Etiket arşivi ümraniye çilingir

ümraniye acil çilingir 0533 957 61 58 ümraniye çilingir

ümraniye çilingir

Ümraniye Çilingir ve Ümraniye Anahtarcı telefon numaramız 0533 957 61 58 bu numarayı hemen kaydedebilirsiniz. Ümraniye Çilingir hizmetleri olarak tüm ümraniye nin tüm mahallerin de 24 saat acil olarak haftanın her günü günün her anı kesintisiz olarak kapı açma kilit yenileme gibi acil olay yerinde yapılacak işlerin servisliklerini yapmaktayız. Ümraniye genelinde verdiğimiz Çilingircilik ve Anahtarcılık işi ile ilgili çalışan hizmet erbabı ustalarımız mahallesine hakim hatta tüm ilçeye hakim adresleri sokak sokak bilen çok sevilen meslek ehli kişilerden oluşmaktadır. Ümraniye de oturuyorsunuz yada yeni taşındınız hemen kilitlerinizi değiştirmeniz gerekiyor yada eski kilitleriniz den bir tanesi arıza yaptı çalışmıyor kapıda kalabilirsiniz hiç telaş panik yapmadan bizi arayabilirsiniz ustamız olay yerine en geç 10-20 dakika içinde ulaşacak konumdadır bizi aradığınız anda telefonunuza çıkan operatör arkadaşlarımız sizin adresinize gelecek ustayı yönlendirme yaparak işlerinizin sorunsuz bir şekilde sonuçlanana kadar takibatını yapmaktadır. Kapınıza gelen ustalarımız Çilingir yetki belgesi sahibi , meslek odalarına kayıtlı , vergi levhalı ustalardan oluşmaktadır tüm ustalarımız çilingir ağımız içinde alanında branşlaşmış ustalar bulunmaktadır. Ev oto yada çelik kasa alanında düzenli bir sistemde hizmet vermek üzere yetiştirilmiş çilingirci ustalardan oluşan sistemimizde adresinize en yakın olan çilingir Firmasını size yönlendirme  yapmaktayız en yakın olan usta müsait değilse ikinci yedek yakın olan ustamız gelmektedir illa bu sistemde birisi müsait olmasa bile diğeri hemen yönlendirilmektedir.Kapınıza gelen ustamız kapalı kalan kapıyı hasarsız bir şekilde profesyonel çilingir ekipmanları ile açmaktadır  , kapıyı açtıktan sonra eğer isterseniz eski anahtarlar açmayacak şekilde kilit göbeklerini değiştirmek te dir. Evinizin emniyeti ve güvenliği hakkında daha fazla detaylandırılmış bilgiye ustamızdan ulaşabilirsiniz.Hırsızlara karşı geliştirilmiş kilit ve koruma sistemleri satış ve montaj ekiplerimiz ile randevu alabilirsiniz.Kapıları ve pencereleri son sistemde emniyetli hale getiriyoruz.Sizlerin yapması gereken tek durum kapınızı zorlamadan kilidinizi kırmadan bizimle iletişime geçerek 10-ila 20 dakika gelecek ustayı kapıda beklemek olacaktır gelen ustamız sorunlarınızı problemsiz olarak çözüme ulaştıracaktır… Ümraniye’nin son yıllarda kalabalıklaşan nüfüsuna göre çilingirci noktalarımız hizmet konusunda yeterlidir.

Ümraniye kapı koruma sistemleri:

