Etiket arşivi çilingir fiyatları

2020 Çilingir fiyatları

Çilingir Fiyat Listesi 2020

:

Kapı özeliğine göre değişebilen ve oto markasına ve özel güvenlikli kapılara göre değişkenlik gösteren bir liste vardır.

08:00 / 20:00 Arası [ Gündüz ] Fiyat Listesi 20:00 / 08:00 Arası [ Gece ] Fiyat Listesi
Kapı açma Saat ve Kapıya Göre Değişir Fiyat Alın ! 50 ₺ veya 90 ₺ Arasıdır. Kapı açma Saat ve Kapıya Göre Değişir Fiyat Alın ! 70 ₺ veya 150 ₺ Arasıdır.
Kilit değiştirme 50 ₺ + Malzeme Kilit değiştirme 70 ₺ + Malzeme
Kasa açma 80 ₺ Kasa açma 350 ₺

Çilingir Gündüz Tarifesi

Kapı Açma 50 TL
Kilitli Kapı Açma 70 TL            +( Malzeme )
Kilit Değiştirme 50 TL Servis  +( Malzeme )
Göbek Değiştirme 50 TL Servis  +( Malzeme )
Anahtar Kopyalama 5 TL

Çilingir Gece Tarifesi

Kapı Açma 70 TL
Kilitli Kapı Açma 100 TL              +  ( Malzeme )
Kilit Değiştirme 70 TL               + ( Malzeme )
Göbek Değiştirme 70 TL               + ( Malzeme )
Anahtar Kopyalama işlemleri Gündüz hizmet sağlamaktayız

Sevgili Müşterilerimiz Üstte vermiş olduğumuz fiyatlar bu yılın fiyatlarıdır artan malzeme fiyat’lari sebebi ile  ne yazık ki bu hepimizin cebine yansımak zorunda kalmıştır.

Bu fiyatlar genelde büyük illerde geçerlidir küçük illerimiz kırsal illerimiz demo fiyatların geçerlilik durumu oradaki çilingir lerimizin insiyatifine kalmıştır. Çoğu zaman biz çilingir e numarayı verip müşteri ile birebir konuşturup gönül rızasıyla oluşan fiyatla kendi aralarında anlaşmış oldukları çilingir fiyatına kendileri belirlemiş oluyorlar. Üste oto ile alakalı herhangi bir fiyat belirlenmemiş çünkü oto fiyatları çok değişken oluyor mesela 100 TL’ye açılan otogar işte 400 TL’ye açılan motorlar modeli markası işte bazılarında hırsız kilidi olduğu için güvenlik sistemi olduğu için eğer usta açamadığı için açabilen ustalarda açma aparatlarının pahalı olması nedeniyle fazla araçları fiyat skalası daha yüksek oluyor. araç anahtarı çoğaltma fiyatları ile alakalı eğer bir sorunuz olursa da bu konuyla alakalı aradığınızda araç anahtarı kontakta alakalı arızalar ve sıfırdan anahtar çıkartma durumları genelde bu işi ustalıkla yapan ve bu işe tamamen yani oto üzeri tamamen bu işi yapan kişiler yaptığı için bir şehirde mesela birkaç kişi işte büyükşehirlerde 2-3 kişinin yaptığı bir iştir küçük şehirlerde çoğu zaman bu işi yapan kişi bulunmaz bile yani araç ile alakalı anahtar yaptırma fiyatı soracaksan az düşük modeller de çok yüksek bir fiyat değildir ama yüksek modellerde hatrı sayılır bir para tuttuğunu biliyoruz bununla alakalı bize aradığınızda sizin bölgenizde olan oto çilingiri ile sizi irtibata geçirip fiyatla alakalı kafanızdaki sorunları gidermiş olursunuz. özel kapı diye tabir ettiğimiz yüksek güvenlikli kapılar oluyor mesela Kale kapağı işte diğer ve diye bir kapağı ya da işte yabancı ülkelerin kilit sistemi ile alakalı kapı üzerinde Çelik kasa kilidi bulunan altra ismi verilen bir kilit mesala açılması çok zor olduğu için bu kilidin takılı olduğu kapılar çok zor açıldığı için genelde bu kapıları açan özel çilingirler olur yani mesela Kale kapının özel servisi vardır Kale kapı servisi sadece o kişiler o kapıya zarar vermeden açabilirler ve fiyatları farklıdır normal standart fiyatı o kapıyı açılmaz özel kapı ile alakalı çilingir fiyatı ile alakalı kapınızın resmini istedikten sonra size bir fiyat belirleyip size de söylerler eğer bu fiyat size de uygun olursa çilingir lerimiz gerek kapınıza herhangi bir zarar vermeden açarlar.

Çanakkale çilingir fiyatları

Çilingir fiyatları istanbul

Uşak Çilingir Fiyatları

Çilingir fiyatları ekşi

Çilingir fiyatları 2018

2020 Çilingir fiyatları

2021 Çilingir fiyatları

Çilingir Anahtar Kopyalama fiyatları

Çilingir

 

Çilingir Fiyatları

Çilingir fiyatları

Türkiye genelinde hizmet veren çilingir firmamız Türkiye geneli çilingir fiyat etiketine istesi şöyledir.
Sabah saat 8’den akşam 20’ye kadar çilingir fiyat ücretleri 50 ₺ özel kapılar olursa fiyat değişebilir. Akşam saat 20 den sabah 8 e kadar çilingir fiyatları 70 ₺ özel kapılarda fiyat değişebilir.

