altına yada üstüne takılırki kilit dillerine olası zorlamalarda destek versin diye her bir kanca 2.5 ton ağırlığında yapılan baskıya karşı güç oluşturmakta ve kilit dillerinin yuvasından karşılıklarından çıkmasına engel olmaktadır. Hırsızların kapıyı açmak için kapı arasına sokmak istedikleri levye ve benzeri aletlerin kapıyı esnetmelerini kanırtmalarını engeller. Evinizin içinden kapınıza takılan emniyeli kancalar siz içer de yada dışar da olmanız durumunda kapıyı kapattığınız anda korumaya başlar, çelik kapınızda uyumayan bir güvenlik nöbeti tutar 365 gün boyunca kapınızda sürekli kapı kapalıyken kilitli olmasa bile kapınızı ve kilidinizi koruyan bir sistemde çalışmaktadır tamamen manuel bir emniyet sistemidir.

3-EMNİYET ROZETLERİ : Özellikle hırsızlar tarafından yeni geliştirdikleri kapı açma yöntemleri olan ve son derece can yakıcı ve etkili bir yöntem olan Anahtar taktığımız kilidin göbeğini kırarak çok sessiz bir şekilde kapıları açabiliyorlar siz evin içinde olsanız bile sesi duymuyorsunuz çünkü kırdıkları kilit göbekleri pirinç yapımı olduklarından dolayıdır ki hiç ses çıkarmazlar.Emniyet rozetleri kapı içerisinden takılan özel kırılmaz vidaları ile kilitlerin yuvalarının kırılmasını imkansız hale getirir.Tamamı çelik olan emniyet rozetleri montajı gayet şık bir tasarım ile yapılmış kapı aksesuarlarınızın renkleri ile aynı uyum içerisindedir.

Hemen şimdi çağrı merkezimizi arayıp randevu alabilirsiniz.
Hırsız gelmeden biz gelelim kapınıza çelik yelek giydirelim 24 saat çalışan Kurumsal Çilingir çağrı merkezimizi arayabilir ürün ile daha fazla detaylı bilgi isteyebilirsiniz.hırsızın açamadığı kilit

Hırsızların açamadığı kilit :

Siz eger kapınızı ve kilidinizi engelset ile koruma altına almadıysanız bu mümkün degil sadece 3-5 dakika hırsızı oyalamış olursunuz bizim engelset sistemi taktığımız kapılar hırsızlar tarafından açılamamıştır açabilmesi için kapıyı yada duvarı kırması gerekmektedir..

Türkiye geneli Çilingir hizmeti veren firmamızın telefon numarası 444 01 93 Can ve mal güvenliğiniz için hemen şimdi aramalısınız…

Kilit degişim

Anahtarcim.com Tüm Türkiye geneli 1000 anahtarcı şubesi ile her türlü hok kilit, kale kilit,ito kilit,daf kilit,multlock kilit ve diger marka kilitlerin degişim tamir ve montaj servislerini 7/24 saat hızlı ve kaliteli olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutularak profesyonel bir şekilde sunmaktadır.

Türkiye geneli hizmet almak için 444 01 93  aramanız yeterli.

Kilit Degişim servisleri 444 0 193

Ankara Çilingir

ankara çilingir
ankara Anahtarcı
ankara acil çilingir

ankara çilingir

ankara çilingir Ankara da çilingir ve anahtarcı hizmetleri olarak tüm ankara genelinde 150 çilingir ustalarıyla beraber 24 saat acil çilingir hizmetleri yanında çelik kapı çelik kasa ve her marka oto kapısı açma kumanda kopyalama immobilizer anahtar yapımı akbil kodlama şifre degiştirme ve kale kilit ito kilit hok kilit gibi daha bir çok kilit sistemleri hakkında servis yardımları sunmaktayız her türlü bilgilendirme için bizi arayınız kurumsal çagrı merkezimiz 444 0 193Ankara genelinde 7/24 hizmet vermekteyiz. hizmet numaralarımızı yukarıdaki resimde aşağıda vereceğimiz numaralardan görebilirsiniz. Kapıda olma süremiz ise 25 dk içerisinde gerçekleşir..0505 616 94 05 – 0542 317 84 20 – 0533 957 61 58 .

ankara çilingir servisi

ankarade çilingir Ayrıca kapı koruma sistemleri ile kapınızı hırsıza karşı koruma altina alabirisiniz

ankara çilingir

ankara çilingir ankaranın her semtine çilingir hizmetimiz 25 dakıkalık kısa bir sürede gercekleşmektedir.

ankara çilingir, ankara çilingir servisi, ankara anahtarcı, ankara oto çilingir, enyakın ankara çilingir,

Devamını oku