Ümraniye genelinde son yıllarda çoğalmaya başlayan ve arttıkça can sıkmaya başlayan Hırsızlık olayları artık bundan sonra çelik kapılar için problem olmaktan çıkacaktır geliştirdigimiz kapı ve kilit koruma sistemleri artık hırsızların kapıları açamayacağı anlamına geliyor hırsızların açamadığı kapı ve kilit koruma sistemleri engelset adı altında son sistem ürün olarak son zamanların en etkili manuel sistemidir sistem hakkında daha fazla detaylı bilgilendirme alabilirsiniz çağrı çilingir merkezimize düştüğü andan itibaren olayla ilgili uzman kapı kilitçi emniyetçi ustamız sizinle iletişime geçerek kapınızın nasıl hırsızlara karşı daha kuvvetli,emniyetli hale getirilecegini anlatarak montaj işlemlerini yapacaktır.Çelik kapılara uygulanan sistemimizin şimdiye kadar hırsızlar tarafından açılamamıştır hırsızların kapıyı açmaları için kapıyı yada duvarı kırması gerekmektedir.Ev kapılarında bu kadar uzun süre uğraşmak istemeyen hırsızlar bu sistemi gördükleri andan itibaren hiç zaman kaybetmek istemeyecektir ve oradan uzaklaşacaktır daha kolay ve savunmasız kapılara yönelen hırsızlar çok kolay kapı kilitlerini kırdıkları için evlere ve işyerlerine sessiz ve zahmetsiz girebiliyorlar ama kapılarda engelset sistemi takılı ise hiç müdahale bile etmezler sizlerde evinizi ve malınızı emniyetli hale getirmek istiyorsanız uygun fiyat hızlı servis sundugumuz engelset sistemini yaptırınız..

Ümraniye Oto Çilingir ve Anahtarcı

Ümraniye oto çilingir hizmetlerimiz tüm hızıyla verilmektedir gece ve gündüz demeden tüm anadolu yakası çilingir ustaları telefon numaralarına ulaşabilmek için bizleri hemen arayabilir yaşadığınız oto  problemlerini sorunsuz ve hasarsız bir şekilde halledebilirsiniz.Ümraniye yetkili oto çilingir ve Anahtarcı ustalarımız ile hemen iletişime girmek için 444 01 93 nolu Kurumsal Çilingir çağrı hattımızı arayınız.Ümraniyenin bütün mahallelerine Acil çilingir servisi telefon numaramız hemen kayıt altına alınız…Her marka oto Anahtarları immobilizerli olarak yedeklenmektedir.

Ümraniye kasa açma çilingiri

Ümraniye de kilitli kalmış Anahtarı kaybolmuş Tüm model ve marka çelik para kasaları açma çilingir yetkili servis telefon numaralarımız:siz aradığnız andan itibaren alanında uzman olmuş kasacı çilingirimiz kasanızın yanına gelerek kasanızı açar ve sorunsuz çalışacak hale getirerek sizlere uygun fiyat ve hızlı servis sunmaktadırlar..

Ümraniye genelinde çilingir hizmeti verdiğimiz Mahalleler aşağıda verilmiştir…

ADEM YAVUZ MAHALLESİ
ALTINŞEHİR MAHALLESİ
ARMAĞANEVLER MAHALLESİ
AŞAĞI DUDULLU MAHALLESİ
ATAKENT MAHALLESİ
ATATÜRK MAHALLESİ
CEMİL MERİÇ MAHALLESİ
ÇAKMAK MAHALLESİ
ÇAMLIK MAHALLESİ
DUDULLU OSB MAHALLESİ
DUMLUPINAR MAHALLESİ
ELMALIKENT MAHALLESİ
ESENEVLER MAHALLESİ
ESENKENT MAHALLESİ
ESENŞEHİR MAHALLESİ
FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ
FİNANSKENT MAHALLESİ
HEKİMBAŞI MAHALLESİ
HUZUR MAHALLESİ
IHLAMURKUYU MAHALLESİ
İNKILAP MAHALLESİ
İSTİKLAL MAHALLESİ
KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
MADENLER MAHALLESİ
MEHMET AKİF MAHALLESİ
NAMIK KEMAL MAHALLESİ
NECİP FAZIL MAHALLESİ
PARSELLER MAHALLESİ
SARAY MAHALLESİ
SİTE MAHALLESİ
ŞERİFALİ MAHALLESİ
TANTAVİ MAHALLESİ
TATLISU MAHALLESİ
TEPEÜSTÜ MAHALLESİ
TOPAĞACI MAHALLESİ
YAMANEVLER MAHALLESİ
YENİŞEHİR MAHALLESİ
YUKARI DUDULLU MAHALLESİ