Oto çilingir fiyatları

Oto çilingir fiyatları markaya göre değişir en düşük 120 TL’den başlar en yüksek 350’ye kadar çıkabilir fiyatlar artı yol olursa değişebilir ek anahtar yapımı kontak arızası giderme durumlarında fiyat değişkenlik gösterebilir. İstanbul genelinde çilingir hizmeti veren firmamız ayrıca Türkiye genelindeki illerde de çilingir hizmeti vermektedir. Çilingir hizmetimiz 16 yıldır Türkiye genelinde kurumsal olarak devam etmektedir anlaşmalı çilingir ustaları ile hizmetimiz kapıda kalma durumları için 24 saattir diğer anahtar çektirme ve arıza giderme işleri gün içerisinde yapılmaktadır.Çilingir Fiyatları

İstanbul Çilingir fiyatları

7/24 çilingir hizmeti sunan firmamız çalıştığı tüm çilingirler sertifika sahibi olup iş yerleri çalışma belgeleri ile sizlere hizmet vermektedirler hizmet kalitemizin önceliği öncelikle güven ve kaliteli hizmet orijinal malzeme kullanma varsa garantisi kilit garantisini müşteriye sunmak gerektiğinde müşteri isteği üzerine geri dönüş sağlamak gibi hizmetler verilmektedir.

Çilingir

Günümüzde internet üzerinden sadece site açıp bir takım çantası ile çilingirlik yapan seyyar hiçbir kaydı olmayan ve çilingirlik ve kesinlikle alakası olmayan sözde çilingirler türemek nedir, bu nedenle kapı açtırırken nelere dikkat etmemiz gerekirse eğer gelen çilingirin üstünde çilingirlik kimliği bulunmaktadır öncelikle bu kimliğe sahip olan çilingirler ile çalışalım gelen çilingirin nereden geldiği hangi kuruma bağlı olduğu da önemlidir bu konuda kendinizi ve sevdiklerinizi Güven altına almak istiyorsanız herhangi bir kaydı olmayan emek hırsızlarına kapınızı açtırma yalnız.

Güvenilir Çilingir

Çilingir fiyatları ile alakalı yukarıda belirttiğimiz fiyatlar dışında sizden işte servis başına 200 TL 300 TL gibi fahiş fiyatlar isteyen ve sizin kapınızın özelmiş işte bunu ancak 400 TL açabiliriz derlerse sakın kanmayın fiyatlar bellidir özel kapı dedikleri kapıdan da 100 TL’nin üzerinde ücret almamaları gerekmektedir. burada saymış olduğumuz fiyatlar tamamen servis fiyatları ile alakalıdır kullanılan malzeme ücreti servis dışındadır. Çilingir fiyatları ile alakalı kafanıza takılan herhangi bir şey olursa yazmış olduğumuz gönderinin altındaki yorum kısmına yorum atarak bizlere fikrinizi beyan edebilirsiniz.

Esenler Anahtarcı telefonu 0533 957 6158 Esenler Çilingir

» Esenler çilingir
» Esenler anahtarcı
» Esenler acil çilingir

Esenler çilingir
TÜRKİYE GENELİ KURUMSAL ÇİLİNGİR 444 01 93 – 0542 317 84 20 – 0533 957 61 58

Esenler Çilingir   İstanbul İlimizin genelinde  Çilingir hizmetimiz  20 yıldır kurumsal olarak devam etmektedir. Kapıda kalan veya kilit değişimi gereksinimi olan herkese yardımcı oluyoruz. Kurumsal hizmetimiz sayesinde siz ve sevdiklerinizi  güven altına alıyoruz.  Gelen çilingirin  bilgilerini istediğiniz an geldiği tarihi belirterek ulaşabilirsiniz.

Esenler Anahtarcı

Esenler Anahtarcı ve çilingir hizmeti almak isteyen her müşterimize en kısa zaman da kapıda olma garantisi veriyoruz. Kapıda kalma veya oto çilingiri için bizi  istediğiniz her an  araya bilir kendinize en yakın çilingiri çağırabilirsiniz. Site içerisindeki tüm numaralarımız Aktif olup dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Esenler açil çilingir

Esenler Acil çilingir   İstanbulun her yerinde  acil çilingir hizmeti sağlayan firmamız bir aksilik olmadığı sürece semtine göre sürelerimiz 15 dakika 20 dakika 25 dakikadır.

Esenler Dolap Kilitleri
Esenler Çekmece Kilitleri
Esenler Kilit değiştirme
Esenler Tahta Kapı Açma
Esenler Çelik Kapı
Esenler Çilingirciler
Esenler Kale Barel
Esenler Kilit değişimi
ito kilit hok kilit yuma kilit servisi
Esenler Esenler Kapı Açma Servisi
Esenler Çelik Kasa Açma Servisi
Esenler Cam Kapı Kilitleri Satış
Esenler Nöbetçi Çilingir
Esenlerda acil Çilingir Servisi
Esenler Acil Kasa açma
Gece Çilingiri Esenler

Esenler Çilingir, Esenler Çilingir servisi, Esenler Anahtarcı, Esenler oto çilingir, Esenler acil çilingir, Esenler en yakın Çilingir, Esenler oto çilingir,