Etiket arşivi Esertepe Çilingir

Esertepe Çilingir

Esertepe Çilingir

Keçiören Esertepe Mahallesi’nde çilingir hizmetimiz 16 yıldır kurumsal olarak devam etmektedir. Esertepe semtindeki çilingir ustamızda olan bağlantımız sayesinde çilingir hizmetine en hızlı şekilde almayı size sunuyoruz yaklaşık 20 ile 25 dakika içerisinde kapınızda olan çilingir lerimiz kapı açılma esnasında herhangi bir zarar vermeden kapılarınızı açmaktadırlar. çilingir hizmetimizden yararlanmak için bu sitede bize ulaşarak site içerisindeki numaralardan herhangi birini aradığınızda karşınıza çıkan operatör arkadaşımıza vermiş olduğunuz konum bilgileri sayesinde arkadaşımız yaklaşık olarak 20 dakika içerisinde kapınızda olmaya çalışacaktır herhangi bir sıkıntı çıkmadığı sürece. Kapı açılma esnasında kapınıza hiçbir zarar verilmeden açılmaktadır eğer kapınız kilitliyse kilit veya göbeğin değişme ihtimali vardır. kapı üzerinde yapmış olduğumuz işlemden dolayı herhangi bir sıkıntı yaşarsanız bu kısa süre içerisinde firmamız takmış olduğu malzemenin herhangi bir arıza oluşturması sonucunda bu konuyla alakalı tekrar size geri dönüş yaparak bu işlemin daha düzgün çalışmasını sağlamaktadır.

Esertepe anahtarcı

Esertepe Mahallesi’nde anahtar gereksinimi duyulduğunda bu bölgedeki anahtarcı larla olan anlaşmamız sayesinde en hızlı şekilde anahtarcı gönderme işlemi yapıyoruz. gün içerisinde ev içindeki kapı üzerindeki aksesuarlar ile alakalı arıza giderimi dolap çekmece çelik kasa ve buna benzer üstünde kilit bulunan her ne varsa arıza giderme veya kilit değiştirme işlemleri Esertepe anahtarcı ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için bize aradığınızda yaklaşık 3-4 dakika içerisinde o bölgedeki anahtarcı mızda sizi irtibata geçiriyoruz.

Esertepe oto çilingir

Ankara’nın tümünde ve Keçiören ilçesinin tamamında oto çilingir hizmeti sunan firmamız oto açımı esnasında herhangi bir zarar vermeden oto kapılarınızı açmaktadır. oto çilingir in den yararlanmak için biz aradığımızda en hızlı şekilde kapısı açılması gereken otomobilin kapısını ustayı göndeririz açım yapıldıktan sonra anahtarla denemesi yapılır kapılar açılıp açılmadığı ile alakalı test yapıldıktan sonra anahtarını size teslim edilir. oto çilingiri konusundaki oto anahtarı ile alakalı tüm arızalar oto çilingir lerimiz tarafından giderilmektedir. Anahtar üzerindeki çipler immobilizer ayarlaması kontak arızası giderme anahtar yedeği çıkartma sıfırdan anahtar yaptırma işlemleri de oto çilingir derimiz tarafından yapılmaktadır.
Esertepe Çilingir Verdiği hizmetler:
Esertepe Hırsızların açamadığı Kilitler
Esertepe Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Esertepe Elektrikli Kilit Karşılıkları
Esertepe Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Esertepe Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Esertepe Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Esertepe Apartman sokak kapıları tamiratları
Esertepe Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Esertepe Çelik para Kasaları açma servisi
Esertepe Hırsıza karşı kilit sistemleri
Esertepe Amerikan topuzlu kilitler
Esertepe Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Esertepe engelset güvenlik sistemleri
Esertepe Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Esertepe pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Esertepe çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Esertepe Her marka çeşit Silindirler
Esertepe Silindirli Gömme Kilitler
Esertepe Gömme Emniyet Kilitleri
Esertepe Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Esertepe İç Kapı Gömme Kilitleri
Esertepe Özel Kilitler
Esertepe Çelik Kapı Kilitleri
Esertepe Çelik kapı Aksesuarlar
Esertepe Yüksek güvenlikli Kilitler