Etiket arşivi Ereğli oto çilingir

Ereğli Çilingir

Ereğli Çilingir

Zonguldak Ereğli’de çilingir hizmetimiz 16 yıldır kurumsal olarak devam etmektedir. çilingir hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisindeki herhangi bir numaraydı arayarak olduğunuz konumu bize bildirdikten sonra sizi çilingir ile görüştürme mizi sağlamak. görüşme sağlandıktan sonra yaklaşık olarak 20 ila 25 dakika içerisinde kapınızda oluyoruz. Kapınızın üzerindeki arızalanma durumuna göre kapı açım suresi 1 dakika veya 20 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Kapı açılma esnasında herhangi bir zarar verilmeden kapınız açılır. Kilitli kapılarda göbek veya kilidi değişme ihtimali vardır. kapı üzerindeki göbek kilit veya rozet değiştiğinde takılan malzeme sıfır olarak takılır ambalajından çıkartılarak. Malzeme takıldıktan sonra takılan malzeme test edilir takılma var mı yok mu buna bakılır eğer takılma yoksa çilingir mis anahtarı size teslim ettikten sonra kapınızdan ayrılır. takmış olduğumuz göbek ve kilitlerin garanti belgeleri bulunmaktadır ambalaj kutusu içerisinde olduğu için malzeme takıldıktan sonra kutuyu size teslim edecek olan çilingir imiz Garanti ile alakalı da bilgi vermektedir.

Ereğli anahtarcı

Zonguldak Ereğli’de bulunan tüm mahallelerde olan çilingirler ile yaptığımız anlaşma sayesinde kapıda kalma veya kapı üzerindeki herhangi bir malzemenin arıza giderim işi veya değiştirir mi işlemi tarafımızdan yapılmaktadır bu işlemler ile alakalı yardım ve bilgi almak için bize sitemizin içerisindeki numaralardan arayarak bu konuyla alakalı hem bilgi alabilir hem de gerektiğinde çilingiri kapınıza çağırabilirsiniz. Anahtarcı larımızın tamamı sertifikalı olup kurumsal bünyem izin altında çalıştıkları için yaptıkları işlem ile alakalı herhangi bir arıza oluştuğunda bize döndüğünde eğer arıza bizimle alakalı bir sıkıntı ise bu arızanın giderimi için size yardımcı oluyoruz eğer arıza bizimle alakalı değilse de bununla alakalı tekrar işlem yaptırmak isterseniz bu konuyla alakalı da hizmet sunuyoruz.

Ereğli oto çilingir

Zonguldak Ereğli’de oto çilingir hizmeti veren firmamız her marka otomobilinin kapısı açımında size yardımcı olmaktadır kapı açılma esnasında herhangi bir zarar verilmeden araç kapılarınız açılmaktadır. ayrıca araç Kontak anahtarı ile alakalı arıza giderme kontak arızası giderme anahtar yeleği çıkartma immobilizer ayarlanması ile alakalı durumları giderme konusunda da yardımcı olmaktadır. Ereğli’de oto ile alakalı her türlü çilingir hizmeti için bizi aradığınızda yaklaşık 25 dakika içerisinde vermiş olduğunuz adrese gelip otururuz ne alaka da açım işlemi veya varsa anahtar sorunu ile alakalı da yardımcı oluyoruz.

Ereğli Çilingir Verdiği hizmetler:
Ereğli Hırsızların açamadığı Kilitler
Ereğli Topuzlu Kilitler , Otel tipi
Ereğli Elektrikli Kilit Karşılıkları
Ereğli Elektrikli Tirajlı Kilitleri
Ereğli Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
Ereğli Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
Ereğli Apartman sokak kapıları tamiratları
Ereğli Asma Kilit çeşitleri ve satışları
Ereğli Çelik para Kasaları açma servisi
Ereğli Hırsıza karşı kilit sistemleri
Ereğli Amerikan topuzlu kilitler
Ereğli Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
Ereğli engelset güvenlik sistemleri
Ereğli Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
Ereğli pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Ereğli çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Ereğli Her marka çeşit Silindirler
Ereğli Silindirli Gömme Kilitler
Ereğli Gömme Emniyet Kilitleri
Ereğli Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Ereğli İç Kapı Gömme Kilitleri
Ereğli Özel Kilitler
Ereğli Çelik Kapı Kilitleri
Ereğli Çelik kapı Aksesuarlar
Ereğli Yüksek güvenlikli Kilitler
Hizmet Verdiğimiz Mahalleler:
Akarca Mahallesi Çilingir, Bağlık Mahallesi Çilingir, Balı Mahallesi Çilingir, Bekyeri Mahallesi Çilingir, Belen Mahallesi Çilingir, Belenyeni Mahallesi Çilingir, Bölücek Mahallesi Çilingir, Çengel Mahallesi Çilingir, Dağlar Mahallesi Çilingir, Elma Tepe Mahallesi Çilingir, Gökçeler Mahallesi Çilingir, Göktepe Mahallesi Çilingir, Güldere Mahallesi Çilingir, Hamzafakılı Mahallesi Çilingir, Kavaklık Mahallesi Çilingir, Kepez Mahallesi Çilingir, Kestaneci Mahallesi Çilingir, Kırmacı Mahallesi Çilingir, Kirmanlı Mahallesi Çilingir, Kışla Mahallesi Çilingir, Kıyıcak Mahallesi Çilingir, Kocaali Mahallesi Çilingir, Korubaşı Mahallesi Çilingir, Köseler Mahallesi Çilingir, Merkez Mahallesi Çilingir, Müftü Mahallesi Çilingir, Murtaza Mahallesi Çilingir, Ömerli Mahallesi Çilingir, Ören Mahallesi Çilingir, Örencik Mahallesi Çilingir, Orhanlar Mahallesi Çilingir, Sarıkaya Mahallesi Çilingir, Sarıkokmaz Mahallesi Çilingir, Şehitlik Mahallesi Çilingir, Seyit Ahmetli Mahallesi Çilingir, Sinitli Mahallesi Çilingir, Süleymanlar Mahallesi Çilingir, Topçalı Mahallesi Çilingir, Uzunçayır Mahallesi Çilingir, Uzunmehmet Mahallesi Çilingir, Yeni Mahallesi Çilingir,