ümraniye armağanevler çilingir 0533 957 61 58 ümraniye çilingir

Ümraniye armağanevler çilingir

Ümraniye ilçemize bağlı armağanevler mahallesinde çilingir hizmetimiz 16 yıldır kurumsal olarak devam etmektedir. ayrıca Ümraniye ilçesinin her Mahallesi’nde çilingir hizmetimiz mevcut olup ve İstanbul genelinde de bütün ilçeler semtler ve mahallelerde çilingir hizmetimiz mevcuttur. Türkiye genelinde de hizmet veren firmamız yaklaşık 1000 kayıtlı çilingiri ile Türkiye genelinde her il ilçe ve mahalleden çilingir hizmeti sunmaktadır. Çilingir hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken site içerisindeki herhangi bir numaradan bizi arayarak karşınıza çıkmış olan operatör arkadaşımıza kapı ile alakalı yaşamış olduğunuz sıkıntıyı kısa bir şekilde anlatmak ve konum bilginizi bizimle paylaşmak. Firmamız tarafından almış olduğunuz çilingir hizmeti müşteri memnuniyeti adı altında herhangi bir sorun oluşturduğuna yaptığımız iş firmamız tarafından yaklaşık 10-15 gün içerisinde oluşmuş olacak arıza veya değişen parçanın arıza vermesi ile alakalı tekrar gelme ile alakalı herhangi bir ücret talep edilmeyecektir yaptığımız her işin taktığımız her ürünün denemesi yapılarak kapınızdan ayrılmaktadır. Çilingir hizmeti konusunda bir ilke imza atarak Türkiye geneli de çilingir hizmeti veren firmamız asistans firmaları ile olan anlaşması sayesinde kapıda kalma durumlarında evine sigorta yaptırmış sigorta hizmeti üzerinden kapı açma hizmetleri de çilingir firmamız tarafından verilmektedir.

Armağanevler anahtarcı

Ümraniye armağanevler mahallesinde anahtarcı hizmeti sunan firmamız ev içerisindeki kapı dolap çekmece veya değerli eşyalarınızı sakladığınız kasalarınız ve sandıklarımızın üzerinde bulunan kilit aksamı arızası ile alakalı herhangi bir durum oluştuğunda bizi arayarak gün içerisinde tamir için veya arızalı parçanın değiştirilmesi için randevu alabilirsiniz. Gün içerisinde anahtar çekim işleri için aradığınızda sizi en yakın anahtarcı mıza yönlendirerek bu hizmetten de yararlanmasını sağlıyoruz. bunun dışında kapıda kalma durumlarına 24 saat kesintisiz olarak hizmet verilmektedir kapıda kalan her müşterimiz bizi aradığından en yakın çilingir kendisine yönlendirerek en kısa zamanda kapısını açmış oluyoruz.

Ümraniye armağanevler oto çilingir

Oto çilingiri hususunda yıllardır hizmet veren firmamız oto hizmeti veren çilingir arkadaşlarla yapılan anlaşmamız sayesinde sizin araç kapınızı açan çilingir kesinlikle araç ile alakalı çilingir olmaktadır. Araç kapısı açımı esnasında kapınıza herhangi bir zarar vermeksizin herhangi bir cam kırma veya kapı üzerinde bir çizik oluşmasına sebep olma açım esnasında kilit bozukluğu yaratma gibi herhangi bir durum olmayacaktır. Bunun dışında anahtar yedekleme anahtar immobilizer arızası giderme araç kontağı ile alakalı arızaları giderme durumları sadece gün içerisinde mesai saati içinde yapılmaktadır. 24 saat olarak oto çilingir hizmeti sadece kapım açım için kullanılmaktadır arızalarla alakalı hafta içi mesai saatleri içerisinde bizi aramanız sizin için daha iyi olacaktır.

Hırsızın açamadığı kilit

İstanbul’un her yerinde hırsızlıkla alakalı aldığımız şikayetlerden dolayı ve bu mesleği yaklaşık olarak 45 yıldır sürdüren firmamız hırsıza karşı kapınızı nasıl güçlendireceğini bilmektedir. Hırsıza karşı engel olacak kapı üzerindeki kilitleri güçlendirecek engelset adı altında olan hırsız kilidi adı da verilen patentli ürünümüz ile İstanbul genelinde yaklaşık 6000 tane kapıya takılarak herhangi bir sıkıntı olmaksızın takılan bütün kapıların herhangi birinde bugüne kadar hiçbir hırsızlık meydana gelmemiştir. Kendi mal varlığınızı canınızı ve sevdiklerinin canını koruma altına almak için hırsız gelmeden kapınıza engelset taktırarak hırsıza karşı muazzam bir önlem alabilirsiniz.