Etiket arşivi hırsızın açamadıgı kilit

ENGELSET NEDİR

ENGELSET NEDİR ?

Son zamanlarda günümüzde artan hırsızlık olaylarına karşı 30 yıllık Çilingircilik ve Anahtarcılık adına vermiş oldugumuz Hizmetlerimizin elde edinilmiş olan bilgi birikim ve tecrübelerimizi yaşanabilecek ev kapısı açma hırsızlıklarına karşı patenti firmamız Master Kilit limited şirketimize ait olan buluşumuzun adıdır Hırsıza karşı Engelset

hırsız kilidi

HIRSIZIN AÇAMADIGI KAPI VE KİLİT SİSTEMİ ENGELSET

PATENTLİ OLAN ÜÇÜ BİRARADA HIRSIZA KARŞI ENGELSET ;

Üçü bir arada olan engelset sistemi üç ana parçadan oluşmaktadır.

1-EMNİYET ÇUBUĞU : Kilitleme tarafı olan kapı kasasının üzerine kapıya sıfır gelecek şekilde boydan boya tamamı çelik olan 15 adet matkap uçlu vidalar ile montaj edilir, vidalar montaj sonrası matkap uçlu freze ile köreltilir bir daha biz istesek dahi yerinden çıkarılamaz. Dışardan gelebilecek hırsız tarafından herhangi bir müdahale yi bu hırsızların çokça kullandıkları LEVYE yada kalın başlı büyük tornavida ile uygulayacakları kanırtmayı ve kastırmayı engeller. Emniyet çubuğunun takıldıgı hiç bir çelik kapı ve kasasının arasına Hırsızlık olayları durumunda hiç bir alet giremez hale getirilir.

2-EMNİYET KANCASI : Emniyet kancası evimizin içinden hırsızın göremeyeceği şekilde 2 adet monte edilir bir tanesi alttaki ana kilidin hemen üzerine diger kanca ise emniyet kilidi denilen üstteki kilidin altına yada üstüne takılırki kilit dillerine olası zorlamalarda destek versin diye her bir kanca 2.5 ton ağırlığında yapılan baskıya karşı güç oluşturmakta ve kilit dillerinin yuvasından karşılıklarından çıkmasına engel olmaktadır. Hırsızların kapıyı açmak için kapı arasına sokmak istedikleri levye ve benzeri aletlerin kapıyı esnetmelerini kanırtmalarını engeller. Evinizin içinden kapınıza takılan emniyeli kancalar siz içer de yada dışar da olmanız durumunda kapıyı kapattığınız anda korumaya başlar, çelik kapınızda uyumayan bir güvenlik nöbeti tutar 365 gün boyunca kapınızda sürekli kapı kapalıyken kilitli olmasa bile kapınızı ve kilidinizi koruyan bir sistemde çalışmaktadır tamamen manuel bir emniyet sistemidir.

3-EMNİYET ROZETLERİ : Özellikle hırsızlar tarafından yeni geliştirdikleri kapı açma yöntemleri olan ve son derece can yakıcı ve etkili bir yöntem olan Anahtar taktığımız kilidin göbeğini kırarak çok sessiz bir şekilde kapıları açabiliyorlar siz evin içinde olsanız bile sesi duymuyorsunuz çünkü kırdıkları kilit göbekleri pirinç yapımı olduklarından dolayıdır ki hiç ses çıkarmazlar.Emniyet rozetleri kapı içerisinden takılan özel kırılmaz vidaları ile kilitlerin yuvalarının kırılmasını imkansız hale getirir.Tamamı çelik olan emniyet rozetleri montajı gayet şık bir tasarım ile yapılmış kapı aksesuarlarınızın renkleri ile aynı uyum içerisindedir.

Hemen şimdi çağrı merkezimizi arayıp randevu alabilirsiniz.
Hırsız gelmeden biz gelelim kapınıza çelik yelek giydirelim 24 saat çalışan Kurumsal Çilingir çağrı merkezimizi arayabilir ürün ile daha fazla detaylı bilgi isteyebilirsiniz.hırsızın açamadığı kilit

Hırsızların açamadığı kilit :

Siz eger kapınızı ve kilidinizi engelset ile koruma altına almadıysanız bu mümkün degil sadece 3-5 dakika hırsızı oyalamış olursunuz bizim engelset sistemi taktığımız kapılar hırsızlar tarafından açılamamıştır açabilmesi için kapıyı yada duvarı kırması gerekmektedir..

