Etiket arşivi Çivril Anahtarcı

Çivril Çilingir

Çivril Çilingir 0533 957 61 58
Çivril Anahtarcı 0505 616 94 05

Çivril Çilingir

Denizli Çivril genelinde 365 gün ve 7/24 hizmet vermekteyiz….Çilingir ve Anahtarcı hizmet numaralarımızı aşağıda vereceğimiz numaralardan görebilirsiniz…. Kapıda olma süremiz en kısa sürede 25 dk içerisinde gerçekleşir..

0505 616 94 05 – 0542 317 84 20

Çivril Çilingir :

Çilingir hizmetimiz kapı açtırma veya kilit değişimi ve çelik kapı aksesuarları arızası giderme işlemleri uzman çilingir lerimiz tarafından yapılmaktadır…. acil çilingir ve acil en yakın anahtarcı ulaşım süremiz en geç 15-20 dakika içinde gerçekleşmektedir. Denizli Çivril en yakın çilingir noktası iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.Denizli Çivril kilitli kalmış kapı açımları anında tamirat hizmetleri ve montajları olay yerinde hemen gerçekleşmektedir.Beşiktaşın her Denizli Çivril nde konumlandırılmış çilingir ve anahtarcı dükkanlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz her yere acil olarak servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. beşiktaşta her türlü anahtar ile çalışan kilit çeşitleri ürün yelpazemizde bulunmaktadır hemen arayınız adresinize uzman anahtarcı kadromuzdan servis talep edebilirsiniz.Beşiktaşta acil ulaşım motorize ekiplerimiz ile yapılmaktadır. adres sıkıntısı yaşamayan ustalarımız bulundugunuz verdiğiniz adrese en kısa sürede gelmektedirler.Beşiktaşta her çeşit anahtar yapımları ve kilit değişimleri firmamız tarafından size gönderilen uzman anahtarcılar tarafından kullanılan profesyonel çilingir aletleri ile yapılmaktadır ……Pamukkale çilingir , serinhisar çilingir , bekilli çilingir , sarayköy çilingir ,buldan çilingir,çameli çilingir , merkezefendi çilingir hizmetleri için bizimle iletişime geçerek adresinize denizli uzman çilingir çağırabilirsiniz kurumsal çilingir çağrı merkezi hizmetleri …. Hizmetimiz Kurumsal olup herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda vermiş olduğumuz hizmetle alakalı bize geri dönüş yaptığınızda her türlü geri dönüş sağlayarak mağdur olduğunuz durumu gideriyoruz. çelik Kapı açılma esnasında kapının ana gövdesi hiçbir zarar görmez kapınız kilitliyse göbeğin değişme veya rozetin değişme ihtimali vardır bu değişim esnasında kafanıza herhangi bir zarar vermez değiştirilen malzemeler sıfır olarak ambalajından çıkarılıp kapınıza takılmaktadır takılan ekipmanın garanti belgesi bulunmaktadır bu belgede size verilmektedir garanti belgesinin muhatabı olan kilit firması ile alakalı bilgiler içerisinde bulunmaktadır herhangi bir arıza durumunda garanti’nin sunmuş olduğu şartlardan yararlanabilirsiniz.

Çivril anahtarcı :

Çivril’de her mahallede bulunan anahtarcı larla olan anlaşmamız sayesinde kapı arızası giderme kapı üzerindeki yaylar ile alakalı arıza giderme ev içerisindeki çelik kasa açımı balkon kapıları ve oda kapıları ile alakalı kapı üzerindeki kol ve kilit ile alakalı arızaları giderme konusunda sizi aradığınızda yaklaşık 25 ile 30 dakika içerisinde vermiş olduğunuz adreste oluyoruz. Servis süremiz 25 ile 30 dakika içerisinde herhangi bir sıkıntı oluşmadığı sürece bu servis süresi geçerli olmaktadır. Çilingirler miz yaptıkları işin denetiminde yaptıktan sonra kapınızdan ayrılırlar kapı üzerine takılan kilit kapı kolu veya kapı yayları ile alakalı denemeleri yaptıktan sonra çilingirler mis kapınızdan ayrılır herhangi bir sorun teşkil olduğu zaman bu sorun eğer bizle alakalı ise bizi aradığınızda bu sorunu tekrar çözmek için adresinize gelmiş oluyoruz.