Türkiye geneli Çilingir hizmeti veren firmamızın telefon numarası 444 01 93 Can ve mal güvenliğiniz için hemen şimdi aramalısınız…

Yangın Çıkış Kapıları Emniyet Kancası 444 0 193

Dışa açılan kapılar için tasarlanmış olan bu ürün,hırsızlıklara karşı çok etkilidir. Dışa açılan normal veya yangın kapılarının(Exit Kapılar), hırsızlar tarafından esnetilerek, kanırtılmak süreti ile açılabilmesini engellemektedir. Ürünümüzün monte edilmesi son derece kolaydır. kapının hareketi ile devreye girdiğinden,unutulması söz konusu değildir. Kapı kapandığı anda devreye girmektedir.Ürünümüz çok sade olduğundan arıza yapması söz konusu değildir. 9 adet vidasi ile birlikte satılmaktadır. Not: Ürün,Kapı diline en yakın bir yere monte edilmelidir.Eğer mümkün ise Kilidin altına bir adet,üstüne bir adet olmak üzere,2 adet takılmasını tavsiye ediyoruz. Ev ve ofis girişi Çelik kapılar için diger sistemimiz hırsıza karşı olan engelset.net adresine bakmanızı tavsiye ederiz.

Montaj  talepleriniz için TÜRKİYE geneli 444 01 93 nolu hattımızı arayınız..

Anahtarcı ile alanında profesyonel çalışan çilingir ustasını EMNİYET KANCASI MONTAJI için hızlı şekilde çağırmak istiyorsanız dogru adrestesiniz , Hemen arayabilirsiniz.

emniyetkancası ile yangın çıkış kapılarından hırsızların girme riski ortadan kalkıyor işlem montaj çok kolay çagrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Çilingir ve Anahtarcı hizmetlerimiz Türkiye geneli acil çagrı merkezimizden yönlendirilmektedir..

Yangın çıkış kapıları için özel olarak tasarladıgımız ürüne sahip olmak yada adresinize montaj servisi çagırmak istiyorsanız bizi arayın TÜRKİYE geneli servis agımızdan faydalanabilirsiniz.

Hırsızın açamadıgı sistem

Hırsızlık olayları son zamanlarda artarak çogalmaktadır,Master Kilit olarak bizim alanımıza giren hırsızlık olayları kapılarla alakalı olan hırsızların kilitleri nasıl açtıgıdır bunları sırasıyla anlatalım

1- Anahtar taktıgımız kilit göbegi silindiri pense gibi aletlerle tutarak kırılması silindirin kırılması sonucunda kapının kilidinin açılmış olması demektir buna karşılık tuzaklı bareller yapılmış fakat çok kısa bir sürede hırsızlar maalesef bunuda çözmüşler ve gene aynı yerinden barelleri kırmaktadırlar.

Çözüm -Anahtar taktıgımız kilit göbegine içeriden altı vidalı saç takviyeli çelik rozet takılmasıdır şimdiye kadar takılan hiç bir çelik rozet kırılmamıştır ve kırılamaz çünki çelik kapılara monte dildiginden dolayı tek yol çelik kapının sacının yırtılması buda en az 2-3 saatlik bir işdir hırsızın bu kadar zamanı yoktur.

2- Kapının arasına sokulan ve kapının kanırtılarak esnetilerek açılmasını saglayan levye v.b aletlerin çalışması sonucu kapının kilitlerinin dillerini kırarak yada boşa çıkararak kapının açılması biraz gürültülü bir sistemdir fakat sonuç maalesef kapının açılmasına yol açar

Çözüm – Kapının karşılıgına denk gelen levye gibi yabancı cisimlerin kapı arasına sokulmasını engelleyen emniyet çubugu boydan boya kapının arasını kapatacak şekilde takılmasıdır ki bu araya degil levye tornavida bile girmesine engel olmaktadır ve kesin caydırıcı çözümdür hırsız çaresiz kalacaktır.

BU SİSTEM HIRISIZIN KORKULU RÜYASI OLMUŞTUR ADI ENGELSET TİR
engelset

Hemen Ara !
Open chat