Çivril otomobil çilingir :

denizli ilimize bağlı Çivril ilimizin her yerinde otomobil çilingir hizmeti veren otomobil çilingir hastalarımızda olan anlaşmamız sayesinde otomobil kapısı açtırma kontak arızası giderme anahtar çoğaltma işlemleri yedek anahtar çıkarım aim ablayı sır ayarlamazsan gibi işleriniz Çivril otomobil çilingir lerimiz tarafından yapılmaktadır. otomobil kapısı açma esnasında otomobil kapılarınızı herhangi bir zarar vermeden kapınızı açarlar eğer anahtarınız da veya komutanımız da olan bir arıza varsa onu da gidermek için size bilgi verirler sonra da arkadaşlarımız ayrılır. Çilingir hizmeti adı altında vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamına kurumsal olarak hizmet sunmuş oluyoruz bu nedenle siz ve sevdikleriniz koruma altındadır bizimle çalıştığınız için gelen çilingirin kim olduğunu bilir ve herhangi bir pişmanlık yaşamazsınız. kapınıza çelincır çağırırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır gelen çilingirin çilingir olup olmadığı ile alakalı belgelerini isteyebilir eğer bu belgeleri size ibraz etmiyorsa bu arkadaşa iş yaptırmayıp ve gerekirse de polise başvurabilirsiniz.

Yetkili servis olarak firmalara ait ürünlerin satış bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız. Çilingir yetkili servis markalarımız aşağıdaki gibidir;

Denizli Çivril Hok Kilit Yetkili servisi
Denizli Çivril Multlock Çilingir Yetkili Servisi
Denizli Çivril Yale Kilit Servisi
Denizli Çivril Atra Kilit Yetkili Servisi
Denizli Çivril Yuma Kilit Yetkili Servisi
Denizli Çivril Kale kilit Yetkili servisi
Denizli Çivril İto Kilit Yetkili servisi

Çilingircilik ve Anahtarcılık Sektörü adına verdiğimiz diğer Hizmetlerimiz

Denizli Çivril Çelik Kapı Kilidi tamir ve montajı,
Denizli Çivril En Yakın Anahtarcı ve Çilingir,
Denizli Çivril Garaj Kumandası Kopyalama,
Denizli Çivril Servis hizmetleri Akıllı Kilit,
Denizli Çivril Apartman Kilidi montajları,
Denizli Çivril Çelik Kasa Çilingir,
Denizli Çivril Kasa Açma,Anahtar yapımı
Denizli Çivril Kasa Kilit Açma,
Denizli Çivril Oto Çilingir,kapı açma
Denizli Çivril Oto Kumanda,kepenk kumanda
Denizli Çivril ev oto kasa çilingiri
Denizli Çivril HOK kilit ,
Denizli Çivril yuma Kilit,

• Hırsızların açamadığı Kilitler
• Topuzlu Kilitler , Otel tipi
• Elektrikli Kilit Karşılıkları
• Elektrikli Tirajlı Kilitleri
• Silindirler,bareller,özel ölçü bareller
• Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
• Apartman sokak kapıları tamiratları
• Asma Kilit çeşitleri ve satışları
• Çelik para Kasaları açma servisi
• Hırsıza karşı kilit sistemleri
• Amerikan topuzlu kilitler
• Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
• engelset güvenlik sistemleri
• Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
• pratik kart kartlı geçiş sistemleri

Denizli Çivril çilingir ve anahtarcı yetkili servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

• Her marka çeşit Silindirler
• Silindirli Gömme Kilitler
• Gömme Emniyet Kilitleri
• Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
• İç Kapı Gömme Kilitleri
• Özel Kilitler
• Çelik Kapı Kilitleri
• Çelik kapı Aksesuarlar
• Yüksek güvenlikli Kilitler